МастерЮля• 09 июня 2023

Стало видно що старію ((((

Дівчата, якось все було начебто нічого. З недавніх пір почало якось "текти" обличчя. Шкіра під підборіддям якась висяча стає. З´явилися гусячі лапки. Засмага вже мені не йде як раніше...і вага набирається. Я розумію що це вже початок. Але не можу з цим змиритися щось. Якось мене коробить трохи. Сьогодні в магазині приміряла одежу, а там таке світло, що видно всі недоліки на лиці, шиї. Розумію, що війна і є інші більш глобальні проблеми. Але як себе настроїти, що я старію. 38 років.
Щаслива Я• 09 июня 2023
Чи прийняти себе такою як є, головне здоров´я, чи кинутися в прірву косметичних процедур, вибір за вами
Флюорография гуся• 09 июня 2023
Делать фото с фильтрами. Вижу эти фото у большинства 40+, в реале людей не узнаю и они выглядят на свой возраст, а не как на аватарках в мессенджерах или в соцсетях.

Но у меня уже стадия, когда и фильтры не особо помогают :(
double-mama• 09 июня 2023
Вы не можете остановить время, но контролировать вес , поддерживать мышечный каркас, решить проблемы осанки и позвоночника - это в ваших силах
Обстановщица• 09 июня 2023
Якось так само відчула цього року. І з вагою приколи і з обличчям (пігментація, носогубки).
Таке життя.
Роблю мінімальні домашні процедури. В принципі, не дуже переймаюсь. Вже не дівчинка, приходить зрілість.
Мені теж 38;)
Щаслива Я• 09 июня 2023
Мені 45 і я вже прийняла себе такою як є), але це ще квіточки бо клімаксу ттт в мене ще не передбачається тому все попереду
автор МастерЮля • 09 июня 2023
Ответ дляФлюорография гуся

З цим все впорядку 😂
Флюорография гуся• 09 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Таке життя.
Мені теж 38;)
В 40+ будете смотреть на свои фото в 38 и думать «боже, чего мне не хватало?!». Я уже в этой стадии
Завжди недо...• 09 июня 2023
как настроить? меньше инсты и прочего контента на тему ’как в 50 выглядеть на 20’
автор МастерЮля • 09 июня 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Як нас багато 🤫
Мамина корзиночка• 09 июня 2023
мне будет 38, и этот вопрос очень мучил меня как раз до войны. война как-то изменила отношение к внешности и старению.
Рятівник Малібу• 09 июня 2023
Принять свой возраст.
Найти в нем плюсы.
Ну стареете и что? Что в этом страшного?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 июня 2023
Перш за все гарний сон ( а з цим у всіх зараз погано), мінімум алкоголю та нездорової їжі, якщо є гроші, то комплекс процедур може зробити дива.
автор МастерЮля • 09 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Принять свой возраст.
Найти в нем плюсы.
От і питання - як прийняти це?
__Jane__• 09 июня 2023
Порада така( скоріше, я роблю я): зволоження для шкіри, можна долати косметологічні процедури( в міру, бо фріків на вулицях вистачає), легкий спорт три рази в тиждень,чи хочаб ходьба кожен день ну в фільтр того,що в себе ’ вкидаєте’.
Дрібка щастя• 09 июня 2023
Мне тоже 38 и тоже такие мысли как и у вас, особенно в магазине в примерочной. Ну а что делать остаётся как не принять свой возраст? Обидно, не хочется стареть, но от этого никуда не деться
__Jane__• 09 июня 2023
Алкоголь це в плюс, якщо мова про сухе вино, але не літрами)))
Щедрик ведрик• 09 июня 2023
У меня так было, хорошо, что живем в 21 веке) можно все поправить)) но главное, чтоб деньги были и немалые!
Эйфик Х• 09 июня 2023
Все. Ползти на кладбище. Конец же. Морщины появились аяяяйяй.
Рятівник Малібу• 09 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
От і питання - як прийняти це?
Ну не знаю... знайдіть якісь плюси в цьому, чому це для вас проблема?
Мені 38, я виглядаю на свій вік, але виглядаю гарно. Ну тобто мені особисто подобається як я виглядаю.
Є вікові зміни звичайно, але вони і мають бути. Це нормально.
Привіт з ботойбіччя• 09 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
От і питання - як прийняти це?
я хожу до косметолога. маю можливість і довіряю лікарю. Не хочу ходити шарпеєм. це мій вибір. Не роблю з себе шістнадцятирічну, але небо й земля, як кажуть, до та потім. мене влаштовує такий рівень покращань.
Танго утрьох• 09 июня 2023
в примерочных обычно оч неприятный свет и все изьяны больше подчёркнуты, не парьтесь просто
Почекуха• 09 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
а зачем такой свет делают?
Эйфик Х• 09 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
От і питання - як прийняти це?
Понять шо люди стареют. А потом ещё и умирают.
Мексиканочка• 09 июня 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Мне в 32 казалось ,все капец ,глубокая старость. Сейчас 44 ,та пофиг. Колоть себя не буду ! Боли боюсь больше ,чем старости.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Я пам´ятаю примірочні Зари - я зі зростом 175 і вагою 55 виглядала товстим гномом
semiramis• 09 июня 2023
Мне 40. Никогда не думала, что буду колоть что-то.
Но шею вот впервые проколола полинуклеидами.
Чтополелать. Все не вечно.
Контрольница• 09 июня 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я так само, але тут не можна писати, що робиш ін´єкції, одразу ярлики. Хоча губи та скули не колю принципово.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 июня 2023
Ответ дляsemiramis
Чтополелать. Все не вечно.
А якими саме? Я вчора проколола Реджураном обличчя, хочу і шию підколоти.
МаксХмара• 09 июня 2023
Ну майже 40 років, що ви хотіли. Хто боїться старості, то робить уколи й підтяжки.
Я за природнє старіння. Змирилася щ тим що не буду молодшати. Так, підтримую форму тіла, доглядаю за шкірою, волоссям.
Але колоти чи різати обличчя заради невеличкого продовження молодості не збираюся.
Контрольница• 09 июня 2023
Ответ дляМаксХмара
Просто всі по-різному старіють. Хтось може собі дозволити старіти красиво без ін´єкцій, а в когось міжбрів´я на півчола.