Дружная семейка• 08 июня 2023
Чернівці - Сучава
Можливо хтось їздив нещодавно... Чи є на авто або залізничному вокзалі перевізники? Бо через бла бла кар і подібні сайти їх лише декілька. І скільки часу займає таможня? Буду вдячна відповіді)
Море_море_я_скучаю• 08 июня 2023
О, мені теж це потрібно буде, тільки навпаки Сучава-Чернівці. Чим доїхати…
Некомильфо• 08 июня 2023
Ответ дляАБС
Відправляли батьків від торгівельного центру Депот на бусику,в аеропорт Сучави.Їхати 80 км ніби,на кордоні стояли 1 годину
А яка ціна?
Море_море_я_скучаю• 08 июня 2023
Ответ дляАБС
Можу скинути номер телефону перевізника послугами якого ми користувалися
Скиньте в особисті, будь ласка
Таракашечка• 08 июня 2023
Ось з цією пані їжджу, Наталка. 20 євро з людини. Зазвичай пару годин Чернівці-Сучава.
Маленький бусик на 7 пасажирів чи щось таке.