энциклопУдия• 11 июня 2023

Природа і повітря чи розвиток

для дитини 1 класу, що краще:
жити в маленькому містечку, де гарне повітря і є якийсь мінімальний рівень гуртків,
чи
велике місто, де є великий вибір на все.
Але мама обмежена робочим часом, і водити кудись може тільки вечір або вихідні.
Grga• 11 июня 2023
Там де ви сама будете щаслива. Насамперед, дитині вкрай необхідна щаслива мама
Анчо Ус• 11 июня 2023
Де гарна школа, друзі і витримає мама.
Мамин тріль• 11 июня 2023
Якщо дитина має доступ до того повітря і гульок з ровесниками - краще це. Якщо гуртки, але сидіти заради них вдома без гульок... ні.
А вам самій де краще? треба і о собі думати. Інколи - у першу чергу
Ms. Сама прямота• 11 июня 2023
При рівних умовах роботи для мами, то маленьке містечко, де дитина зможе сама гуляти і ходити на гуртки. У велике місто можете у вихідний поїхати на каток, у музей чи тп.
Рву и мечу• 11 июня 2023
Думаю до школы важнее были бы факторы для здоровья, а начиная со школы - кружки, всестороннее развитие. Перевод в каком-то классе из школы маленького городка в школу крупного города наверное будет для ребенка стрессом
автор энциклопУдия • 11 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
я зараз шукаю нове житло, тому можу вибирати. а хто знає, де буде краще)
автор энциклопУдия • 11 июня 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
ну от маленьке містечко біля на зараз всі гуртки в будні і в робочий час. на вихідні 0
Чувиха• 11 июня 2023
Велике місто і багато гуртків, розвитку
Ms. Сама прямота• 11 июня 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Я вас розчарую, ми у обласному центрі, і гуртки всі у робочий час. Водила дітей у початковій школі няня. Самі почали гуляти у 5 класі лише під будинком, коли батьки вдома.
Батьки живуть у провінції. Діти ходять у школу, на гуртки самі і гуляють від першого класу.
Тут вибір більше для мами, де кращі умови праці.
Наші їздять на канікули до батьків, повірте, діти з провіецвї нічим не гіргі у розвитку)
Горня капучіно• 11 июня 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Гуртки на вихідні для працюючої мами - для мене це лютий треш, потім якісь змагання і турніри на вихідні починаються, то хочеться просто впасти. Я часом домовляюсь з кимось з мам, хто ходить на ті самі гуртки, так само школа, чи у вас група продовженого дня до 19.00? Якось же працювали і за забирали зі школи дитину. Чому раптом гуртки різко стали проблемою? І гуртки в 20.00 в будні взимку після школи - для чого?
Ms. Сама прямота• 11 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Велике місто і багато гуртків, розвитку
І няню в додаток,якщо мамі потрібно працювати. Не зустрічала гуртків на 19:00 для дітей молодшої школи.
автор энциклопУдия • 11 июня 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
в Києві таких багато
Блондинка в Шоколаде• 11 июня 2023
Показились все с этим ’развитием ’...
Ms. Сама прямота• 11 июня 2023
Ответ дляэнциклопУдия
в Києві таких багато
Ми у Львові. Відстаємо у розвитку від столиці)) Для молодшої школи гуртки переважно на 16:00, 17:00. Футбол, плавання, гімнастика.
автор энциклопУдия • 11 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Показились все с этим ’развитием ’...
вчора дочка сказала, що хотіла б спробувати грати на піаніно, і мене так совість почала мучити
Блондинка в Шоколаде• 11 июня 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Я так родителям мозг вынесла, что очень хочу пианино, красиво же. Я прошла в музыкальную школу и мне купили пианино. Возненавидела я его сразу и через год хотела бросить. Но отец сказал, что начатое надо довести до конца и школу я должна закончить. Я её закончила с отличием и больше никогда не садилась за инструмент.
Значит надо• 11 июня 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Чому совість мучає? Купіть / візьміть на прокат електроне .і місця мало займає, і легко возити. І дитина зрозуміє, чи потрібно воно їй.
Велике місто - великі відстані. Після роботи пхатися на гуртки? Та ви ті гуртки через місяць - два будете ненавидите. Чим займатися, поки дитина на гуртку? Добре, якщо є де чекати. А якщо немає? Тинятися поруч годину -півтори? В взимку?
Я то все пройшла. І більшість у нас була біля дому : тобто не треба було чекати. Початок на 16 та 17-30.Тільки двічі на тиждень треба було на 18-30 та 19-00 водити. Десь 35 хвилин пішки і чекати. І все рівно то такий напряг був. І то я дистанційно працюю. І мала змогу вийти на ті 15-20 хвилин ,щоб відвести - забрати. І потім ще ввечері відвести. І то було важко. А після роботи в офісі, де ще час на дорогу витратити і хатні справи - взагалі буде не айс.
А вихідні - то змагання чи турніри. Взагалі весь день вилітає.
marishka1001• 11 июня 2023
Я за маленьке містечко. Дитина щаслива не від кількості гуртків ,а від спілкування на свіжому повітрі з іншими дітками.