Ms. При теле• 10 июня 2023

Скринінг

Підскажіть будь ласка чи варто з таким результатом звертатись до генетика? Я прочитала що ризики наче низькі, а ше цікавить чи ПАПП та ХГЛ у нормі. Дякую
ПуГоФФка• 10 июня 2023
Це перша вагітність?
З результатами все ок.

Bor bor• 10 июня 2023
Ризик низький, а це головне. Окремо на показники хгл і пап не дивляться.
автор Ms. При теле • 10 июня 2023
Ответ дляПуГоФФка
Це перша вагітність?
З результатами все ок.
Дякую. Вагітність друга (перша була 9 років назад)
автор Ms. При теле • 10 июня 2023
Ответ дляBor bor
Дякую)
Леопардові панчохи• 10 июня 2023
Не варто звертатись окремо до генетиків, бо вони вам скажуть те саме, що й написано, ризики низькі. Вони працюють з тими, в кого реально високі ризики. А тут буде типу в мене ідеальна шкіра, але піду до дерматолога полікувати прищі))
Насправді це жахливо, коли високі ризики, направляють на додаткові обстеження, але це не ваш випадок. Легкої вагітності!
Тень льва• 10 июня 2023
У Вам низьке риски. Все хоршо. Планово к гинекологу и ждать второй скрининг
автор Ms. При теле • 10 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Дякую вам...Легше стало. Просто РАРР та ХГЛ зависокі то хвилювалася
автор Ms. При теле • 10 июня 2023
Ответ дляТень льва
Дякую
dahashutka19• 11 июня 2023
У вас все добре🙏