Глас_Народа• 10 июня 2023
В Житомире в троллейбусе мужчина избил женщину
Доброго дня!
Не думала про це писати, але мене переконали, що героя люди мають знати, можливо, його хтось впізнає по фото. Прочитайте.
Хочу повідати історію, яка сталася 01.06.2023р. на маршруті №15 (тролейбус 2012) час 21:08, водій -жінка. Він їде із гідропарка по В.Бердичівській. Це був день захисту дітей. Я з сином поїхала прогулятися, подивитись на річку, поїсти морозива. Але нажаль повертаючись із гідропарка в тролейбусі сталася дуже неприємна ситуація. На зупинці водоканалу зайшли двоє чоловіків напідпитку, десь років 50-55. Один вийшов раніше. Інший їхав далі. Цей чоловік, який залишився, пересів просто за нами з-заді. Син запитав мене, чому ми їдемо трошки іншою дорогою і я пояснила, що тролейбус і маршрутка трошки різняться маршрутом, але ми зараз виїдемо так як і їхали туди, будем проїжджати театр «Жовтень». Син ще погано знає Житомир, тому нічого кримінального я не зробила, якщо пояснила як ми їдемо. Цей чоловік позаду, бере мене за шию і вигинає мені голову назад зі словами «Сука, жить хочешь?» і тримає починаючи мене душити. На слова, що ви робите відпустіть мене, нуль реації. Син почав забирати його руки, так він мене відпустив. Він почав матюкатись до мене, що я ніби здаю житомирські позиції. От тільки кому? Своєму сину? Якому пояснила, як виїхав тролейбус. Коли ми хотіли пересісти вн встав за нами і вдарив мене в грудь вживаючи нецензурну лексику. В тролейбусі ще їхали чотири людини: молодий чоловік, молода пара та жіночка. Молода пара — дівчина неохоче відпустила свого хлопця, щоб він допоміг мені. Він зростом значно менший від цього неадекватного мужлана, але все ж таки він його виштовхав їз тролейбуса. Справжній чоловік, молодець, дуже йому вдячна. Якби не він, то що було б далі не знаю.
Це до яких чортиків потрібно пити горілку, щоб тобі вже таке мерещилось?Людино, якщо ти знаєш, що у тебе , коли вип’єш, проблеми з мізками, то пий воду!!! Здоровецький бугай, якому ще певно по віку потрібно дати автомат в руки і відправити на передову в Бахмут показувати там своє геройство, а не мені і моєму малолітньому сину. Він п’яний небезпечний для оточуючих, не товаришує із своєю головою!!! Цікаво, як з ним живе його сім’я? Якщо він дозволяє собі подібне в міському транспорті, то дома мабуть йому бояться слово сказати. Додаю його фото, а хто його впізнає, то знайте, яка людина знаходиться поруч з вами. Будьте обережні в громадському транспорті!
Слова дитини: «Мам, а якби нікого не було в тролейбусі, то він би міг тебе задушити.»
Ссылка на пост пострадавшей в фейсбуке:
Свідок Перемоги• 10 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
так и обидно, что лучшие люди, парни гибнут на фронте. а всякое говно типа этого остаётся. вы просто представьте какой контингент мужчин останется после войны?!
Ну як які? Розумні, турботливі. Ті що придумали як відмазатися, ті, що повинні захищати свою сім´ю, а не когось там, ті, що піклуються родичами з інвалідністю, волонтерять, заробляють ...
Библиотекарь• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
ну правильно. те, что думают за свою пятую точку в первую очередь. и пусть там хоть десять пьяных нападают, моя хата скраю.
Ответ дляOdilie
Ужас в том, что никто и никак не защищён от толп неадекватов в обществе. Ни от людей с психическими диагнозами, ни от агрессивных алкоголиков и наркоманов. Их ещё и оправдают: сумасшедший же, справочка есть. Выпивший же, не соображал.
Алкогольне і наркотичне сп´яніння - факт, який потяжчує вину у суді, а не виправдовує.
Библиотекарь• 10 июня 2023
Ответ дляОксана_12
За чий кошт? Ну ви ж розумієте, звідки у цих реформ ноги ростуть?
дело не в коштах, а в гуманно отношении к людям. в нью йорке психи разгуливают по улицам, толкают людей под поезда, один вообще с топором напал. и не потому что у сша нет денег содержать психов.
Ворожу на каві• 10 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ну тут тоже палка о двух концах. Бывает - полез спасать кого то, а сам в больничке оказался (в лучшем случае). Так что и людей можно понять
Библиотекарь• 10 июня 2023
Ответ дляОксана_12
Саме тому. Це колосальні витрати. Кому воно треба.
они содержат бесплатной медициной и соц помощью все население, которое не работает или считается малообеспеченым)
дело в правах человека. никто без его воли не может держать его в психушке. а за права человека сейчас активно борятся везде
Библиотекарь• 10 июня 2023
Ответ дляВорожу на каві
это да. но вот на фронте как раз большинство тех благородных парней, кто бы полез спасать. и не побоялся б больнички, глядя как нападают на женщину
Ворожу на каві• 10 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
На фронте тоже разные. Кто то сам пошёл, кого то ’привели’.
Вмію заміряти найкраще• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
А мене цікавить з якою ціллю російськомовна пані виставила сюди цю історію...
началось..у вас мания преследования пьяных мужланов, русскоговорящими пани?))
Харчовий тріль• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
просто схоже на навмисне розведення срачу, на думку спадає тільки матрьошка на зарплаті.
Ви як той дядько, якому скрізь бачаться зрадники
лікуйте параною
Вмію заміряти найкраще• 10 июня 2023
вообще конечно водитель должен вызывать полицию и поднимать кипиш в таких случаях
Області пітьми• 10 июня 2023
Ответ дляСемицветка
А на форуме уже запрещено писать русскоговорящим?
покажите где и когда запретили
Шановна, Україномовна пані, в нас двомовна країна.
Свідок Перемоги• 10 июня 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так водій теж не хоче проблем і неприємностей, чого їй пхатися? Як вище писали - отак втрутився і сам постаждаєш
Свідок Перемоги• 10 июня 2023
Ответ дляВорожу на каві
Ну не тікали ж, як інші.
Вмію заміряти найкраще• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
какие ему проблемы от вызова полиции?
Ворожу на каві• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну не тікали ж, як інші.
Ну не начинайте. Тут такая же палка о 2 концах. Кто то в защите, кто то в поддержке. Если все уйдут в защиту - кто поддерживать будет? Если все останутся в поддержке и не будет защиты - как все обернётся?
Те, кто на фронте - огромные умнички. Наша защита. Многие из нас им благодарны.
Те, кто остался - тоже не все из серии ’поубегали/попрятали/нормальных в стране не останется’. От многих хватает помощи (каждый в меру свои воможностей) тем, кто нас защищает и тем, кому просто нужна помощь.
А неадекватов хватает везде, к сожалению..
18 мнеУЖЕ• 10 июня 2023
Водій мав втрутитися. Його відповідальність. Бідна жінка. І бідні наші люди.
Скіфська пектораль• 10 июня 2023
в комунальному транспорті взагалі немає контролю.. бомжі алкаші всі заходять, а нормальні пасажири, що оплачують проїзд, повинні це терпіти
Inno4ka-ya• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
А мені здаєься, сратись через мову хочете саме ви і на зарплаті не автор
Семицветка• 10 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
К чему вы мне это пишите? Прочтите коммент, на который я отвечала. Кстати, я русскоязычная.
Ростки жимолости• 10 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Та то провокаторша. Кинула гамно на вентилятор, раздраконила всех и заткнулась.
Зілля до весілля• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
Только украиномовным панянкам можно выставлять сюда истории? Что от этого поменяется? Толку что героиня истории украиновная?
Брюлик в стразах• 10 июня 2023
В чем проблема вызвать полицию? К чему эти стенания по фейсбучкам, чтобы что?
культУра• 10 июня 2023
Ответ дляРедисочка
Ні, винен він. Що б вона не сказала, як би не виглядала, ну і чим там ще прийнято виправдовувати напади на жінок.
Але останній абзац про фронт явно зайвий. Фронт - це не виправна колонія, нема чого ним усіляких покидьків лякати. Я цілком згодна з тим, що це зневага до тих, хто зараз там ризикує життям.
Колега чоловіка добухався, отправили під Бахмут, з 5 травня без вісти пропавший.
Шкала Радощів• 10 июня 2023
А мне интересно другое: почему все неадекваты должны идти на фронт? Почему вы всех шизофреников отправляете на фронт???? Чтобы они и своих расстреляли????
Плету корзинки• 10 июня 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Удалено администрацией...
Плету корзинки• 10 июня 2023
Ответ дляInno4ka-ya
ну чомусь ніхто з Житомира тут цю історію не виставив.