Нема в стрічці хвилювалки. Вже всі звикли і спокійні? Ось і тривога(. Суки!
Ответ дляЧитака
так а чому тривога
Шахеди, скоро будуть пуски ракет
karinaanik• 09 июня 2023
Ответ дляЧитака
так а чому тривога
00:44
Стратавіа: у межах Каспійського регіону 6 одиниць стратегічної авіації.
БпЛА:
Схід дорозвідка.
З Півночі рух БпЛА у напрямку Київщині.
@war_monitor
БпЛА:
Схід дорозвідка.
З Півночі рух БпЛА у напрямку Київщині.
@war_monitor
karinaanik• 09 июня 2023
У нас была тревога, а сейчас еще и машина ездит с рупором и с нее тревога, первый раз слышу такое.
Ochen_lubov• 09 июня 2023
Девочки, вы окна закрываете, когда тревога? Я не придавала значения раньше, а сейчас чего-то паникую.
karinaanik• 09 июня 2023
‼️Зафіксовано пуски ракет Х-101/555 зі стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС.
Не ігноруйте тривоги!
Якщо пуски не імітаційні, ракети зайдуть в наш повітряний простір о 01:30-2:30 годині.
Суки, пуски уже начались
Не ігноруйте тривоги!
Суки, пуски уже начались
Ответ дляPrervana
Уже похер. Так похер, что словами не передать. Суки, чтоб они сдохли в адовых муках все, кто причастен к этому кошмару.
Мені здається,що поки їх кремль разом з їх москвою гатити до падаючого каміння не почнуть ні фіга не буде.Вони кончені,їм нас...ти що відбувається за сотню кілометрів від кремля.На бебекіни,шебекіни і курськи їм глибоко накласти.Я кожного дня чекаю ’ну коли?’