Такий інформаційний вакуум тільки шкодить, бо люди вимушені читати канали русні. Підозрюю, що немає гарних новин, інакше вже б строчила Труха і всі інші, як це було з харківською операцією. Дипстейт теж критикує такий підхід.
Мені цікаво, невже наше керівництво справді сподівалося проривати в лоб і не змогли передбачити хитрих маневрів? Можливо, планувалося, що орки перекинуть війська на Бєлгород, але ж зрозуміло, що на одну якусь ДРГ ніхто не поведеться. Також я звинувачую Захід, що вони не дали нам авіації. Наші йдуть по суті без прикриття з неба.
Для кого ролики записывают, тишина!
Пусть кацапы пишут, что хотят. Это их больные фантазии. Пусть лопаются от того, что нет никакой информации.
Давайте дадим делать военным свою работу и не будем им вредить. Создавая темы, что народ в вакууме и т д, качать недовольство в тылу. Война идет
Ответ дляPiracanta
Вы не видите с кем вступили в диалог?
Коза Ностра з Маріуполя? Я її забанила
Русняві воєнкори самі в ахуї, що наші пішли в лоб. Кажуть, Україна йде ва-банк. Наскільки це правда, невідомо. Залишається тільки набратися терпіння, молитися за наших захисників і чекати....і впливати на те, на що можемо.
І так, щось відбувається. Але це ми дізнаємося пізніше
Дана-Нирвана• 08 июня 2023
Я читала главного нытика рашки сегодня. Не ноет, к сожалению( Но я надеюсь, он заблуждается в своих выводах. Верю, что все будет хорошо. И наши знают, что делают.
Дана-Нирвана• 08 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Ось і я його прочитала. Занадто оптимістичний він
Ну он же не может все знать. И вполне может ошибаться.
Ответ дляPiracanta
Понятия не имею. Знаю только, что раша пропаганда. Поэтому в диалоги не вступаю. Потом сутки в дУше придётся провести.
Ще була така Ruovet, у якої азовці винні в руйнаціях Маріуполя
⚡️ООН и Украина договорились об эвакуации пострадавших после подрыва Каховской ГЭС с оккупированных территорий — МИД Украины
’ООН немедленно сформирует в Запорожье и Херсоне группы, направленные на пострадавшие оккупированные территории Левобережья для оказания гуманитарной помощи и эвакуации людей при обеспечении безопасного проезда на оккупированные территории с подконтрольной правительству Украины территории’, — сказано в заявлении.
Украина предоставляет все гарантии безопасности ООН для выполнения гуманитарных операций во всей зоне поражения. Стороны договорились, что упомянутые подразделения ООН отправятся в пораженные зоны на временно оккупированных территориях с наших территорий, как только Россия предоставит доступ и гарантии безопасности.
Ответ длячаревна
Там Украина и ООН договорились, вывести людей с Херсонской области. Давайте тему переведём. Ждут от раши реакции о прекращении огня.
А те шмалят по Херсону...не давая волонтёрам работать
Мені здається, що упороті не дадуть спокійно евакуювати людей. Нажаль, але нічого хорошого від них чекати не варто. Вони б вже стерли нас з лиця землі, якби знали що наслідків не буде
Ответ длячаревна
Блін, так хочеться сказати’ Завезіть туди той ООН і залиште їх там’
Ответ длячаревна
Для кого ролики записывают, тишина!
Хай би насамперед для себе ті ролики записали. Взагалі не розумію, нащо було так роздувати інформацію про контрнаступ. Недарма є прислів´я ’ Тихіше їдеш - далі будеш’
Ответ дляZhukOlena
Наверно тактика такая, морально влиять на противника, держать его в постоянном напряжении.
Ответ длячаревна
выродки, они ж не первый раз лупят по гуманитарному коридору.
а видео на житомирской трассы, и с Ирпеня, как они гражданских останавливали, папу сразу расстрел, маму с ребенком в овраг повели, мама дитю руками глазки закрывала, твари. это все было, и это февраль 22. видео было опрылюднено с дрона.
потом выезд с оккупированного, выезды с Мариуполя , Херсона того года, мами в ногах ползали русских солдат целуя ботинки , чтоб выпустили машину с детками
Ответ длячаревна
А мені здається, що ця тактика навпаки призвела до того, що вони добротно укріпилися і підготувалися до наших дій. Он, головний нитик російської помилки, хвалить авіацію. Каже, дуже точно працюють вночі.
Ой...короче, щось геть руки опускаються...
Ответ дляZhukOlena
Так вони і рухаються тихо, як в прислів´ї)
Тільки все одно всі незадоволенні, як же так, потрібно було за день вже всю країну звільнити)
Якщо провести паралель зі звільненням Харківської області та Херсона, то можна побачити такі ж настрої на форумі. Але багато хто не помічає велику кількість дій, які трохи підсвічуються в новинах. Для інформування: щоб почати наступ, потрібно провести величезну роботу по підготовці. І вибухи на окупованій території, які зараз лунають постійно - це одна із частин цієї роботи.
Ответ дляZhukOlena
обстрілюють евакуацію людей з окупованих ними теріторій … це ж блин по їхній пекельній логіці були вже їхні люди, яких вони «врятували» від нацистів… Але вони ж гній, який не жаліє нікого - ні своїх ні чужих.
Ответ дляLady Shop
Да мне похрен на матрешек как вы говорите,я от линии фронта 30 км,такой сплоченности наших жителей я еще не виделя,помогают все!!!Я вы с холодной головой и с пустой.
Я не писала про холодну голову, ви трохи дезорієнтовані? Про мою пусту голову взагалі без коментарів, ви явно з тих, у кого хамство - єдиний аргумент.
Ответ дляZhukOlena
Мене теж сьогоднішній пост Гіркіна дизморалить