Dashko007• 09 июня 2023

Читали пост Єфросінєної про двійнят?

Де мати не втрималася за трубу і потонула зі своїми грудними двійнятами ?
Просто мозок не хоче це сприймати ! Жах і пекло на землі ... співчуття всім близьким загиблим
Veronikca• 09 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
люди приспосабливаются.
новость в Трухе, что акула убила россиянина набрала 40,5 тыс лайков.
люди компенсируют стресс кто как может.
Да, там коменты… и я удивляюсь себе, что мне смешно. Довели людей до такого.
Veronikca• 09 июня 2023
Ответ дляЧитака
народжують, бо фертильний вік не вічний, життя одне і воно проходить
Очень низкая рождаемость. Коэффициент рождаемости упал до 0,7 - это очень низкий. Был до войны 1,22. А норма 2,1 должна быть. Нация вымирает.
ПЛЮС-МИНУС• 09 июня 2023
Ответ дляVeronikca
кто бы мне сказал 2 года назад, что вообще не опечалюсь такой новости...
печально.
kissaniya• 09 июня 2023
Ответ дляMikulishna
Я не дивилась до вашої теми, але щойно прочитала той пост. Тим, хто помер, ми вже нічим не допоможемо. А щоб мати сили допомагати живим, треба берегти себе в першу чергу. Отже, регулярний відпочинок від новин, більш-меньш здорові сон та харчування. Від того, що ви читаєте новини та плачете, робите тільки гірше собі та тим, хто від вас залежить. Якщо не можете самі взяти себе до ладу - лікар та заспокійливі.
И какой выход? Не читать новости? Делать вид что ничего не происходит? Вон за поребриком большая часть населения ’внепалитики’ как страусы живут. Головы в ж.. засунули тоже расстраиваться не хотят
Mikulishna• 09 июня 2023
Ответ дляkissaniya
смотреть по своему состоянию. если совсем плохо, то да, вообще не читать какое-то время. или выбрать, допустим, один источник, а не собирать разрывающие сердце посты, фото и видео по всему интернету.
мы все живем второй год в большом потоке новостей, очень многие из них, мягко говоря, плохие. и либо учиться с этим справляться, либо стресс, невроз, депрессия и т.д.
Mikulishna• 09 июня 2023
Ответ дляkissaniya
и от того, что вы перестанете читать новости, война, к сожалению, никуда не денется. и самые плохие/хорошие новости все равно до вас дойдут так или иначе
svetlapanna• 09 июня 2023
Ч уже которые сутки е сплю..дико болит голова...видела в каком то канале,к меня случилась истерика.Опять не сплю.
Advoco• 09 июня 2023
Мене просто охоплює безсилля і злість. На фашистів, Путіна, тупорилий зомбанутий нарід у кількості більше 100 мільйонів, що радіє цим новинам і плескає в долоні…. І ненавиджу тих, хто допустив ці жертви, кожну зелену корупційну рожу. Їх брехню і популізм. Те. Що у нас є спільного між Україною і Фашистською Росією - владі на людей насрати.
jannjann77• 09 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
люди приспосабливаются.
люди компенсируют стресс кто как может.
Не убила, а асвабадила.
Майена• 09 июня 2023
Я читала її пост і це будуть останні новини, що я прочитала. Тому що в мене серце розривається (((( це важко усвідомити, важко прийняти. Взагалі ситуація дуже важка((( я реву 3 дні вже, в мене дах їде від того, що я мало чим можу допомогти. Я постійно уявляю себе на місці тієї жінки, да взагалі, всіх цих людей ((( вперше за війну в мене відчуття провини що вони, а не я... Тому я просто перестаю читати новини і все. Більше нічого знати не хочу. Працювати, доглядати своїх дітей, та робити, по-сожливлсті, щось добре. Все. Така в мене програма мінімум. На максимум я не здатна поки що. І вам раджу зробити те саме
nitka83• 09 июня 2023
Ответ дляchaechka_
Також питання чому Люди масово народжують під час війни і сидять в небезпечному місці і сподіваються що пронесе.
Думаєте, з окупації так легко вибратися? Там не Україна, де є волонтери, військові також допомагають вивозити, ТО, там нема закону і все за гроші. Люди бояться виходити на вулиці. Зараз набігуть ті, що скажуть, що все чудово і всіх випускають, і будинки будут русня на кістках українців, але це правда. Виїхати важко. Батьки подруги в Олешках
Стасько• 09 июня 2023
Ппц в тому, що бля вже майже 2 роки йде інтенсивна вііна і не ясно чим це все закінчиться, а люди продовжують розмножуватись як кролі і наражати на безпеку невинних дітей….я народила до 2014 року, якби не встигла то б і не народжувала б вже в Україні з таким розкладом.
Анка ку• 09 июня 2023
Ответ дляMikulishna
Я прошлой весной так читала и смотрела фото, Мариуполь. Я все через себя, хотя там родных нет. Фото детей...я умирала с каждым. Состояние было больное, очень, я чувствовала, что разваливаюсь на куски, что внутри такое, что меня раздавит, буквально. Думаю, все это ощущали или ощущают. Такое состояние, когда виден твой предел
Сейчас новости я конечно читаю. Но личные истории и фото не могу. Понимаю, что люди гибнут. Пропускать это через себя невозможно. Случайно посмотрела, где рыжего котенка со стены сняли. Поняла, что сейчас сорвусь и начну все читать и впаду в то состояние.
Невыразимая боль и злость, все понимают, уверена, но для собственного сохранения нужно чуть ограничить, как бы проживать боль всех, но не каждого поименно
Olya Rybka• 09 июня 2023
Ответ дляСтасько
Всем не рожать? Война ещё годами может идти.
ОленаЯ• 09 июня 2023
Ответ дляchaechka_
То ви хочете ще до ранку обсмоктувати цю тему? Не можете впоратися-не читайте новини і не смакуйте.Багато людей не читають новини,а ви вирішили сюди принести і всім повідомити
Так, я не читаю новин. Але живу в соціумі, тому до мене щось та доходить.
Майена• 09 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
люди приспосабливаются.
люди компенсируют стресс кто как может.
Погодтеся, що за останній час це гарна новина... Ось такі ми стали(((
nikiya• 09 июня 2023
Ответ для-Инга-
вы серьезно настроены посмотреть видео (если оно существует)?
Мені теж схоже на шокуючий інфопивід. Дай Боже щоб цього відео не існувало. Але! Мені здається воно було б скрізь, як було з відео розстрілу нашого солдата.
Marusia.• 09 июня 2023
Ответ дляМайена
Цю акулу потім теж піймали та вбили. Новина не гарна, звичайна побутова новина, яку слід очікувати з тих країв.
lilu502• 09 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
люди приспосабливаются.
люди компенсируют стресс кто как может.
шкода, що одного)))
bibico• 09 июня 2023
В мене помер батько, яркий був для мене все життя опорою та прикладом для наслідування. Моє життя від горя стало руїною. Потім стався майдан. Ще гірше - я ридала, не спала ночами, залишала грудну дитину і їхала до Києва, щоб бути на Хрещатику разом зі своїм народом. А через рік почала відчувати симптоми множинних і дуже швидко ростучих міом матки. Так страждала від кровотеч, що втрачала свідомість і все одно намагалась жити старим життям. Після чергової операції з критичною крововтратою, гемоглобіном нижче 46, дякуючи Богу та лікарям я одужала. І я переоцінила свої емоційні страждання. Я не дивлюся ці жахливі відео, хоча розумію все. Якщо сприймати події з лютого близько до серця, як я жила в 2013-2014, то можна зійти з розуму, не кажучи вже про пухлини....я скам´яніла. Вижити, треба просто вижити
olgabaluta• 09 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
я чувствую, что места в сердце для этой боли осталось совсем чуть-чуть и оно не выдержит (( Счастливые люди, которые не пропускают все через себя, как научиться?
Работа с психологом и поиск внутренней опоры на себя. Сосредоточиться на себе. Помогать, по возможности, кому можешь и хочешь. Так легче.
Кузякин• 09 июня 2023
Ответ дляMoon shine
Відключаюсь.не читаю. Не дивлюсь. Я потрібна своїй сім’ї і своїм дітям. Не хочу померти від страшних болячок, що від стресів.бо тоді діти нікому не потрібні. У війну треба стати глухою і сліпою для власного виживання.хто дуже сентиментальний- робить гірше лише собі. По лікарнях вже бум раку матки і грудей.все стрес.тому я заборонила собі сприймати так інфу.прочитала і все.проходить все повз мене.інакше я не виживу. Ваші сльози нічого не дадуть.а нароблять лиха лише вам. Це не розумно
Откуда информация про бум?
ol_kin• 09 июня 2023
Ответ дляInno4ka-ya
А где это видео? Не верю просто словам. Очень много людей погибло, и животных. Но медийным личностям не верю, пиарятся, как могут
Ви думає що є відео? 🤯 ви думаєте що були люди які це знімали і нічого не зробили?
Кузякин• 09 июня 2023
Ответ дляdebor_a
Ну принаймні на форумі не питаю, як півня готувати, якого сусід приніс (
ору
Moon shine• 09 июня 2023
Ответ дляКузякин
Откуда информация про бум?
від онколога маммолога,який працює в приватній клініці і заввідділенням у державній лікарні. просто бум. так і сказав- відгороджуйтесь від всього,бо жінка страждає найперше. в мене купа нових пацієнток,молодих
olgabaluta• 09 июня 2023
Ответ дляol_kin
Откуда тогда у Ефросининой такая инфа?
Кузякин• 09 июня 2023
Ответ дляol_kin
Может не успели?
Кузякин• 09 июня 2023
Ответ дляMoon shine
А как отгораживаться не уточнил?
Moon shine• 09 июня 2023
Ответ дляКузякин
А как отгораживаться не уточнил?
не читати,не дивитися.не вишукувати новини. відписатися від всіх тг каналів
Кузякин• 09 июня 2023
Ответ дляСтасько
Хорошо, что ваше мнение никто не учитывает и всем на него плевать