Українська зірочка• 10 июня 2023
Девочки, кто успел уворвать мороженое по акции?
В Атб,рожок Ласунка Гран при по 25.
Я его и не видела єти дни там.
ротцвеники• 10 июня 2023
Вчора сьогодні обійшла 3 атб, нема , більше не піду
дитині б купила, а мені солодке
Наизнанку• 10 июня 2023
Ответ дляДама с собачкой
Боже
УуууВВВОРВАТЬ по акции, успел
До чего народ довели
ротцвеники• 10 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
И ескимос в сильпо на скидке уже вторую неделю, ем не нарадуюсь😄
Також
Из Кукуева я• 10 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
С 14 числа по акции будет Лимо 1 кг, вроде по 90 грн. Вот это я жду.
Зараз у Сільпо по акції Три ведмеді 1кг 99грн, смачне вершкове ням-ням
Кумедна• 10 июня 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Я не люблю с наполнителями, все приторное. Ищу вкусный, не сладющий и без ощущения пластилина во рту пломбир, посоветуйте такой, кто любитель
’Эскимос’ 😋 И у ’Молоко від фермера’ неплохой пломбир. Ну, это на мой вкус)
Українська зірочка
• 10 июня 2023
Ответ дляenglish book
Було, з самого початку акції - з ранку середи. Є й дотепер. Але де спальний район, то там розбирають швидко. В інших місцях є.
Поняла.спасибо.
Українська зірочка
• 10 июня 2023
Ответ дляротцвеники
дитині б купила, а мені солодке
Так и я детям,я вообще не ем то мороженое,попросили купить.
Попихтю та й годі• 10 июня 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я в Харькове в спальном районе, всегда куча того мороженого и всего акционного, в Киеве людей побольше, видимо, все разметают, что тут часто жалобы на это
Дюйм оф о4ка• 11 июня 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ласунка - это не мороженое
А какое вы можете посоветовать?
Українська зірочка
• 11 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Та я не жалуюсь, просто спросила.
А так всегда покупаю по акции полный кулек,и бросаю в морозилку,у меня на районе нет Атб и тд, только местные магазинчики,а там уены в три раза,
Вапщета• 11 июня 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ласунка - это не мороженое
А чего?
Я не люблю откровенно химическое мороженое. Покупаю Ласунку 100% пломбир, ДСТУ 4733, без Е, эскимо на палочке, просто мороженое без глазури. Красно-белая упаковка с Комаровским. Мне нравится.
Дівчата, вчора зірки зійшлися, був есперимент)
Заморозила полуницю, банан
Вже з досвіду, краще подрібнити перед заморозкою все
Потім замороженими в блендер, цукор за бажанням.
Банан обов´язково, інші складові по бажанню, він робить масу більш пухкою, легкою
В другу половину додала молоко, вийшло досить смачно
Потім знову в морозилку
Хоча і на цьому етапі було смачно, як коктейль
Звісно не пломбір, але для різноманіття можна робити, швидко, корисно
Заморозила полуницю, банан
Потім знову в морозилку
Сиреневая цапля• 11 июня 2023
Ответ дляВапщета
А чего?
Пардон. Я з Ласкою сплутала
Попихтю та й годі• 11 июня 2023
Ответ дляМатусік
Заморозила полуницю, банан
Потім знову в морозилку
Заморозила полуницю, банан
Потім знову в морозилку
Интересно, а вы пробовали уже после заморозки клубнику с бананом? Я только одну клубнику морозила. А какие примерно пропорции банана и клубники, можно без сахара?
Українська зірочка
• 11 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Тож интересно банан после заморозке
А шо сталося?• 11 июня 2023
Вчора в атб на Салтівці у Харкові повно було...усі три види. Я не брала, бо не люблю це морозиво
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну так пишу ж що вже спробували, смачно , не жирно, як в випадку вершки +згущене, просто дуже фруктово)
Пропорції 1 до 1 , якщо з молоком,то 1:1:1
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тож интересно банан после заморозке
Я банан в випічці не люблю, а тут на диво зайшов
Мабуть через те що прошов заморозку ,ну і полуниця дає свій смак
Можете приготувати міні порцію з половинки банана і пари полуниць на пробу
Звісно звичайне морозиво не замінить і не всім сподобається, але тим хто любить плодово ягідне має зайти
Українська зірочка
• 11 июня 2023
Ответ дляМатусік
Дякую,уверенна мої зацінять,мої люблять всякій лід,ми вже колотили тіпа такого, але без бананів.
ротцвеники• 12 июня 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Урвала таки сегодня
Українська Мрія• 12 июня 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Сильпо от меня далеко))