Oлександрa• 10 июня 2023

Як вговорити чоловіка зїхати від свекрухи

Мій чоловік обіцяв що тільки деякий час ми поживемо у свекрухи. У нього навіть кошти були на будинок(їздив на заробітки на півтора року), але вони майже всі пішли на поміч його родичам в покупці більш крутої авто і ремонту в домі в свекрухи з 10тис доларів залишилось 5тис. Мені 23 роки в мене тільки хворі мама і бабуся і зарплата в мене всего 5700грн в місяць. Зараз я можу попросити пожити деякий час в тітки, в неї син поїхав і залишив будинок пустувати, там є і вода, і туалет з ваною в домі. Тільки вдеяких кімнатах відсутня штукатурка і шпалери. Тай до роботи вдвічі ближче, але він не погоджується, типу якщо і окремо то тільки в своему домі. Сказати що вона его любить, то ні. Він в неї раб, навіть її подружок обслуговує, десь покосити або зорати, то це він. Нам без неї нельзя нікуди поїхати покататися, а якщо поїхали то треба брихати що до моїх батьків
автор Oлександрa • 10 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Типаче
Ви пишіть простими реченнями, не так смішно буде
Удалено администрацией...

Не ангелы• 10 июня 2023
Ответ дляOлександрa
Жити окремо, піклуватися про нього. Типаче вона в свої 60+ навіть готувати невміє
А скільки чоловіку років?
Не ангелы• 10 июня 2023
Ответ дляOлександрa
Удалено администрацией...
Ви ж в курсі,що за такі слова підете надовго в БАН і на цьому скінчиться Ваш день на сайті?
Love_Love_Love_• 10 июня 2023
Ответ дляНе ангелы
Ну не вміє вона по іншому, тролити це ж не так просто
Qorianka• 10 июня 2023
Ответ дляOлександрa
Вдвній ситуації, я можу піти тільки в шахту під землю і буду отримувати 11тис. Но я зараз працюю на поверхні і вже тут тяжко, я хочу померти коли йду на роботу. Він каже звільняйся знайдемо краще, але тут нема куди
А разве женщины могут работать в шахте? Есть какой-то закон, согласно которомц женщин на такие работы не берут
Korsika999• 11 июня 2023
Ответ дляOлександрa
Дніпропетровська область
Так едьте в Днепр. Какой толк сидеть в селе?