Нема в стрічці хвилювалки. Вже всі звикли і спокійні? Ось і тривога(. Суки!
Наталія-Ната• 09 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
❗️Крилаті ракети заходять у повітряний простір України зі Сходу.
Інформація буде оновлюватись та надаватись у міру її надходження.
Ооо спать одна тут собиралась только что
Rosa Blanca• 09 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Через +- пол часа в Киеве будут? Надеюсь не , конечно. Теоретически
От б.. До ранку😡
karinaanik• 09 июня 2023
Как я их ненавижу, ублюдков, уже какая ночь без сна. Желаю всем им повыздыхать
karinaanik• 09 июня 2023
Ответ дляVA 11
❗️Ракета на дуже високій швидкості над Кіровоградщиною!
✅ єРадар | Повітряна тривога
На очень высокой скорости может быть баллистика?
Наталія-Ната• 09 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Я надеюсь что скоро промежутки в таких бессонных ночах станут больше..
Наталія-Ната• 09 июня 2023
Ответ дляКарина_я
Я сначала прям и не поняла ваш комментарий)))
Сонная пишу и правда невнятно вообще. Имею в виду , что уже две ночи не были тревог, пусть эти спокойные ночи увеличиваются, ну нет же у них столько ресурсов в конце концов.
02:36
Ракети зайшли з Південного Сходу. Вже відмічено роботу РЕБ у напрямку Кропивницького. Для Полтавщини загроза актуальна.
Пуски здійснювалися всіма бортами стратавіа з різним часовим проміжком, тому не виключені маленькі хвилі у плані руху ракет по областях.
Станом на цю мить всі стратегічні ракетоносці Ту-95мс остаточно покинули акваторію Каспійського моря. З чим пов´язані такі маневри - знають лише росіяни.
БпЛА збиваються на Харківщині.