Я инженер, меряю от 1• 11 июня 2023

Які ви знаєте приклади пасивного прибутку з невеликої суми грошей

Потрібен пасивний прибуток, але капітал невеличкий десь 2-3 тис у.о. що дієве можно зробити?
Венздей Адамс• 11 июня 2023
Депозит максимум, но там и прибуток с такой суммы копейки

ТигрЛьвович• 11 июня 2023
Ничего не знаю.
Відкушу все що стирчить• 11 июня 2023
шары нет
все умеют деньги считать
автор Я инженер, меряю от 1 • 11 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
шары нет
все умеют деньги считать
І що ? Причому тут шара?)
Фісташкова кава• 11 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
І що ? Причому тут шара?)
Зара вам тут фінансовий аналітик з советчиці все розповість, ви реально шукайте порад у фінансових питаннях на советчице?)
Відкушу все що стирчить• 11 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
І що ? Причому тут шара?)
при том, что вы хотите с копеек еще и доход получать
Ответ дляФісташкова кава
Ну а вдруг)))). А де дійсно шукають ?
Pando4ka Tanyusha• 11 июня 2023
наверное инвестировать в разные компании через приложение/сайт, но на долгий срок, на несколько лет точно, и выводить или продолжать держать чтоб шли проценты.
Простоваля• 11 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
І що ? Причому тут шара?)
Крипта

ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Складайте просто кошти. А там , коли буде біля 30 тис. подивитесь що потрібно. Бо ці ’експерти’ з кріптою та акціями в S&P 500 зараз нарадять. Пишу як інвестор з портефелем 1 млн дол
А вот недавно• 11 июня 2023
Певно інвестиції. Але я в цьому не розбираюсь.
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А куди інвестуєте, якщо це не тайна?
А вот недавно• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Клас. З яких сум починали і за скільки часу вийшли на млн?
Венздей Адамс• 11 июня 2023
Ответ дляПростоваля
Крипта
На сумму, которая у автора она максимум пару биткоинов купит.
Венздей Адамс• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
С кожаным портфелем или дермантиновым?
Вишиванка• 11 июня 2023
В баксах положить на полгода в монобанк на депозит.
Дают 1,5% годовых.
Это очень мало, но других вариантов тяжело придумать на такую сумму.
ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А куди інвестуєте, якщо це не тайна?
В мене нерухомість. Купувала на дні цін в 2016 - 2017 році. Частина неї вже в оренді себе окупила. Зараз інвестиції на ЗУ. Поки ’доходять до заквнчення’ . Інвест прибуток порахувала 20 % річних в валюті
Pando4ka Tanyusha• 11 июня 2023
сейчас во время войны я бы точно не рисковала держать деньги в банке. В лучшем случае при плохом раскладе отдадут позже срока, в худшем что-то с ними сделается и денег нет. Как то стремно. Когда началась война или начинается событие - наличка только котируется.
Всех анонимов аноним• 11 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Какую пару? Биткоин сейчас вроде больше 30 тыс. стОит

ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Ответ дляА вот недавно
Починала складати з ’0’ . Коли вийшла на 30 тис , то і зробила перший вклад
Венздей Адамс• 11 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
А да? Ну значит пару центобиткоинов.
Я не чарівниця вам• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Во что вы инвестируете? Долгосрок все?
ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Ответ дляА вот недавно
Тут головне мати видержку. Не спішити. Не намагатися відразу кудись вкладатися. Треба керуватисч вже більш менш сумами, бо може трапитися гарна пропозиція, а ви вже кошти потратили
Всех анонимов аноним• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не страшно було втратити, те, що довго і тяжко збиралось?
5cmhybyna• 11 июня 2023
не існує. Я 3 мільйонів маю 40000 грн на депозиті
ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я заробляла швидко. Вела гарні проекти на роботі та мала % від проекту. Високі доходи мала з 2007 року. Я завжди вкладали з розразунку на те, що не жалко втратити. Але так склалося, що не втратила. Є об,´єкт не дуже удачний, він просто зараз коштує дешевше, ніж я купувала, але для мене це не критично
Я погнала• 11 июня 2023
Попутчица в електричке ехала в Васильков. За 7 тьіс купила комнату в общаге,за 2 сдает,довольна.
Для драки• 11 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
А вы в курсе сколько биткоин стоит?)
5cmhybyna• 11 июня 2023
коротше гроші це ППЦ. Я маю десь коло мільйона. Так отож, мільйон мій проінфлював на 100 тисяч доларів за 2 роки через ковідлу і її наслідки.
Тому я просто сидячи на грошах втратила дофіга.
Купити нерухомість? Теж просіло через війну.
Крипта барахкається як г... в ополонці мід 30 і 20к.
Не знаю. Всьо до одного місця
Венздей Адамс• 11 июня 2023
Ответ дляДля драки
А вы в курсе сколько биткоин стоит?)
Уже в курсе. Сообщили вот пару сообщений назад