Осенью будет намного хуже , когда одновоерменно несколько сотен дронов будут лететь .
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Росія будує заводи з виробництва дронів. У тому числі дронів-камікадзе. Через декілька місяців окупанти будуть здатні запускати сотні дронів типу Шахед одночасно. Збивати їх засобами ППО буде проблематично, бо протиракета коштує у рази більше і запаси таких ракет не безмежні. Я взагалі мовчу про протиракету Петріот. Одна така штука коштує 4.1 млн $ (!!!). Собівартість дрона типу Шахед — від 10 тисяч $.
Я не військовий експерт, звичайно, але трохи розумію в логіці. Варіантів, здається, лише три: або 1) знищити ті заводи, але навіть у такому випадку виробництво можуть розгорнути у Вірменії, наприклад, або 2) будувати ешелоновану оборону сучасних зенітних установок типу Гепард, оснащені міні-РЛС і які знищують ціль дешевими снарядами/кулями, а не складними протиракетами та/або 3) теж виробляти багато подібних дронів і продемонструвати ворогу взаємну вразливість, або навіть переважаючу силу в такому компоненті озброєнь.
У нас є пару-трійку місяців. Коли ворог направляв, наприклад, на Київ 30 дронів, то в межах території столиці ППО збивало біля 15 у тому числі дуже дорогими протиракетами. Тобто лише половину цілей (бувало по-різному) збивали на шляху до міста. Якщо піде одразу 300… то буде дуже складно, якщо ми не підготуємось.
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Ответ дляNatal_ka91
До осені ще купа часу, все може ще 100 раз перегратися. Я впевнена, якщо це правда, наша розвідка вже знає, і обдумує свої шляхи. І я давно вважаю, що якраз нам треба купу таких дронів, щоб їх кошмарити постійно, вдень, і особливо вночі. В нас прекрасні розумні спеціалісти, які це можуть зробити.
Тільки влада дєрьмо.(
Natalie 81• 12 июня 2023
Ответ дляЭлочка LA
Только в этой теме три клона Маньки/Кимберли - Ленточка , Ирина с чёрной аватаркой и Стефания К. Ещё смеют хамить форумчанке-старожилу под ником Страшная Наташа. Все знают, что муж её в ВСУ с первого дня, а она здесь неудобную для ботов правду говорит. Специально делают вид, что не понимают, что она пишет и строчат свой заезженный бред.
Всё их уже знают и всё равно вступают в диалог,нет смысла с ботами разговаривать,только деньги им помогаем заработать
jannjann77• 12 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Расскажите
В політичній темі? Похабний анекдот?
Ну, приблизно так
В суді розлучаються двоє. Суддя питає причину, а чоловік говорить - вона з чоловіками з півміста переспала.
Вона: чи не місто - Жмеринка!
Нічого особистого!
Ну, приблизно так
Вона: чи не місто - Жмеринка!
Нічого особистого!
Ksenia.555• 12 июня 2023
Ответ дляviika65
Днепропетровская обл. не запитывалась водой с Каховского водохранилища. идут ремонты на насосных станциях. так, что мимо.
Что вы такое пишите? Вы вообще откуда? Я с Днепропетровской области, только оттуда мы и запитывались. Никополь, Марганец, Покров без воды!
В Марганце вообще её нет, подвозят техническую рыжую, а обещанной бутилированной никто не получал ещё! Хотя говорят передают на наш район, ну у нас как всегда где то всё пропадает (