Столічна штучка• 08 июня 2023
Які комплекси аналізів здати перевірити нирки і печінку? глянути чи є проблема
Мольфарочка• 09 июня 2023
Подивіться в сінево, там є пакети аналізів і на печінку і на нирки. Але я би краще звернулася до лікаря - щоб він сказав які саме аналізи треба робити. Бо наприклад в тому ж сінево ми нещодавно робили і там на перевірку печінки комплекси 3 точно є - але які саме з них треба під ваші проблеми?