Бегущаяпо• 10 июня 2023
Киянки підкажіть, будь ласка
Будемо з чоловіком їхати в Київ в інститут Амосова ,дівчатка киянки ,підкажіть ,будь ласка де там поблизу можна буде поїсти і поки чоловік буде там ,мені походити по магазинам одяг ,взуття,вдячна всім відповівшим)
Ростки жимолости• 10 июня 2023
Возле Амосова ничего нет. Ближайшее можно подъехать в Оушен Плазу или Гулливер
Бегущаяпо
• 10 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Она работает ?
Nelly-4875• 11 июня 2023
Оушен Плаза работает. Возле Амосова толком негде поесть. В Оушен Плазе как раз покушаете.
Бегущаяпо
• 11 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
Спасибо