kanareyka_tweety• 08 июня 2023

Запорізький фронт

Такий інформаційний вакуум тільки шкодить, бо люди вимушені читати канали русні. Підозрюю, що немає гарних новин, інакше вже б строчила Труха і всі інші, як це було з харківською операцією. Дипстейт теж критикує такий підхід.

Мені цікаво, невже наше керівництво справді сподівалося проривати в лоб і не змогли передбачити хитрих маневрів? Можливо, планувалося, що орки перекинуть війська на Бєлгород, але ж зрозуміло, що на одну якусь ДРГ ніхто не поведеться. Також я звинувачую Захід, що вони не дали нам авіації. Наші йдуть по суті без прикриття з неба.
Piracanta• 08 июня 2023
Ответ дляBounty1
Хочется чтобы наши не трендели каждый день о великом контрнаступлении, а по факту все уже поняли, что это пшик, к сожалению
Какое ж дно.

чаревна• 08 июня 2023
Для кого ролики записывают, тишина!
Пусть кацапы пишут, что хотят. Это их больные фантазии. Пусть лопаются от того, что нет никакой информации.
Давайте дадим делать военным свою работу и не будем им вредить. Создавая темы, что народ в вакууме и т д, качать недовольство в тылу. Война идет
Piracanta• 08 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можете детальніше пояснити свої слова?
Вы не видите с кем вступили в диалог?
nezhinka• 08 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Хорошо.Тримайте голову холодною...Жесть
А ви радуйте матрьошок на форумі, це допоможе.
автор kanareyka_tweety • 08 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Вы не видите с кем вступили в диалог?
Коза Ностра з Маріуполя? Я її забанила
Yuljwa• 08 июня 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
ZhukOlena• 08 июня 2023
Русняві воєнкори самі в ахуї, що наші пішли в лоб. Кажуть, Україна йде ва-банк. Наскільки це правда, невідомо. Залишається тільки набратися терпіння, молитися за наших захисників і чекати....і впливати на те, на що можемо.
І так, щось відбувається. Але це ми дізнаємося пізніше

Дана-Нирвана• 08 июня 2023
Я читала главного нытика рашки сегодня. Не ноет, к сожалению( Но я надеюсь, он заблуждается в своих выводах. Верю, что все будет хорошо. И наши знают, что делают.
ZhukOlena• 08 июня 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Ось і я його прочитала. Занадто оптимістичний він
Piracanta• 08 июня 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Коза Ностра з Маріуполя? Я її забанила
Понятия не имею. Знаю только, что раша пропаганда. Поэтому в диалоги не вступаю. Потом сутки в дУше придётся провести.
--Мята-• 08 июня 2023
ну попередили ж, що тиша, ні не розуміють деякі)))
Дана-Нирвана• 08 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Ну он же не может все знать. И вполне может ошибаться.
VShpak• 08 июня 2023
Ответ дляBounty1
Удалено администрацией...
автор kanareyka_tweety • 08 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Ще була така Ruovet, у якої азовці винні в руйнаціях Маріуполя
Lady Shop• 08 июня 2023
Ответ дляnezhinka
Да мне похрен на матрешек как вы говорите,я от линии фронта 30 км,такой сплоченности наших жителей я еще не виделя,помогают все!!!Я вы с холодной головой и с пустой.
чаревна• 08 июня 2023
Там Украина и ООН договорились, вывести людей с Херсонской области. Давайте тему переведём. Ждут от раши реакции о прекращении огня.
А те шмалят по Херсону...не давая волонтёрам работать
чаревна• 08 июня 2023
⚡️ООН и Украина договорились об эвакуации пострадавших после подрыва Каховской ГЭС с оккупированных территорий — МИД Украины

’ООН немедленно сформирует в Запорожье и Херсоне группы, направленные на пострадавшие оккупированные территории Левобережья для оказания гуманитарной помощи и эвакуации людей при обеспечении безопасного проезда на оккупированные территории с подконтрольной правительству Украины территории’, — сказано в заявлении.

Украина предоставляет все гарантии безопасности ООН для выполнения гуманитарных операций во всей зоне поражения. Стороны договорились, что упомянутые подразделения ООН отправятся в пораженные зоны на временно оккупированных территориях с наших территорий, как только Россия предоставит доступ и гарантии безопасности.
ZhukOlena• 08 июня 2023
Ответ длячаревна
Мені здається, що упороті не дадуть спокійно евакуювати людей. Нажаль, але нічого хорошого від них чекати не варто. Вони б вже стерли нас з лиця землі, якби знали що наслідків не буде
ZhukOlena• 08 июня 2023
Ответ длячаревна

Блін, так хочеться сказати’ Завезіть туди той ООН і залиште їх там’

ZhukOlena• 08 июня 2023
Ответ длячаревна
Для кого ролики записывают, тишина!
Хай би насамперед для себе ті ролики записали. Взагалі не розумію, нащо було так роздувати інформацію про контрнаступ. Недарма є прислів´я ’ Тихіше їдеш - далі будеш’
чаревна• 08 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Наверно тактика такая, морально влиять на противника, держать его в постоянном напряжении.
Yuljwa• 08 июня 2023
Целое видео записали тшшш, но куда там, Залужного советчицы уже похоронили, Бахмут 3 раза сдавали, теперь до этого добрались.
LudaSHS• 08 июня 2023
Ответ длячаревна
выродки, они ж не первый раз лупят по гуманитарному коридору.
а видео на житомирской трассы, и с Ирпеня, как они гражданских останавливали, папу сразу расстрел, маму с ребенком в овраг повели, мама дитю руками глазки закрывала, твари. это все было, и это февраль 22. видео было опрылюднено с дрона.
потом выезд с оккупированного, выезды с Мариуполя , Херсона того года, мами в ногах ползали русских солдат целуя ботинки , чтоб выпустили машину с детками
ZhukOlena• 08 июня 2023
Ответ длячаревна
А мені здається, що ця тактика навпаки призвела до того, що вони добротно укріпилися і підготувалися до наших дій. Он, головний нитик російської помилки, хвалить авіацію. Каже, дуже точно працюють вночі.
Ой...короче, щось геть руки опускаються...
Бу-ді-бу• 08 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Так вони і рухаються тихо, як в прислів´ї)
Тільки все одно всі незадоволенні, як же так, потрібно було за день вже всю країну звільнити)
ZhukOlena• 08 июня 2023
Ответ дляБу-ді-бу
Та то дурні незадоволені, які не розуміють ціну усього цього....
Бу-ді-бу• 08 июня 2023
Якщо провести паралель зі звільненням Харківської області та Херсона, то можна побачити такі ж настрої на форумі. Але багато хто не помічає велику кількість дій, які трохи підсвічуються в новинах. Для інформування: щоб почати наступ, потрібно провести величезну роботу по підготовці. І вибухи на окупованій території, які зараз лунають постійно - це одна із частин цієї роботи.
LudaSHS• 08 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
обстрілюють евакуацію людей з окупованих ними теріторій … це ж блин по їхній пекельній логіці були вже їхні люди, яких вони «врятували» від нацистів… Але вони ж гній, який не жаліє нікого - ні своїх ні чужих.
nezhinka• 08 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Я не писала про холодну голову, ви трохи дезорієнтовані? Про мою пусту голову взагалі без коментарів, ви явно з тих, у кого хамство - єдиний аргумент.
автор kanareyka_tweety • 08 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Мене теж сьогоднішній пост Гіркіна дизморалить