Анонім Завгосп• 08 июня 2023
Які вітаміни Ви приймаєте на постійній основі?
Пропила 30 днів омегу , Q10. Но почала частіше втомлюватися , мені 30+ раніше якось такого не було. Може щось пропити потрібно?
Редиска Я• 08 июня 2023
Омега 3,вітамін д,колаген(курсами),хлорофіл,магній,біотин,калій,все з періодичністю.Омегі 3 постійно,буває 2 місяці роблю перерву
Сиреневая цапля• 08 июня 2023
Пью магний, не витамин , потому что мигрени часто и нерв под глазом дёргается.
Если утомляемость-может быть щитовидки или другие проблемы, не всегда с витамином связано
неДоПриличий• 08 июня 2023
Омега, кальцемин, дуовит; витамин д, витамины группы в, сорбифер дурулес, курсами пью
Завжди з рушником• 08 июня 2023
Омега 3 п’ю вже 6 міс,підвищений холестерин-падає.Часто магній,віт д і віт групи в,залізо періодами по 1 міс.Все купую в аптеці.
Пишущаяся• 09 июня 2023
На постійній основі п´ю Омегу, віт.Д, магній, йод, С.
Курсами: вітаміни групи В, мідь, цинк, В12, Е, А, біотин, Кверцитин, залізо, колаген, лецитин, тирозин, селен