Дуболом• 10 июня 2023

Спкя?

До лікаря я попадаю аж 10 -15 липня. Лікар рекомендувала мені здати гормональну панель. Я в неї вперше . Завагітніти не виходить. По узд - множинні фолікули, більше 10 шт. Так завжди було. Овуляції майже не було 2 роки. Раніше був цикл 65-80 днів. Після Кок вже 6 місяців цикл норм. Але, останніх 4 місяці КД стали для мене не характерні - мало. Волосся зараз випадає жахливо. Зате від пупка до паха почало рости... І ось я подумала може це не через трубний фактор я безплідна, а саме через яєчники. В мене ніякої вагітності не було взагалі.
А по спкя я не розумію які гормони відповідають! Дякую всім хто відгукнеться. Всим нам мира🙏
автор Дуболом • 10 июня 2023
Здавала все це на 3 день цикл
Поторописька• 10 июня 2023
очень советую прочесть книгу Белоконь ’Я женщина’ главу про спкя, есть и на украинском. Более исчерпывающей информации, понятной для обывателя не найдете. Вы обязаны получить четкие знания по своей физиологии т.к. спкя - одно из самых благодатных полей для спекуляций неграмотных врачей и впаривания всевозможных бесполезных бадов.
Самое первое - худеть если есть лишний вес, одно это способно решить проблему на 30%. У меня было именно так
Оскорбляю всячески• 10 июня 2023
Картина похожа на СПКЯ. Выше Вам очень правильно посоветовали, нужно изучать много самой, врачей которые умеют справляться с СПКЯ очень мало.
Ок не помогают, они усугубляют проблему, очень сильно.
И да, если какой то граматей Вам расскажет что это бесповоротное бесплодие - не верьте. С этим можно бороться и очень успешно, главное знать как.
У меня СПКЯ с подросткового возраста
автор Дуболом • 10 июня 2023
Ответ дляПоторописька
В мене не має зайвої ваги. 1.70 а вага 59. Просто цікаво чому в мене навіть не було вагітності позаматкової, чи хоча б якоїсь. Я таку звичайно не хочу, але все ж не було. В мене ще труби проблемні. Але зараз цікавлять мене саме яєчники. І овуляції не було. Я до цього скільки узд зробила, що в мене ціла папка з ними починаючи з 17 року🤷‍♀️
автор Дуболом • 10 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
У меня СПКЯ с подросткового возраста
Просто до цього в лікаря в якого я була, йому взагалі пофігу що там і як. Ніякі гормони здавати чи ще щось він не говорив. Назначив був Кок щоб зупинити ріст аденоміозу. А тепер я їх не приймаю. І чоловіка вдома не має.
Була до війна на космічній, ми разом з чоловіком там були. Все гаразд йшло. Але потім стало на паузу. Зараз вирішила все привести в порядок. Ця нова лікарка дає мені велику надію на самостійну вагітність. Бо мені пропонували видалити 2 труби до неї.
Саме з підліткового віці мені вічно писали що в мене мультифолікулярні яєчники.

Але я дивлюся на результати гормонів то наче не все так страшно, але на читалася про спкя. Мені їх назначили здати щоб виключити полікістоз.
Дайте подумать• 10 июня 2023
Ви чоловіка ще перевіряли? У мене не спкя, а мфя, але овуляція буває, хоча і не кожний місяць. Коригується це впринципі просто, щоб була овуляція в вашому випадку. Просто треба розуміти, що з чоловіком все норм, щоб ви себе не просто годували ліками/ вітамінами і т.д. А то я так більше року втратила по часу
Вмію заміряти найкраще• 10 июня 2023
Ответ дляДуболом

Я с поликистозом троих детей родила без вмешательств. Правда, мне делали операцию по резекции фолликулов, но аж за 8 лет до рождения первого ребенка.
Попихтю та й годі• 10 июня 2023
Ответ дляДуболом

Вы проходимость труб проверяли, когда, как и какие результаты, спермограмма? Сколько вам лет?
Оскорбляю всячески• 10 июня 2023
Ответ дляДуболом

Вы в каком городе?
Фоликулометрию делали ?
У меня овуляции появились только после лапароскопии.
Ещё сделать спермрграмму по крюгеру и проверить трубы
Оскорбляю всячески• 10 июня 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Очень вероятно что помогла операция. У меня овуляций не было вообще до лапароскопии. После неё овуляции есть всегда, уже и дочку родила. После операции на сегодня прошло 7 лет, овуляции есть
автор Дуболом • 10 июня 2023
Ответ дляДайте подумать
З чоловіком все гаразд. Ми в двох були в центрі перед війною. Єдине це уреоплазма є. Одні говорять лікувати , інші ні. Ми вирішили прибрати. І тільки-но все наче стало більш менш норм, почалася повномасштабна . З 28 лютого я вдома одна. Тому вирішено що зараз я приводжу все в порядок себе. Щоб нічого не запускать.
автор Дуболом • 10 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Я робила всі ці процедури тим літом. Труби в мене проблемні, але проходять. В чоловіка все норм, в крайньому випадку все гаразд було перед повномасштабною Ми в двох були в центрі плануванні з січня по 23 лютого 22 року. В нас уреоплазма була. Ми вирішили це вилікувати, хоч і думки лікарів були 50/50 стосовно неї.
Мені 25. Чоловіка 29.
На даний час мене цікавлять яєчники. Бо поки я до лікаря попаду, то я собі не дам покоя думками. Була операція, видаляли гідрос.
Але зараз я думаю, чому в мене не було ніякої вагітності?! Я вийшли заміж рано , в 19. І з 20 впринципі я вже могла завагітніти , бо був не захищений. Але в 22 вже я задумалась що щось не так і тоді почалися відвідини по лікарям.
автор Дуболом • 10 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Вы в каком городе?
Фоликулометрию делали ?
Я робила звичайне узд 1-2 р на місяць-два до 21 року в державній лікарні. Бо вічно були затримки, потім гідрос, фолікулярні постійно кісти. Труби провірені - проблемні, але проходять. Спермограму звичайну робили - все добре.
Оскорбляю всячески• 10 июня 2023
Ответ дляДуболом
А овуляцию по узи Вам видели когда то?
Если овуляции нет то вы хоть конём скочите беременности не будет
Попихтю та й годі• 10 июня 2023
Ответ дляДуболом
Мені 25. Чоловіка 29.
Есть четкий протокол обследовпния по бесплодию, надо его пройти и определиться, зачем вы себе ставите диагнозы, найдите врача, который этим занимается
автор Дуболом • 10 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Та написала ж що лікар в мене є. Але до неї я попаду аж в середині липня . Це гарний лікар . Вона екз робить і все таке. Просто мені зараз цікаво, як у дівчат поставили діагноз спкя, які симптоми були.
Поторописька• 10 июня 2023
Ответ дляДуболом
Самый первый вопрос: сколько Вы планировали? при спкя беременность может наступить самостоятельно - у меня наступила на 3 цикл без стимуляций, хотя спкя был много лет, цикл 40-60 дней и то мазня. но у меня был явный лишний вес.
Первичное бесплодие ставится только после года непрерывных неудачных попыток с половым актом не менее 3 раз в неделю. И вот когда у Вас стоит первичное бесплодие идете к репродуктологу, а дальше он направит кому и что лечить, стимулировать овуляцию и т.д..
Не существует никакого размытого ’привести себя в порядок’, нужен сначала четкий диагноз и уже от него плясать с грамотным (!) современным врачом, и это не участковые гинекологи. Потому что половина в ваших анализах не нужна, к примеру общий тестостерон без связующего белка не имеет вообще никакого значения. свободная фракция у Вас в норме. Для исключение гиперандрогении (на фоне гирсутизма на животе) в анализах нет ДГЭА, нет кортизоловой пробы. Короче это такой набор показателей Вы сдали, из которых полезной инфы минимум, а значит врач пока что неясен в плане компетентности. Осуществлять ЭКО не значит уметь лечить бесплодие.
И еще: для активного планирования нужен муж. Потому что сделают Вам стимуляцию например и что?
Я бы просто продолжала пить кок (и они ничего не лечат Вы же понимаете, это не цикл у вас, а кровотечение отмены), чтобы эндометрий был адекватным. А когда вернется муж тогда уже заниматься вместе вплотную этим вопросом у грамотного репродуктолога в Вашем случае.
А пока ждете мужа наведайтесь к обычному эндокринологу, НЕ гинекологу - Вам нужно показать ТТГ и СПКЯ они тоже лечат в рамках инсулинорезистентности, это их профиль.
И прочтите все же Белоконь - у Вас некая каша в голове на мой взгляд.
автор Дуболом • 10 июня 2023
Я не всі аналізи сюди скинула, бо ті в нормі . Я додала фото тільки там, де не норма. Первинне безпліддя в мене вже 3 роки . До ендокринолога я теж записана на кінець цього місяця. Кок пити я не хочу. Лікарка мені сподобалася. Каші не має, бо якщо все буду писати то текст задовбуться читати. Привести себе в порядок -- я мала на увазі, довести все до кінця, а не так що я кинула лікування як почалася повномасштабна. Привести себе в порядок -- це малось на увазі, що поки чоловіка не має вдома, я зараз буду у всіх лікарях, лікуватися. А потім вже як він вдома буде -- з моїми жіночими справами буде більш менш нормально. І може вийде завагітніти. Ось і все) а якщо ні, то в двох поїдемо знов
Я до цього була в інших лікарях, але окрім репродуктолога. Ми не сиділи і не чекали манну небесну. А от вже в самий центр планування ми пішли в січні 22 року. І там все пішло гарно з лікуванням, але ж бросили.
автор Дуболом • 10 июня 2023
Ответ дляПоторописька
я вам нижче відповіла🌸
Поторописька• 11 июня 2023
Ответ дляДуболом
я вам нижче відповіла🌸
Лечение на результат одно - стимуляция, а для этого нужен муж.
Пока что не пожарьте, особо не колотитесь (для спкя психо-эмоциональная составляющая колоссальна), сходите к толковому эндо, а там видно будет.
Вмію заміряти найкраще• 11 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Может быть. Мне тогда просто врач сказал, что после операции в течение года надо забеременеть, иначе все насмарку, а у меня на тот момент не было серьезных отношений, поэтому даже попыток забеременеть не было.