Кто в этом году собирался в Болгарию?які ваші плани зараз?
Домашка• 08 июня 2023
Ответ дляНесу пургу
Мы с детьми отменяем поездку
Знайшли вже заміну, куди замість Болгарії?
Пишущаяся• 08 июня 2023
Ответ дляТа легко!
Вибачте, а що сталось? племінниця збиралась їхати.
напевно забруднення чорного моря
Ответ дляТа легко!
Ну через Каховську ГЕС ,вже вода забруднена в Одесі, а від Одеси до Болгарії морем десь 400 км приблизно через 10-12 днів і там може бути…Подивіться Комаровського,зарази багато буде
Ответ дляНесу пургу
Мы с детьми отменяем поездку
Ми через два тижні маємо їхати, і що робити незнаю, у вас проплачена путівка? Скільки утримання?
Та легко!• 08 июня 2023
Дякую за пояснення, вона збиралась у кінці червня. Гадаю буде щось більш зрозуміло на той час.
Цветов Мне срочно• 08 июня 2023
Собирались, но после данной ситуации решили месяц подождать, посмотрим как будет дальше. Жилье найдем всегда если таки решим поехать, но что то я очень сомневаюсь надо ли.
Мы планировали в августе, к тому времени подозреваю к тем берегам приплывет уже все по максимуму ((
Ответ дляЗамороженная селедка
Ідемо, все проплачено, варіантів нема
Ось і в мене проплачено, але думаю,що може можна обміняти з утриманням на Грецію наприклад
Неновая почта• 08 июня 2023
я забронировала детям 2 путевки на середину июля и 200 дол предоплаты уже внесла(((((((( надеюсь может за месяц течение как то протащит все мимо...
Ответ дляhalla-d95e
Нам через два тижні треба їхати. От що робити?
І нам через два, я так розумію до Одеси 100 км вже сьогодні плаває,до Болгарії 500,як раз за два тижні припливе всяка гідота
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Извините за тупой вопрос, до Ниццы доплывет?
Ницца это Средиземное море, не Черное
Я такая - жду трамвая• 08 июня 2023
Ответ дляиринка-49f3
Ницца это Средиземное море, не Черное
Спасибо!
Жена сантехника• 10 июня 2023
Ответ дляиринка-49f3
Ницца это Средиземное море, не Черное
І до Середземного дійде, вони ж зʼєднані. Правда не так масштабно, але наслідки відчують і там