Плекаю думи• 10 июня 2023

Вертатись не можна чекати

Дівчата, поговоріть зі мною, хто в вимушеній еміграції, або повернувся додому. Дано - більше року за кордоном, маленьке село, фізично безпечно, але я тут вже в роспачі. Роботу знайшла мінімальну по інтернету, дитина весь рік плакала, так і не адаптувалися в місцевій школі, школа в селі одна. В селі нічого немає, живемо скромно, але я одна, і на розвинену країну переїзджати кудись, не зможу банально фінансово потягнути. Весь цей рік я думала вертатись (Київ), але заради дитини заставляла себе почекати ще... Зараз просто сил немає, думаю вертатись на осінь. Вдома для мене є робота, житло, улюблена вчителька та школа дитині. Але звісно багато сумнівів та страхів. Може заставити себе чекати ще один навчальний рік, залишатись. Хочеться рішення прийняти з холодною головою, а не від емоцій. Я з тих людей хто ніколи не хотів ніже жити, окрім як в Україні. Поділіться своїм досвідом та почуттями, дуже не вистачає розуміння та спілкування.
Мадам Подлинник• 11 июня 2023
Ответ дляLacosta777
В мене не було досвіду життя за кордоном. У моєму місті і не треба було більше. Я працювала. Була висока зарплатня, своє житло. Дитині могла дати багато чого, не дивлячись на те, що я одна з нею. І коли ми змогли виїхати, моя мета - не подорожі, як у деякіх українців. А зберегти психічний стан дитини, ми не бачили ані хліба, ані води, ані електрики , зв´язку. На один день зупинилися у Києві, на більше мене тоді не вистачило. І ми змушені були їхати далі.. Але зараз я розумію, що пройшло багато часу та треба налагоджувати своє життя, а не сидіти десь. Чужа країна - не моя Батьківщина. Це рішення дуже важке, адже від цього залежить доля моєї дитини. Я не можу її привезти в нікуди, тому все ще вагаюся з рішенням.
Якщо у вас немає чоловіка, то мабуть, трохи легше прийняти рішення, бо не треба обирати, що важливіше - безпека чи повна родина((

Забрала і не сказала• 11 июня 2023
Ответ дляЖелезобетон
Від кого і що саме, розкажуть будь ласка.
Перечитайте мої відповіді, я все написала
Забрала і не сказала• 11 июня 2023
Ответ дляБоневтікла
В Европе много беженцев с других стран давно живут, и только Украинских беженцев не любят ага конечно)))))))
Тема про нас, а не про іншіх біженців
Lacosta777• 11 июня 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Ми з донькою повернулися додому 3 тижні тому. Рік жили за кордоном. Я вже там не могла бути, в мене від нервів почало все боліти в передині. Не могла зрозуміти, що саме болить, один день наче нирки, другий жовчний, третій- сечовий і так 1.5 місяці до від´їзду. Коли приїхала в Україну, то все минуло в той же день. Їхали в Харківську область.
Ключове слово _Д о д о м у..Але в нас нажаль вже немає дому...Та і місто перетворене на жах. дівчат гвалтують, не дають проходу..Наше місто зараз як з 90-х..
Боневтікла• 11 июня 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тема про нас, а не про іншіх біженців
Для них все беженцы одинаковы.
AnnaOst• 11 июня 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так
Ви не в Лейпцигу часом? Я поруч, але тут якось такого немає. Не, ясно що по різному до нас ставляться, але здебільшого приязно або нейтрально. От чую що в Саксонії, особливо в Лейпцигу є таке
Наверняка• 11 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Вы когда-нибудь пробовали 1,5 месяца не спать по ночам?
особенно после того как отвыкли от тревог и обстрелов в спокойном и тихом селе.

ЖивунаБагамах• 11 июня 2023
Ответ дляLacosta777
Додому, я мала на увазі в Україну. Ми змінили місце проживання але не дуже кардинально.
Співчуваю Вам, тримайтеся. Головне, що вибралися з того жаху.
Кудлата хмаринка• 11 июня 2023
Ответ дляБоневтікла
Для них все беженцы одинаковы.
Нет . Украинцы более образованные, более переборчивые , в школе пытаются все выяснять, в больницах могут врачами покомандовать.
Забрала і не сказала• 11 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Sachsen-Anhalt. Halle(Saale)
Фиона Шрековна• 11 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Тиждень тому у Лейпцигу чула, як якійь дід грав на вулиці ’катюшу’. Трохи не знудило. Йому там напевно жебракувати краще, аніж на своїй історичній батьківщині.
Железобетон• 11 июня 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
В австрійській школі прямо заявляли українським дітям,як їх ненавидять. Що з-за українців в Австрії на все піднялися ціни. Що замість того, щоб здатися Москві, всі приїхали в Європу. Це ж діти все чують дома і потім виплескують в школі.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3349340-1#a...
Асталависта бэйби• 11 июня 2023
Розумію вас авторе. Так само в глухому селі. Кришу рве нереально, але тут безпека. В моєї дитини хвороба, їй нервуватись, тривожитись, недсипати не можна. Іноді реву, але дома загостряться всі болячки і я раду не дам
Железобетон• 11 июня 2023
Ответ дляLacosta777
Це в Маріуполі?
Фиона Шрековна• 11 июня 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
В Німеччині також є такі ’розумні’. Доходить до смішного: одна вчителька на курсах німецької (яка сама мігрантка) сказала, що з-за українців складно попасти до лікаря. Населення Німеччини скаладає 83 млн. Українських біженців приблизно 1 млн.
Однозначно• 11 июня 2023
У меня уже все вернулись в Киев и Харьков. Я не выезжала из Харькова. Я ко всему привыкшая уже, а вот киевляне сейчас посидели и стали жалеть, что вернулись. Назад теперь ходу нет - все только за большую денежку, а они не потянут.
lorhen• 11 июня 2023
Ответ дляЖелезобетон
Тільки цю історію з дівчинкою в Чехіі батьки не приховали, а надали максимального розголосу. То ж вибачались всі підряд і навіть президент Чехіі
Області пітьми• 11 июня 2023
Если там плохо,то возвращайтесь .
Миллионы никуда и не уезжали или уже вернулись.
Mrs.Sexuality• 11 июня 2023
Мы с ребенком тоже в селе, но здесь транспортная развязка очень хорошая.от депрессии и уныния спасаемся поездками на озера и в большой город, да, билет проездной дорого, но знаю если б сидела в общаге безвылазно да еще в такой местности, настроение было бы плохое каждый день.

12 галюцинаций• 11 июня 2023
В Англії українцям зараз дають соціальне житло. Подавайтемсь, переїдете, переведете дитину до іншої школи, знайдете роботу.
Війна звісно закінчиться, але ніхто не знає що у нас після неї лишиться.
Смисл їхати під ракети, хіба можна гарантувати, що до вас не прилетить? ви вже в безпеці, сидіть, чекайте.Шансу повернутись до Англії скоріш за все не буде.
котопёс• 11 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Мы в разных Киевах? Мы спим по ночам
Зашла на 5минут• 11 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Пропейте успокоительное. И будете отлично спать 🙂
боже, причем тут успокоительное??
еще мне дайте рецепт - сирена стоит в 10м от дома.
С закрытыми плотно окнами слышно днем так, что по телефону не слышно что говорят, а ночью при полной тишине - тоже представляете, да?..Даже если взрывы не в нашем районе...
Что попить?
Самая СоветЧиваЯ• 11 июня 2023
Спим всегда ,не уезжали и не хотим.
Маргарита и Мастер• 11 июня 2023
Ответ дляilli
Ми з Києва нікуди не виїзджали ні на день! Навіть коли ППО не було майже, нікуди і не збираємось. Де де, а в Києві, мені здається, найбезпечніше. Он люди тікали від війни у Німеччину, Турцію і там загинули (
Прямо все погибли, кто бежал?))
Реанимация• 11 июня 2023
Автор, у всех разная психика, я в Харькове, у кого то от сирены седина, у кого-то прилет в соседнем доме не мешает смотреть сериал. Смотрите по себе, не буду писать что Киев и Харьков не сравнить, так как и писала выше психика у всех разная. Могу одно сказать, как мне: мне дома хорошо, на пособиях сидеть не получится, много работы да и не моё это, ’заграницу’ не люблю мне там ’невкусно’, очень привязана к родителям и дому, и главное мне не страшно дома, мне тут хорошо. Харьковчанам привет 🤗🥂🍾
Seehund• 11 июня 2023
Ответ дляLacosta777
В мене та доньки теж депресія. Як жити далі? Ми дууже хочемо додому. Але що там на нас чекає? Ми з міста привіда Маріуполь. У кінці квітня приїхали до Німеччини. Перші пів року було тяжко, адже були у лагері. Але нам допомогли з житлом. Вчимо іншу умову. Не так я уявляла своє життя раніше. Але ми не знаємо, що робити. Хотіли хоч і не додому, а хоча б в УКраїну їхати.Але нажаль в мене зараз ані роботи, ані житла, ані родичів, друзів, у яких б могли б перший час пожити. Ми так хочемо додому, але нажаль я дуже безпорадна зараз. Ось і сидимо у Німеччині. Але я розумію, що я б не хотіла тут усе життя жити, час свій марнувати.
Я тоже с Мариуполя уже год в Германии. Извините, но хочется вам дать пинка, вы сохранили самое главное жизнь и здоровье и сидите их тратите на нытье. Прошлое не вернуть надо смотреть в будущее. Тут столько возможностей освоить бесплатно новую профессию. Ну да если ничего не делать время утечет. Другие вернутся с хорошим знанием языка и профессиональными навыками, вы сможете составить им конкуренцию на рынке труда с вашим сидением?
Атятя_тётя• 11 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
не все не спят.
Атятя_тётя• 11 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Только из Киева, была три недели и ни одной ночи не спала(, и не говорите , что безопасно.
ну, с вами же, ничего не случилось?
маминаБубочка• 11 июня 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
боже, причем тут успокоительное??
Что попить?
Так она у всех воет) ну этт просто громкий звук. Не стоит так остро реагировать
Атятя_тётя• 11 июня 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Поки канікули ,приїдьте в Київ. В мого сина страшенна депресія із-за іноземної школи. Він був готовий на все, аби вернулися в Україну. Другий тиждень дома, я- на грані нервового зриву, син- абсолютно щаслива дитина. Сказав, що назад я поїду сама, А його залишила з бабусею. Ні на які вмовляння на ведеться.
вот, только хотела написать. внучка( 15 лет) с невесткой выезжали на 4 мес, ребенок вот только сейчас в себя пришел. учиться не могли заставить, практически не спала.
так, что, автор, думайте о ребенке, потом по психологам затаскаете.