Плекаю думи• 10 июня 2023

Вертатись не можна чекати

Дівчата, поговоріть зі мною, хто в вимушеній еміграції, або повернувся додому. Дано - більше року за кордоном, маленьке село, фізично безпечно, але я тут вже в роспачі. Роботу знайшла мінімальну по інтернету, дитина весь рік плакала, так і не адаптувалися в місцевій школі, школа в селі одна. В селі нічого немає, живемо скромно, але я одна, і на розвинену країну переїзджати кудись, не зможу банально фінансово потягнути. Весь цей рік я думала вертатись (Київ), але заради дитини заставляла себе почекати ще... Зараз просто сил немає, думаю вертатись на осінь. Вдома для мене є робота, житло, улюблена вчителька та школа дитині. Але звісно багато сумнівів та страхів. Може заставити себе чекати ще один навчальний рік, залишатись. Хочеться рішення прийняти з холодною головою, а не від емоцій. Я з тих людей хто ніколи не хотів ніже жити, окрім як в Україні. Поділіться своїм досвідом та почуттями, дуже не вистачає розуміння та спілкування.
Почемучка• 11 июня 2023
Ответ длязабиякина
Вже скоро все закінчиться, але почекайте ще трохи там.
Що закінчиться? Відмучимось?

БезникаЯ• 11 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
І що ви про дамбу читали? Ці страшилки 90-х? Максимум підуть під воду Осокорки, дачний кооператив та Труханів. Не буде такого як з каховською, бо київська не така велика. Читайте сучасних експертів, є навіть комп моделювання ситуації. У випадку з каховським повністю себе це моделювання підтвердило.
ну на Осокорках-Позняках в висотках там десь сотні тисяч жильцов..
Байрактара• 11 июня 2023
Автор, только вам решать. Я с детьми никуда не уезжала, хотя с каждым днем все больше об этом думаю. Надоело каждую ночь ложиться с наглухо закрытыми окнами, чтоб не разбудила сирена, потому что рано утром на работу. Ну и и эти постоянные мыслишки ’Что городу принесет очередная ночь’ тоже надоели. А они каждый вечер лезут в голову. Спецом не читаю ТГ после 10 вечера - главное, быстро лечь и уснуть, пока получается
А с другой стороны - много знакомых возвращается, потому что накрывает тоска. Особенно детей. И их тоже можно понять, хотя казалось бы - чего дергаться из безопасного места?
З родзинкою• 11 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Ні, до висоток може і не дійти, але приватних будинків на березі Дніпра не буде
З родзинкою• 11 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Вы точно сейчас про Киевскую ГЭС пишите? Какие нах Осокорки и Труханов? На карту Киева посмотрите
Що не так?
Анчо Ус• 11 июня 2023
Ответ дляemerald_88
Почему на минималку? У вас же есть опыт! Да, ЗП сейчас маленькие, но не обязательно минималка.
У меня был свой бизнес. Откуда вы знаете о моем опыте? и вообще я с прифронтового города. Думаете у нас тут куча работ?
Ні грама• 11 июня 2023
я в Дніпрі, мені нормально, Київ частіше обстрілюють, але там ПВО

Екатерина27• 11 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Що не так?
Вы знаете, где дамба? Там до Осокорков еще несколько районов на пути. Частный сектор возле Министерки/ Итальянский квартал/Оболонь/ Троещина ( ей кстати больше всего стоит бояться), Дарницкий и аж где-то потом Осокорки
Рву и мечу• 11 июня 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
В австрійській школі прямо заявляли українським дітям,як їх ненавидять. Що з-за українців в Австрії на все піднялися ціни. Що замість того, щоб здатися Москві, всі приїхали в Європу. Це ж діти все чують дома і потім виплескують в школі.
То вашій особисто дитині так заявляли ? Бо моя дитина вже другий рік в австрійській школі, і супер відношення, всі обожнюють , підтримують, і діти, і батьки в класі , і вчителі . Багато нових друзів
І така ситуація навкруги ,скільки тут ми в Австріі ,ні разу не чула про погане відношення до дітей у школі.
emerald_88• 11 июня 2023
Ответ дляАнчо Ус
Тем более: вы умеете вести бизнес, значит все ок с мозгами.
Екатерина27• 11 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Не о высотках надо думать. А о том, что по дороге подмоет: коллекторы, автозаправки, Лесное кладбище(!!!)….. остановится метро, хлебозавод(ы)…
illi• 11 июня 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Прямо все погибли, кто бежал?))
От жеж смішно! Не всі й загинули, хто не біг! А у Вас, я дивлюся, своєрідний гумор.
Стриптизерка• 11 июня 2023
шукайте всі можливі варіанти залишитись за кордоном. Я повернулась в Київ, але буду виїздити заради дитини.
Анчо Ус• 11 июня 2023
Ответ дляemerald_88
И что? Прифронтовой город - новый бизнес открывать?
ПробілНеПрацює• 11 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
ой, вот заради дитини не работает. Мои подростки не хотят тут быть, полгода депрессии, ничего не радует, в глаза говорят, что несчастливы здесь . Это не маленькие дети, а почти взрослые люди. Ездила я домой и мне обидно, что мои несчастливы, а дома дети гуляют, гоняют на самокатах смеются. Решили, что жить надо нормально и сейчас, так как хочется, а не как вынуждены, поэтому едем обратно. Когда приняли это решение, сразу стало легче и отпустило. Кто за год не привык, терпит предвзятое отношение, не мучайтесь! не стоит оно того
Strelka_007• 11 июня 2023
Авторе, даю рецепт для комфортного повернення і адаптації в Києві: Заводьте будильник на 12 ночі, підривайтеся з ліжка, читайте уважно новини. Далі о 3 ночі вдягайте дитину і мерщій в погріб сидіти до 5-6 ранку. І так кожну ніч протягом місяця. Для атмосфери скачайте звуки мопедів і роботи ППО, зробіть гучніше.
Після цього знову задайте собі питання чи так ви сильно страждаєте зараз в селі. ))
Я навпаки готуюся виїхати в глухе село з малим з Києва. Просто, мрію ВИСПАТИСЯ. Відключити всі повідомлення, лягти о 22 і встати о 7.
Екатерина27• 11 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Вам сейчас напишут как мне, что это только я кипишная, все прекрасно все эти почти полтора месяца спят и даже на взрывы не просыпаются.
Strelka_007• 11 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Нехай пишуть. Коли летять ракети, я дитину веду в сховище, там облаштувалися і син спить до ранку, навіть під звуки вибухів. Коли дрони, спимо в коридорі. Якщо їх мало не критично, але коли 20+ і всі на Київ теж не дуже відчуття. (
Автор просто в селі знудилася, а в Києві ´весело´ з дитиною буде. (
Стефанія• 11 июня 2023
Ответ дляЛеди Г
Автор, могу сказать одно - за границей это кажется страшнее, чем есть на самом деле.

Но кроме Вас никто не решит. В любом случае Вы можртр приехать, а потом вернуться обратно.
Ну, я бы не сказала, что кажется страшнее издалека. Когда ночью летят ракеты или дроны над головой, то это страшнее, чем читать об этом в новостях. Год не была в Киеве, вернулась, теперь думаю, куда бы ещё уехать Ребенку норм, спит в коридоре, а я просыпаюсь даже с берушами и виню себя, что подвергаю его опасности

Strelka_007• 11 июня 2023
Ответ дляСтефанія
💯
Я теж ніби звикла, жартую щоб малий не лякався, підбадьорюю себе і його.Але по-чесному до сраки ця бравада, бо ракеті байдуже на мій настрій. Тонна заліза летить рандомно кудись. Шахеди теж лиха можуть наробити, і уламки від них.
Котомафия• 11 июня 2023
Автор, вы готовы к семейному обучению, если не вернетесь к осени? Или к отчислению. Дистанционного с 1 сентября уже не будет в Киеве.
Если ребенок плачет и не прижился - я бы не оставалась. Он же знает, что все или почти все его одноклассники в Киеве, нормально учатся, живут. И не понимает, почему ему так нельзя. Моя в 3 классе, из 25 человек ходит в школу 17, пятеро сидят за границей, остальные в Киеве, но дистанционно из-за тревог, не хотят в бомбоубежищах.
Стриптизерка• 11 июня 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
если у вас не работает, это же не значит, что у всех так. Мы год прожили в др. стране, ребенок учился в 2-х школах (рез-ты прекрасные) Да, друзей не завел, но и в Украине у него их особо нет. Ему ок.
Котомафия• 11 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
успокоили, блин Особенно жителей Осокорков
БезникаЯ• 11 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
та і я про те.. я мала на увазі що одні наші Осокорки-Позняки, там в кожному домі по 1000 людей. і одтн ЖК - там під 50тис людей на манюньку площину.
Strelka_007• 11 июня 2023
Мене особисто тригерить не Київська ГЕС (бо ніхто її не замінує знизу як окуповану Каховську), а розміщення ЯЗ в білораші. Весь світ спостерігає як у державі з без´ядерним статусом розміщується зброя і всі язики свої в дупи сховали, мовчать, бояться.
А для хуйла це можливість ´гібридного´ ядерного удару по Києву без прямих наслідків для мацкви. Заради цього він і білорашу перетворить на сіру зону. А ще поруч Польща і акт залякування Європи може бути.
Цього дійсно боюся в Києві, бо шизики кремлівські на все підуть.
Strelka_007• 11 июня 2023
Ответ длякотопёс
Мы в разных Киевах? Мы спим по ночам
Мабуть в різних. Правий берег, будемо перевішувати бойлер на шпильки бо ’чогось’ тріщини на стіні пішли навколо кріплення. Стіна не капітальна, але рік висів нормально а в травні отака штука, стіна зі зворотнього боку ще не оздоблена і одразу видно деформації і тріщини, хрущик цегляний, п´ятий поверх.
Водійка хімарса• 11 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
💯
Та капец, вчера про Одессу послушала, люди просто спали, 3 человека погибли, и это повезло, что в квартиру одну прилетело, и там люди не жили, выехали заграницу, больше 30 человек ранены ( всё вокруг побито, это стресс на всю жизнь, особенно для детей, и чем оно выльется никто незнает(
Strelka_007• 11 июня 2023
Ответ дляВодійка хімарса

Це страшно, велика трагедія. І коли люди пишуть ´а ми спимо в Києві, у сховище не ходимо, або сховища немає, а ми на вибухи не зважаємо і т.д.´ це просто теорія до першого не дай Боже інциденту. ((
Водійка хімарса• 11 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Да, в июле вроде собрались ввозить, это напрягает очень, до Киева рукой подать, я в пригороде. Но я думаю что он шантажирует, козыри выкладывает, слышала прогноз, что сейчас идут торги, договорённости влиятельных людей, мы же понимаем что наш президент ничего не решает.
Екатерина27• 11 июня 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Позвонила знакомая из Одессы. Как раз в этом доме живет отец её покойного мужа. Могу спутать, вроде он живет во 2 подъезде, в прилетело в первый или наоборот. У него не осталось ни одного окна. Пожилой человек, жена и сын умерли пару лет назад от пневмонии ( сын моряк из рейса принёс пневмонию и мать заразил). У невестки ребенок. Которого она растит одна, финансов поменять все окна сейчас нет и не предвидятся. Что делать не знают…