ВільнаНазавжди• 10 июня 2023
Виділення! Пост не для гидуючих! 11 тижнів вагітності!
Хелп. Тільки що побачила на трусах!!! Це ок чи бігти до Г?
ВільнаНазавжди
• 10 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Якщо вас нічого не турбує, то норм.
Але треба впевнитися що не кандіда.
Без запаху надіюсь що ні.
Анонимушка• 10 июня 2023
Схоже на те, що пробка формірується. Я б не кипішувала, але пішла б до гінеколога на перегляд у понеділок
ВільнаНазавжди
• 10 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Похоже на норму, идити спокойно планово. Зуда дискомфорта нет
Ні нічого не трубує взагалі.
Анонимушка• 10 июня 2023
Якщо щось не дуже добре, то було б з кров‘ю, тож не переймайтесь сильно
ВільнаНазавжди
• 10 июня 2023
Ответ дляАнонимушка
Дякую.
ВільнаНазавжди
• 10 июня 2023
Ответ дляАнонимушка
Вперше таке за час вагітності тому і злякалась. Дякую.
Бойова• 10 июня 2023
Це норма, не кіпішуйте. У мене таке всю вагітність було, труси міняла по 2-3 рази на день. То прозоріше, то таке як у вас, мазок був в нормі, інфекцій немає.
Щоденні прокладки не раджу, краще міняти часто білизну або може є якісь типу багаторазові вкладиші хб.
ВільнаНазавжди
• 10 июня 2023
Ответ дляБойова
Дякую!)
Моль Моллівна• 10 июня 2023
Мне гинеколог говорила что норма. Плотная густая слизь,без запаха,тоже самое было
ВільнаНазавжди
• 10 июня 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Дякую дуже ви дівчат заспокоїли ❤️
Моль Моллівна• 10 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую дуже ви дівчат заспокоїли ❤️
Хай нічого вас не турбує та не бентежить🙏🏼 легкої вагітності 🙏🏼
ВільнаНазавжди
• 10 июня 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Дякую 🙏