Тролю як можу• 09 июня 2023

Ця жіночка просто супер

Яка ж ця чеченка горда, смілива, розумна поставила тих руснявих на місце! Вона так само їх ненавидить як і ми, бо її батьківщину русняві так само нищили.
Шукаю стакан• 09 июня 2023
Сколько она языков знает, какая молодец
Слухи-руки не распускаю• 09 июня 2023
Ох вона мені сподобалась, крута
База_птеродактилей• 09 июня 2023
Уже обсудили давно
ПриснитсяЖЕ• 09 июня 2023
Еще бы страны перестали их принимать.
Венздей Адамс• 09 июня 2023
Ну в Финляндии говорить такое, это одно. В рашке бы она такое сказала без последствий, тогда бы была молодец
Тюрюнь_Тюнь• 09 июня 2023
Тоже знаю блогера чеченку из раши. Бежала из раши с тремя сыновьями в США, как она выразилась: я вырастила не убийц, поэтому уехали.
Копирайторша• 09 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Это еще раз доказывает, что она очень умная женщина. А вот нет, раз такое написали.
автор Тролю як можу • 09 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Вона живе у Фінляндії 13 років, бо руські прийшли на її землю вбивати і нищити як зараз до нас прийшли. Тому така ненависть. І вона молодець, гасить руснявих кругом де бачить, і ми так будемо робити
НетЕщеНаверное• 09 июня 2023
Вона розпалює національну ворожнечу, матюкається при дитині, мені не імпонує така поведінка. Повністю деструктивна поведінка, кричати це не створювати.
Яжбоматуся• 09 июня 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну ладно маты при ребенке, это минус, но про национальную вражду, это вы погорячились. Русские, которые творят зло они не распаливают вражду, они несут добро?
Скляна миша• 09 июня 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
какие мы нежные))) может, дети не знают рузький. не импонирует ей. а, то, что они в Украине творят- импонирует?
Подмигашка• 09 июня 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ворожнечу? Зніміть рожеві окуляри! А гвалтувати і вбивати на очах у дітей, вам імпонує?
Продавчиня кіз• 09 июня 2023
а мені не зрозуміло, що вона цим добється ?руські забояться та повтікають?вона просто виливає свій біль, ну якщо їй від цього краще стає, то добре, я наприклда так би не змогла-мене ругань просто висмоктує
ПекельнаКрасуня• 09 июня 2023
Она сказала все что я о них думаю)
ЦібаФу• 09 июня 2023
Судячи по відео, руські залишилися при своїй думці, їх нічого не змінить ніколи
графиняВишенка• 09 июня 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Животное на видео обожает СэСэСэР и явно поддерживает ’спецоперацию’, вот где деструктивное чмо.
Балаболка• 09 июня 2023
Ответ дляЦібаФу
Вони мовчать, бо знімають відео для поліції. Я взагалі не розділяю оці матюки і наїзди особистісні, на зовнішність та одяг людей. Хоча розумію, що сама б не витримала на мене наїздів руснявих.
неДодекаэдр• 09 июня 2023
Захотелось эту девочку обнять
неДодекаэдр• 09 июня 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вы ее внимательно слушали? Точно внимательно? Ее до съемки послали нах... Какая Ваша реакция будет, если от представителя нации, которая Вам противна по известным причинам изначально, прилетел такой посыл? Молча подставите вторую щеку?
Без образів• 09 июня 2023
А ТЕПЕР, уважно слухаємо, як росіянка НЕ ОДИН РАЗ говорить, що чеченка спілкується російською, типу якщо російською спілкуєшся то певної мірою стаєш ’рускім’!!! Це я адресую тим дівчатам, які пишуть, що російська мова не належить народу росії, що спілкуватися росіською, коли на твою країна напила сама росія це абсолютно вірно - ви цим толеруєте росіян. Цей наратив звісно неправильний з логічної точки зору: спілкування англійською не робить з тебе ’англічанина’, АЛЕ саме мовне питання росія використовує як зброю, постійно вдовбуючи своєму тупорилому стаду, що якщо російськомовне населення - то значить вони належать росії! Зрозумійте це, будь-ласка.