Тільки не про гроші• 10 июня 2023
Как вкусно приготовить гребешки?
Тільки не про гроші
• 10 июня 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Куриные или морские?
Куриные? Не знала что такие бывают. Морские
бювет_в_обед• 10 июня 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Куриные или морские?
Теперь наметилась интрига
мимАпроходила• 10 июня 2023
Вони елементарно готуються, смажаться на вершковому маслі, потім посипаються сіллю та перцем.
Масла трошки, щоб не варились, а саме смажились.
Тільки не про гроші
• 10 июня 2023
Ответ длямимАпроходила
А что-нибудь кроме, блюда какие нибудь, нужен проверенный рецепт, не хочется испортить, продукт не дешёвый
мимАпроходила• 10 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Есть 4 кг замороженных
Ого, це ж дофіга дорого...
мимАпроходила• 10 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Ну так вони як будь які морепродукти.
Хочете, в пасту додайте з вершковим соусом, хочте - в паелью.
Головне правильно розморозьте потихеньку, щоб води не набрались, і не переготуйте, їх можна смажити чи приварити буквально по 1 хв з кожного боку.
Тільки не про гроші
• 10 июня 2023
Ответ длямимАпроходила
Ого, це ж дофіга дорого...
Первый раз буду готовить. Да, 2000 грн за кг
Королева Сарказма• 10 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Если морские, то все просто: помыть, просушить полотенцем, смешать оливковое масло с чесноком или пахучими травами, намазать гребешки, дать постоять и обжарить на горячей сковороде минуты 2-3.
Подавать со сладким соусом или лимоном,что любите
Радість моя• 10 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Вони готуються дуже швидко. Не перетримайте! Бо будуть резові, як кальмари. Для відносного розуміння про швидкість готування киньте три у киплячу підсолену воду на повільному вогні. Перший відмітьте через пів хвилини, другий через хвилину, третій через 1,5. Скуштуйте. Визначтеся зі станом страви, яка вам саме більше всього сподобалася.