Loredana17• 09 июня 2023

Хвилювалочки ще не було?

Нема в стрічці хвилювалки. Вже всі звикли і спокійні? Ось і тривога(. Суки!
karinaanik• 09 июня 2023
Суки, ненавижу их
Читака• 09 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Суки, ненавижу их
сьогодні вже була тема хвилювалочка
ebbi• 09 июня 2023
Ні,сама сижу чекаю.Бо вже починається,щоб вони повиздихали вже
Матусік• 09 июня 2023
Хто там в нас по інсайтах?
Потрібні пару тисяч кенгуру!!!!
Пс, всі ж читали новину?)
Олечка79• 09 июня 2023
Хотела лечь спать. Но нет . Буду тут пока
Be_good• 09 июня 2023
Бляха, я думала о 2 ночі буде тривога. Так ні, вони мопеди запустили, скоти😡
Читака• 09 июня 2023
так а чому тривога
автор Loredana17 • 09 июня 2023
Ответ дляЧитака
так а чому тривога
Шахеди, скоро будуть пуски ракет
karinaanik• 09 июня 2023
Ответ дляЧитака
так а чому тривога
00:44

Стратавіа: у межах Каспійського регіону 6 одиниць стратегічної авіації.

БпЛА:
Схід дорозвідка.
З Півночі рух БпЛА у напрямку Київщині.

@war_monitor
Матусік• 09 июня 2023
Ответ дляЧитака
так а чому тривога
Поки мопеди, літаки теж в процесі з ракетами, хай би попадали десь там по дорозі
omg_meow• 09 июня 2023
поспала 15 минут
Читака• 09 июня 2023
Ответ дляLoredana17
Шахеди, скоро будуть пуски ракет
хоч без ракет би
автор Loredana17 • 09 июня 2023
Ответ дляЧитака
хоч без ракет би
На жаль, вилетіли літаки
ebbi• 09 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Якщо не заснути поки летять мопеди,то коли долетять ракети,точно не заснути.І відбій вже під ранок
karinaanik• 09 июня 2023
У нас была тревога, а сейчас еще и машина ездит с рупором и с нее тревога, первый раз слышу такое.
Матусік• 09 июня 2023
Ответ дляebbi
Я проти насилля, я за любов
Для русні правда трохи особливу)
ebbi• 09 июня 2023
Ответ дляМатусік
Хто там в нас по інсайтах?
Потрібні пару тисяч кенгуру!!!!
Пс, всі ж читали новину?)
Бойові акули теж не завадили б
Ochen_lubov• 09 июня 2023
Девочки, вы окна закрываете, когда тревога? Я не придавала значения раньше, а сейчас чего-то паникую.
Prervana• 09 июня 2023
Уже похер. Так похер, что словами не передать. Суки, чтоб они сдохли в адовых муках все, кто причастен к этому кошмару.
ebbi• 09 июня 2023
Ответ дляМатусік
Я проти насилля, я за любов
Для русні правда трохи особливу)
’я тебе полюбив -я тебе і вб’ю’ теж підходить
rivara• 09 июня 2023
Ответ дляOchen_lubov
Если планирую спать и знаю что будет тревога то закрываю. А как надо?
Мариша_84• 09 июня 2023
Дітей знову у ванній поклала. Хай повиздихують кляті русняві виродки та їх потомки.
karinaanik• 09 июня 2023
‼️Зафіксовано пуски ракет Х-101/555 зі стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС.

Не ігноруйте тривоги!

Якщо пуски не імітаційні, ракети зайдуть в наш повітряний простір о 01:30-2:30 годині.

Суки, пуски уже начались
Читака• 09 июня 2023
Ответ дляkarinaanik

Не ігноруйте тривоги!

Суки, пуски уже начались
почалося
Матусік• 09 июня 2023
Ответ дляebbi
Я тебе полюбив
Щоб з війною в Україну не ходив
Щоб сидів собі залюблений
І не був на чуже збуджений
ВсеБудетСупер• 09 июня 2023
Мы в коридоре с детьми. Боже, какие только уроды, нация недолюдей!!!
Helgushk@• 09 июня 2023
Всем привет! Пока тихо
Наталія-Ната• 09 июня 2023
Всем привет кто не спит
Матусік• 09 июня 2023
Ответ дляHelgushk@
Всем привет! Пока тихо
Привіт
ebbi• 09 июня 2023
Ответ дляPrervana
Мені здається,що поки їх кремль разом з їх москвою гатити до падаючого каміння не почнуть ні фіга не буде.Вони кончені,їм нас...ти що відбувається за сотню кілометрів від кремля.На бебекіни,шебекіни і курськи їм глибоко накласти.Я кожного дня чекаю ’ну коли?’