ПадаюВреверансах• 11 июня 2023

Вразила отака новина. Скажіть, це ж не може бути правдою?!

Осенью будет намного хуже , когда одновоерменно несколько сотен дронов будут лететь .
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Росія будує заводи з виробництва дронів. У тому числі дронів-камікадзе. Через декілька місяців окупанти будуть здатні запускати сотні дронів типу Шахед одночасно. Збивати їх засобами ППО буде проблематично, бо протиракета коштує у рази більше і запаси таких ракет не безмежні. Я взагалі мовчу про протиракету Петріот. Одна така штука коштує 4.1 млн $ (!!!). Собівартість дрона типу Шахед — від 10 тисяч $.
Я не військовий експерт, звичайно, але трохи розумію в логіці. Варіантів, здається, лише три: або 1) знищити ті заводи, але навіть у такому випадку виробництво можуть розгорнути у Вірменії, наприклад, або 2) будувати ешелоновану оборону сучасних зенітних установок типу Гепард, оснащені міні-РЛС і які знищують ціль дешевими снарядами/кулями, а не складними протиракетами та/або 3) теж виробляти багато подібних дронів і продемонструвати ворогу взаємну вразливість, або навіть переважаючу силу в такому компоненті озброєнь.
У нас є пару-трійку місяців. Коли ворог направляв, наприклад, на Київ 30 дронів, то в межах території столиці ППО збивало біля 15 у тому числі дуже дорогими протиракетами. Тобто лише половину цілей (бувало по-різному) збивали на шляху до міста. Якщо піде одразу 300… то буде дуже складно, якщо ми не підготуємось.
Ольга-f5e3• 11 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
А фанерные самолетики видели? Стоят три рубля, а специально изматывают наше ППО.

Нельзя недооценивать противника. Они строят заводы и делают оружие, вся их экономика долгие годы заточена под военку.

А мы пока можем рассчитывать только на партнеров. Запускать производства огромный риск
Что за фанерные самолётики?
prozerpina123• 11 июня 2023
Тот завод для начала ещё построить нужно
И иметь деньги, чтоб клепать шахеды
И их производство тоже не час времени занимает. Откуда эта цифра в 300 шт? С потолка.
Onyx83• 11 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Где у вас?
На сколько я помню даже Херсон был всё лето в оккупации и русня не разрешала вывозить урожай в Украину
Я из Херсона и в Херсоне. Левый и правый берег были оккупированы одинаково: возили в полный рост, торговля велась на ОККУПИРОВАННОЙ ТЕРРИТОРИИ + Крым. Причем здесь остальная Украина?
В Херсоне есть, если что овощи и фрукты, но ассортимент скудный и цены до неба.
автор РойЛеля • 11 июня 2023
Ответ дляsnejs
Та в сентябре уже конец войне будет, так что , не волнуйтесь, все норм будет
Це 100% інфа?
Перемога 2022• 11 июня 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
О, якби ж росіянці... Підрахунки зробили вже американці, вони дуже уважно слідкують за цілеспрямованостю використання їх зброї. Дуже уважно.
Всі чоловіки із моєї родини на цій війні і те про що я говорю, я говорю з перших вуст, а не уравідостків.
Вот не знаю кто в вашей семье балабол- вы или ваші чоловіки!
Конечно вашим мужчинам огромное спасибо и низкий поклон, но, что то они много говорят!
Мимо_шла• 11 июня 2023
Ответ дляOnyx83
Потому что я писала за УКРАИНУ! отвечая на комментарий,что теперь овощи будут стоять дорого и тд.
СтрашнаяНаташа• 11 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Вы не имеете права говорить такое, просрали…
Есть потери и в технике, и в живой силе. Ошибаются и простые люди, и генералы. Цена ошибки на войне страшная, это цена человеческой жизни, но просрали это вы зря!
Удалено администрацией...
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляOnyx83
Ото накрутили. А зараз пишете про вільну Україну? Яка, як в той рік була без цього?
СтрашнаяНаташа• 11 июня 2023
Ответ дляsnejs
Буданов, ти?
Onyx83• 11 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Так они и стоят здесь дороже, чем везде. Езжу, если что и в курсе.
snejs• 11 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Це 100% інфа?
99,9 ))
KaVika29• 11 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ви ведете облік у кого скільки в кишені?В мене пів міста знайомих,ніхто не виживає на мінімалки.
А) так вы вещаете из спокойного региона ? С таким то оптимизмом ?
Sofia Tatra• 11 июня 2023
Ответ дляsnejs
Откуда вы этот берете только ?
Николь1986• 11 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Хіба дрони збивають лише петріотами?
Ті, що я чула збивали точно не ними) якийсь інший зрк.
30 и 300- разница почувствуется.
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Удалено администрацией...
То ви принижуєте це все? Все марно?
Бо рускі гній і кати?
Мимо_шла• 11 июня 2023
Ответ дляOnyx83
Где здесь? Я вообще не понимаю что вы хотите мне сказать
Onyx83• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Вы что-то сами накрутили. Был коммент о другом.
Возрастная• 11 июня 2023
Я тільки зібралася перевести дитину з онлайн школи в офлайн....З цим хитрозробленим Заходом ми постійно втрачаємо час. Поки вони там міркують, скільки і чого давати, чи не давати нам, фашисти теж час не гаять - щось нове і нове вигадують. Поки нам дадуть ті винищувачі, орки вже півкраїни розвалять:(
Перемога 2022• 11 июня 2023
Я прекрасно помню темы осенью, темы ВСЁ, КОНЕЦ! Без света мы пропадем, канализация не выдержит, города потонут в фекалиях, трубы лопнут, бежим! Ну и что?
автор РойЛеля • 11 июня 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Буданов, ти?
Буданрв мовчить. Сказав же тиша
Onyx83• 11 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
В Херсоне. Вы читаете выборочно?
snejs• 11 июня 2023
Ответ дляMananaPryadko
Откуда вы этот берете только ?
А вы как думаете, когда конец войне?
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляOnyx83
Був комент про ціни в Україні! Не на окупованій
А ви сіли в калюжу зі своїм
СтрашнаяНаташа• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
То ви принижуєте це все? Все марно?
Бо рускі гній і кати?
Ні, я закликаю реально дивитися на речі. І не мовчати.
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Я так і поняла
Що ви про всю. А вона каже Херсон торгував зі всією Україною. Ага окуповпний
Nelly-4875• 11 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Хто це вам таке сказав?Все буде добре.Аби вигнати швидше падаль цю з нашої землі
Про поля и урожай на юге можно забыть надолго. Учитывая, что другие части оккупированы/заминированы, обработанных Полей не так уж много. Мы столкнемся с дефицитом и космическими ценами в следующем году. Можете верить во влажные фантазии, но урожая не будет на юге.
Sofia Tatra• 11 июня 2023
Ответ дляsnejs
А вы как думаете, когда конец войне?
Понятия не имею , но то что еще долго вижу .
Leshkatr• 11 июня 2023
ІПСО … це тема в росіяк розвинена найкраще
Мимо_шла• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Я так і поняла
У человека свой Херсон и там торговали со всей Украиной во время оккупации 🙈
Николь1986• 11 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Следующая осень не за горами