Я инженер, меряю от 1• 11 июня 2023

Які ви знаєте приклади пасивного прибутку з невеликої суми грошей

Потрібен пасивний прибуток, але капітал невеличкий десь 2-3 тис у.о. що дієве можно зробити?
ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
коротше гроші це ППЦ. Я маю десь коло мільйона. Так отож, мільйон мій проінфлював на 100 тисяч доларів за 2 роки через ковідлу і її наслідки.
Тому я просто сидячи на грошах втратила дофіга.
Купити нерухомість? Теж просіло через війну.
Крипта барахкається як г... в ополонці мід 30 і 20к.
Не знаю. Всьо до одного місця
Тому зараз краще просто збирати кошти....

5cmhybyna• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
і шо. Назбирала я, щемлять фінмоніторинги через день мені дзвонять .
Зберігати кеш теж тупо, за скриньки платити, воно мертвим грузом лиш інфлює.
Венздей Адамс• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Не знаю. Всьо до одного місця
У вас миллион долларов или гривен?
Fresh• 11 июня 2023
Ответ дляПростоваля
Крипта
Luna на всі гроші😂
5cmhybyna• 11 июня 2023
чим більше грошей тим більше гемору, не дадуть спокою. Тож розслабтесь і дякуйте шо маєте мало
Pando4ka Tanyusha• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
чому не зберігаєте ці кошти на легальних нормальних платформах? типу вайз? там навіть відсоток вайз платить за зберігання на акаунті суми від $1000
ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
В мене зараз таких проблем на щастя нема. Я вже все зароблене на поточну дату ’розпіхала’. Не люблю чомуст кошти на рахунку Я вже з коштами на рахунку пережила 2014 рік з виплатами через Фонд гарантування вкладів після того як гривня просіла в 3 рази. При цьому у мене була валюта. Після цього ні-ні
5cmhybyna• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
в мене зависли кошти в банку, мушу ходити шодня поріг цілувати поки мені видають по 2500$/день
ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Співчуваю. Я вас зрозуміла

5cmhybyna• 11 июня 2023
Ответ дляPando4ka Tanyusha
тут суми не ті шоб в вайзах зберішати
Сало не люблю• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Складайте просто кошти. А там , коли буде біля 30 тис. подивитесь що потрібно. Бо ці ’експерти’ з кріптою та акціями в S&P 500 зараз нарадять. Пишу як інвестор з портефелем 1 млн дол
Ну у меня 70,куда их?
Пес Патрон• 11 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
И куда вы вложили свой Миллион?
Вишиванка• 11 июня 2023
Ответ дляPando4ka Tanyusha
сейчас во время войны я бы точно не рисковала держать деньги в банке. В лучшем случае при плохом раскладе отдадут позже срока, в худшем что-то с ними сделается и денег нет. Как то стремно. Когда началась война или начинается событие - наличка только котируется.
А если дома, то риск шахеда, ракеты или обворовать могут просто.
Ну и все яйца в одной корзине не стоит держать
Pando4ka Tanyusha• 11 июня 2023
Ответ дляВишиванка
ну да, верно.
я часть держу на счете не в банке и не украинском, часть наличкой
Я-ваш шанс• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
не існує. Я 3 мільйонів маю 40000 грн на депозиті
В якому банку тримрєтегроші?
Червона ікорка• 11 июня 2023
Ответ дляВишиванка
В баксах положить на полгода в монобанк на депозит.
Дают 1,5% годовых.
Это очень мало, но других вариантов тяжело придумать на такую сумму.
В сенсе больше
Ждун с Нибиру• 12 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
На сумму, которая у автора она максимум пару биткоинов купит.
Та ну, раньше был депозит пол 10% в стейбл коинах, вполне выгодно. Намного выгоднее депозита. Жалко сейчас снизили процент
ПоЗиТиВнАя• 12 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
И куда вы вложили свой Миллион?
Писала вище. Вкладала до війни. Частину вже під час війни
ПоЗиТиВнАя• 12 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
Ну у меня 70,куда их?
Якщо плануєте їхати за кордон, то вже є сенс збирати далі для купівлі нерухомості там. Я їхати не збираюсь, тому цим не цікавлюсь