Альфред Шнитке• 11 июня 2023

3р.10міс. - досі впісюється вночі

Спить дуже кріпко, не просинається коли хоче пісяти. В результаті я завжди заводжу будильник собі вночі 2-3 рази, аби встати і посадити на горщик. Якщо цього не зроблю, то тоді бігаю постіль серед ночі міняю. Коли вже ці недоспані ночі пройдуть...
Чи це нормально в її віці?
Ромашкинная• 11 июня 2023
Нормально мінімум до 6 років. Надівайте на ніч підгузок і не робіть нерви ні собі ні дитині.
графиняВишенка• 11 июня 2023
Не нормально. Але я б купила памперси і спала всю ніч. До чого уе геройство ’не спати?’. Дитина так пісяти не привчиться все одно. У сестри син пісяв вночі до років 10, у племінниці донька до 5-6
Магиня• 11 июня 2023
Дівчинка?
автор Альфред Шнитке • 11 июня 2023
Ответ дляМагиня
Дівчинка?
Так
Чувиха• 11 июня 2023
Памперс не варіант?
Послушная• 11 июня 2023
Не нормально, может стоит к врачу сходить?
графиняВишенка• 11 июня 2023
Ответ дляМагиня
Дівчинка?
А яка різниця? В моєму приклалі впісювалися діти обох полів
Чувиха• 11 июня 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ну, в 10 років обсикатися це якісь відхилення
Чувиха• 11 июня 2023
Ответ дляПослушная
К психиатру?
графиняВишенка• 11 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Ну ніхто і не заперечує, але ніхто їх не знайшов. Ні лікірі, ні психологи. Зараз чоловікові 31, не пісяється наче))
Магиня• 11 июня 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Так
Не буду довго писати, але прислухайтесь. Зробіть усі аналізи, сходіть до невролога, невролога і заспокойтесь. Дитина може впісюватись ще довго, аж до підліткового віку, потім почнуть вироблятись необхідні гормони і все налагодиться.
бЭйбА• 11 июня 2023
Мой писался до 4 лет . Поэтому успокойтесь и одевание памперс
Магиня• 11 июня 2023
Ответ дляграфиняВишенка
З хлопчиками складніше, у них може бути справжній енурез, у дівчаток шансів, що пройде у старшому віші набагато більше
Ромашкинная• 11 июня 2023
Стаття по темі від дитячого уролога.
Магиня• 11 июня 2023
Ответ дляЧувиха
К психиатру?
Вам
графиняВишенка• 11 июня 2023
Ответ дляМагиня
Дякую. Не знала
Чувиха• 11 июня 2023
Ответ дляМагиня
Вам
Я не вас спрашивала
Зоркая Зорро• 11 июня 2023
Племянница писялась до 12 лет, до полового созревания. Чем только не лечили и ребенок со стационаров не вылезал. В итоге невролог так и сказал, с месячными все наладится
Мэри Попкинс• 11 июня 2023
Дочка была ночью в памперсе до 4.2
После 4 начались сухие ночи и в 4.2 спокойно сняли памперс.
Магиня• 11 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Я не вас спрашивала
Нічого, тут все спільне
Магиня• 11 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Все вірно, даремно дитину мучили
Чувиха• 11 июня 2023
Ответ дляМагиня
Нічого, тут все спільне
Нормально просто відповідати треба, а не з насмішкою, я вам щось зробила?
Сіґеле-міґеле• 11 июня 2023
моїй 8. одягаю памперс. енурез, не лікували поки
Король дивана• 11 июня 2023
Ответ дляРомашкинная
Стаття по темі від дитячого уролога.
Ну вы шо такое постите) Здесь любят с рождения героически не спать по ночам и высаживать га горшок, приучать)
Король дивана• 11 июня 2023
Автор надевайте на ночь памперсы и не страдайте фигней. Я своей до 5 надевала
Виниловая пластинка• 11 июня 2023
Автор,це незрілість нервової системи. Може і саме колись пройде , але я б звернулась до лікаря.
Удачная• 11 июня 2023
Я в детстве лет до 6 писялась
З бісиками• 11 июня 2023
Мій чоловік-дитячий невролог. Дитину треба показати урологу і неврологу, здати аналізи і зробити УЗД. Якщо нічого не знайдуть (А швидше всього не знайдуть)-користуватися на ніч підгузками і спати всій сім´ї спокійно до 5-6 років. Будити дитину серед ночі КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!
Послушная• 11 июня 2023
Ответ дляЧувиха
К психиатру?
Для начала к педиатру
Замрійлива• 11 июня 2023
Ответ дляЗ бісиками
у мене сину 7 років, до сих пір вночі впісюється, якщо не посаджу на горщик((((
Я не бужу, сплячого саджаю...Це погано?