ПадаюВреверансах• 11 июня 2023

Вразила отака новина. Скажіть, це ж не може бути правдою?!

Осенью будет намного хуже , когда одновоерменно несколько сотен дронов будут лететь .
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Росія будує заводи з виробництва дронів. У тому числі дронів-камікадзе. Через декілька місяців окупанти будуть здатні запускати сотні дронів типу Шахед одночасно. Збивати їх засобами ППО буде проблематично, бо протиракета коштує у рази більше і запаси таких ракет не безмежні. Я взагалі мовчу про протиракету Петріот. Одна така штука коштує 4.1 млн $ (!!!). Собівартість дрона типу Шахед — від 10 тисяч $.
Я не військовий експерт, звичайно, але трохи розумію в логіці. Варіантів, здається, лише три: або 1) знищити ті заводи, але навіть у такому випадку виробництво можуть розгорнути у Вірменії, наприклад, або 2) будувати ешелоновану оборону сучасних зенітних установок типу Гепард, оснащені міні-РЛС і які знищують ціль дешевими снарядами/кулями, а не складними протиракетами та/або 3) теж виробляти багато подібних дронів і продемонструвати ворогу взаємну вразливість, або навіть переважаючу силу в такому компоненті озброєнь.
У нас є пару-трійку місяців. Коли ворог направляв, наприклад, на Київ 30 дронів, то в межах території столиці ППО збивало біля 15 у тому числі дуже дорогими протиракетами. Тобто лише половину цілей (бувало по-різному) збивали на шляху до міста. Якщо піде одразу 300… то буде дуже складно, якщо ми не підготуємось.
symbol• 12 июня 2023
Ответ дляtotana
И где все эти дроны потом? Что-то не видно ответа по раше. Кроме неданего мелкого.
Дроны больше всего нужны на фронте вообще-то, это расходный материал, который бережёт людей и технику
Наталья557• 12 июня 2023
Ответ дляviika65
и? Покров- это прямо часть Днепропетровской обл.?
Да, Покров - город в Днепропетровской области.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Я прекрасно помню темы осенью, темы ВСЁ, КОНЕЦ! Без света мы пропадем, канализация не выдержит, города потонут в фекалиях, трубы лопнут, бежим! Ну и что?
О, Да. Навіть ями для туалетів копати збирались
save_yulia• 12 июня 2023
Ответ дляviika65
Днепропетровская обл. не запитывалась водой с Каховского водохранилища. идут ремонты на насосных станциях. так, что мимо.
Почему не запитывалась. 70 % Кривого Рога от Южного водохранилища ’запитано’. А оно воду брало с Каховского. У нас уже идут ограничения по использованию воды.
Zarevna• 12 июня 2023
Схоже, що правда, зараз Мадяр оголосив на цій почві глобальний збір на дрони-камвкпдзе
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Вам кажуть, що ми рік жили без продукції Херсонщини.і голоду не було.
Були запаси минулого року. Зараз навіть в малих фермерів вигребли все під чисту. Зерном торгували навіть ті, хто не мав відношення до сільського господарства. Група Фоззі отримала повернення ПДВ більше ніж заплатила. І все за рахунок того, що скупила, а потім продала зерно на експорт.
Вже зараз все скупається на корню. Викупаються майбутні врожаї.
І люди продають, бо бояться повторення минулого.
Особисто в нас втрати із-за окупації були тільки зерна на 800 тис і не грн.
Підорасня спалила 2 великих склада. А третій з сємєчкою залила мастилом.
Carrie Bradshaw-Preston• 12 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ви ведете облік у кого скільки в кишені?В мене пів міста знайомих,ніхто не виживає на мінімалки.
У вас ’круті’ знайомі ))) Мабуть, бізесменчики, що платять найманим працівникам мінімалку, ’бо ж війна...’, а самі ж, звичайно, не на мінімалку виживають. Є привід ’пишатися’ знайомими...
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
С наших территорий, вы что там курите ?😀 с наших территорий, с наших полей на которых был урожай)
Турецькі та іспанські помідори, турецьки баклажани і тд і тп. Що ви купували українське минулого року, окрім овочів в бабці?
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляZir-K
С деньгами можно всё
А денег у них завались
Аха, особливо рупій 🤣
ksena555• 12 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Ну, что вы сильно обеднеете, если задонатите 5-10 грн? Вы же понимаете, что даже 5 грн делает вклад. Кто то 10 000, кто то 10 грн, вот так и насобираем!
Донатять зараз майже всі тим, кого знають(знайомим, близьким) бо немає гарантії, що гроші підуть по призначенню...
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляuma
Значит со временем там будет скотоводство.
Мы живем второй сезон без овощей того региона. Не заметила дефицит хоть чего-нибудь.
Климат сильно изменился, стал теплее. И если раньше в нашем регионе пшеница 80 ц/га было вау, то сейчас 120 ц/га не проблема. Новые технологии в новом климате не требуют такой огромной площади, чтоб выдать в конце тот же объем.
Угу. Тільки добрива де брати не підкажете? Без добрив навіть 80 буде позахмарною мрією.
Вартість добрив з Білорусії і з Європи можете порахувати. Думаєте добрі аграрії перекриють цю різницю з власного карману? Навіть Європа не ввела санкціі на добрива ні в рашці ні в білорашці. Все порахували.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Нет, не кажется. Конечно они не собираются останавливаться, они сильные, но мы сильнее их, они умные, но мы умнее. Мы другие, мы украинцы! У нас есть то, чего нет у них. Все наши украинские воины знают, что они калечатся, погибают, мучаются, ради своей земли и это придает им отваги, смелости. Каждый русский солдат задавал себе вопрос - ради чего я погибаю? Ответа на этот вопрос у него нет. Их жертвы напрасны и они это знают!
Мы их остановим.
Как в 41-45 годах наши ( советские) воины отчаянно сражались против Германии и победили, а ведь превосходство и в живой силе, и технике было за немцами, точно так же сейчас украинцы сражаются с русскими.
Что бы русские не сделали, не придумали, они не переплюнут натовское оружие. За летом осень, за осенью зима, за зимой весна, а потом лето, ведь вы в этом уверены? Так будьте уверены, что Украина победит россию!
Да ну, ви не праві руснява солдатня точно знає, що спочатку за калиною для сім’ї, потім за ягням, а тепер за мЯдальку іде. Ну ще, як пощастить Бу трусів жОнці відправлять
woman Warrior• 12 июня 2023
Ответ дляginora
Ви пробували аналізувати ситуацію?

Так от.
ГЕС було побудовано за 5 років.
пятирічка, так

Ви розумієте, що зараз закінчилася меліорація півдня?

Так,ми виставимо рахунки. Кожен з них буде платити репарації
Але це все -ЧАС.

і зараз півднень перетвориться на, до був 100 років тому. Засушливий степ.
ой, я вас прошу, какой анализ, какие знания.
речевки и лозунги -см.список тем того, кому задаете вопрос.
На уровне детского сада.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляsymbol
Ну які 8 до 1, це ж не перший наш наступ в цій війні🤦‍♀️
Ігаль Левін прогнозує від 30% втарс при наступі. Мені аж моторошно від цих слів стало
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Втрат 🤦🏻‍♀️
inresta• 12 июня 2023
я весь час переживаю, як там люди в Херсоні , Олешки та область
Dakha• 12 июня 2023
Ответ дляМарфа-Краса
В мене одне питання, а наші чому не роблять Шахеди і не атакують тих виродків?
У нас Мотор Січ є, прекрасні спеціалісти працюють
Так вони ж і не дадуть, будуть атакувати наше виробництво, поки не зруйнують
mar_mar• 12 июня 2023
Ответ дляМарфа-Краса
А звідки ви знаєте що наші не роблять? Чи ви думаєте таку інформацію мають давати в ефір? Роблять, і не одне виробництво є. Більше того, я знаю що і не один прильот вже був в такі місця, на жаль(.
Rosa Blanca• 12 июня 2023
Блін. Нам потрібна лазерна зброя. Похєр тоді, що, куди і в якій кількості летить. Але ІзраЕль сам не довипробував і зажме, як завжди, якщо вже працює така штука. Надійно було б іранцям лайна підкинути, щоб цю дронову історію завершити. Сподіваюсь, в цьому напрямку працюють.
Iriskamom• 12 июня 2023
Ответ дляviika65
Да, Покров- это город Никопольского района, я там родилась и там сейчас живут мои родители. Они без воды! И неизвестно, когда она вообще появится. А у людей свой дом, сад, огород, который требует полива, потому, что там жаркий регион. А еще утки, куры, другие животные. Люди выживают на пенсию и остались без огорода и сада, который им помогал выживать.
Natal_ka91• 12 июня 2023
До осені ще купа часу, все може ще 100 раз перегратися. Я впевнена, якщо це правда, наша розвідка вже знає, і обдумує свої шляхи. І я давно вважаю, що якраз нам треба купу таких дронів, щоб їх кошмарити постійно, вдень, і особливо вночі. В нас прекрасні розумні спеціалісти, які це можуть зробити.
Oasis in the Desert• 12 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Справится! Из 100 Дронов 10 не взлетит по тех причинам, еще 5 упадут при взлете. Осталось 85. Справимся! Не сразу, с жертвами, но справимся. Кто то что то придумает. Вон Мадяр собирает деньги, ваши 10 грн сделают большой вклад! Когда то мы и Кинжалы не могли сбивать, сейчас тяжело, не всегда, но сбиваем!
Справимся, но не хочется с жертвами. Это ведь не просто слово, а живой человек.
Но то, что нужно сбрасываться на дроны и помощь пострадавшим, 💯.
lana-od• 12 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Хто це вам таке сказав?Все буде добре.Аби вигнати швидше падаль цю з нашої землі
Снимите розовые очки и хоть немного вникните в то, что натворили эти ублюдки! Ну хоть почитайте, что умные люди написали. Не буде добре!!! Подрыв Каховской ГЭС привел к огромнейшей беде!
Светлана 13• 12 июня 2023
В Києві зараз падають залишки 10 ракет- дронів за ніч і то вже страшно. А якщо 100 ? навіть в страшному сні не хочу собі уявляти, які руйнування будуть навіть при 100% збитих цілях...🤧
СhanelKa• 12 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Мы их остановим.
Можна про перевагу в живій техніці детальніше ?
не зовсім зовсім розумію звідки дані ?
Танки 4000+ проти 16тис радянських
Бойові літаки майже 5000 у німців проти майже 11000 радянських
При таких даних, ми б вже давно перемогли .
ol_kin• 12 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Ні, їх збивають спеціальними антидроновими рушницями.
Ні, антидронова рушниця, то глушилка сигналу, нажаль з шахедом вона не спрацьовує, читала що там двохрівневий захист маршруту і навіть якщо пошкоджений блок управління, то він все рівно летить по своєму раніше, вдома, закладеному маршруту. Але їх збивать навіть стрілковою зброєю і самими простими ручними стінгерами.
Jhenya_Sh• 12 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Великий луг!
Наша історія
Так и вернемся к истинно украинскому - рыбная ловля, вышиванки, хутора, кони, повозки... романтика!
Liebelebenn• 12 июня 2023
Ответ дляМарфа-Краса
Патамуша ми люди, а ще щоб не розсердити і не зробити гірше, а ще бо гроші треба на дороги, ну і ще багато причин...головна з якої Коломойський ніяк не наїсться з своїм цирком
Mashulenka• 12 июня 2023
Ответ дляlilyD
Ще ми бачили, як тут банили тих, хто збирав тривожні валізки…
А еще мы видели как разгонялась паника по поводу энных нападений со стороны беларуси и того что мы умрем от голода без пшеницы, а еще про то что нам всем трындец этой зимой без света.
Столько всякого тут уже было, но это ж не важно.
Дами• 12 июня 2023
Ответ дляginora
Почитайте про засушливий степ, що був на півдні до того, як побудували ГЕС
Це ціла система
Меліорація півдня?
Охолодження ЗАЕС?
вода в Крим?
Вода для підприємств?
Зачем мне читать про СССР, которое нагородило там херни. Именно сейчас такое не используется и будут другие технологии.