Зоркая Зорро• 11 июня 2023

Йду на хрестини, але немає грошей, щоб купити сукню. Цю одягнути норм буде?

Ця сукня вже куплена(одягала на кожен день. Вживу колір більш блідий. Я брюнетка.
Після хрестин обід на відкритій терасі в шашличній(т.к не пафосний ресторан).
Планую одягнути з босоніжками на підборах.
ДелиВерка• 11 июня 2023
Ответ дляMorskakapusta
исторический случай, когда на советчице все единогласно оценили вещь))
100%.
Аж дивно.
Але я зголна з усіма - на хрестини відмінна сукня

автор Зоркая Зорро • 11 июня 2023
Ответ дляYanayancik
Ви мед представник? Можна будь ласка, більше детально дізнатись за цю професію🙏дуже цікаво просто, які обов´язки, яка зп
Фарм представник. Рекламую препарати, їжджу по лікарням та домовляюсь з лікарями, аби вони призначали їх своїм пацієнтам. Препарати у мене не фуфломіцини, а адекватні. Деякі препарати ще паралельно домовляюсь з аптеками, аби виставили на продаж, бо не всюди вони є в доступності. У мене ставка+% відсоток. В місяць виходить 20-30 тисяч. Якби їздила ще в райони, то могло б бути +5 тисяч мінімум, але я не їжджу.
автор Зоркая Зорро • 11 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
Отличное платье, и в пир , и в мир.Это лён?
Ні. Віскоза і синтетика. Зара, але це не цього року колекція.