Админко• 08 июня 2023
Постель 30% синтетика 70 % хлопок? Нормально или нет?
Хочу заказать. Цена пишут по скидке 600 грн.
Сильно синтетическое?
Отчебучкина• 08 июня 2023
Може краще візьміть із Юска чи Епіцентру бязь. Або пошукайте по акціям щось. Якось в отрлі попалася білизна із синтетикою, спати було не реально, вона стріляла і іскрила, електризувалася. Хоча якщо малий відсоток синтетики, то буде довше слугувати, хоча зараз правду скільки по факту синтетики ніхто не скаже. У ввлюте, таке враження, що теж додають синтетику, але там і щільність нитки по відчуттям, менша .
Отчебучкина• 08 июня 2023
У дитини було декілька комплектів Вілюти, катишків не було, але в одному комплекті відчувалася синтетика конкретно.
Заела_пластинка• 08 июня 2023
Смотря какая ткань. Я всю жизнь на синтетику фукала. А вот купила в Икее набор из смесовой ткани для гостей и она в общем то очень даже приличная. Не покошлатилась, не парит.
А до икеевского, все что щупала с синтетикой -все ужас