Сокодавка ще та• 08 июня 2023

Київ - Перемишль поїзд чи є затримки ?

Дівчата, доброго ранку
з вашого досвіду нещодавного - чи є затримки з прибуттям поїдів Київ-Перемишль?

справа в тому , що нам потрібно встигнути на 7 ранку на поїзд Перемишль-Вроцлав, а прибуває в перемишль в 5 ранку

ось мудрую

дякую
ПАЦАНКА О• 08 июня 2023
Поезд часто опаздывает, к сожалению. Берите билеты по месту
Владина• 08 июня 2023
Нещодавно хтось писав, що на 3 хвилини спізнилися на цей поїзд.
Пешеходик• 08 июня 2023
Я не ризикую ( Буду на місці брати на Краків або коли доїжджатимемо вже до Перемишля
Свята• 08 июня 2023
На поезд Киев пшемышль берите билеты в первый вагон, тогда быстрее попадаете на контроль
Если все же большая очередь и не успеваете- скажите стражу граничному что у вас билет на поезд, он его посмотрит и пропустит без очереди
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2023
Як пощастить, часом запізнюється. Ще врахуйте, що польський контроль на вокзалі теж може 1-2 години тривати
автор Сокодавка ще та • 08 июня 2023
тобто краще їхати денним і перечекати на вокзалі годин 6?
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Там мать Бути ще і потяги, і автобуси на Вроцлав.
автор Сокодавка ще та • 08 июня 2023
є, ось і думаю - якщо в Перемишль запізниться на годин 2 - встигну на 7 год на Вроцлав і там без проблем

а от якщо більше то все
автобус теж
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та

а от якщо більше то все
автобус теж
Вам в якийсь конкретний час треба бути у Вроцлаві?
автор Сокодавка ще та • 08 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
літак в 18 год, тобто в аеропорту в 16.
до аеропорту 50 хв з вокзалу чи таксі ну нехай 30 -40

тобто прибути в Вроцлав потрібно до 15 год, а це можливо коли сісти в поїзди о 7-7.26
автобус теж їде о 7-7.30 - далі змісту немає

чи приїхати в Перемишль в 20.21 +++ і спокійно вже дістатися Вроцлава з першим потягом.
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
літак в 18 год, тобто в аеропорту в 16.

Ще є потяг о 7-47

Я люблю мати запас часу, тому їхали б 20.21, і ночувала у готелі, а мій чоловік обрав би варіант 5 ранку ) Він більш впевнений, що все встигне. Дивіться по собі.
автор Сокодавка ще та • 08 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ще є потяг о 7-47

напевне, поїду з запасом)
дякую Вам
Оченьценная• 08 июня 2023
около часа таможенный контроль, ну у меня был 15 вагон. Плюс на контроле меня задержали, печать не нравилась в паспорте, минут 30 держали. Какой-то консилиум проводили., что-то на своем языке говорили, и отпустили.
автор Сокодавка ще та • 08 июня 2023
Ответ дляОченьценная
Дякую! Тобто замість 5 ранку вийшли в 6.30?
Оченьценная• 08 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Так, нас довго тримали. А потім ще черга в кассу. Я так розумію ви он лайн квитки купуєте? Скиньте ссилку, а то ми плануємо в липні їхати, а в кассу не хочу стояти в черзі. Ми їхали в Гданськ
Сунуся в чужі справи• 08 июня 2023
Ответ дляОченьценная
Скачайте на телефон додаток PKP Intercity
Оченьценная• 08 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
дякую
автор Сокодавка ще та • 19 июня 2023
Доброго ранку всім
Може кому знайдеться в нагоді мій досвід поїздки 715 та 716 інтерсіті
Робіть все з запасом часу - туди їхали, вийшли з поїзда на 1,5 год пізніше зазначеного часу

В Україну замість виїзду о 23.55 виїхали на 2+ год пізніше( і мої запасні 1-1,5 год на поїздку з Києва далі полетіли далеко з потраченими коштами

Окрема тема - пункт пропуску для українців в Перемишлі. Обуренню немає меж. Під дощем чекати людям відкриття цього пункту 1,5 год! Увесь поїзд

І ці приколи польських митників - вирішують який вагон першим пропускати на паспортний контроль ( це реально занадто