Сіґеле-міґеле• 11 июня 2023
Хочу поділитися уловом своїм
Це лише частина - на 3,3 тис взяла мішок речей і ще й 2 садових баскета. Багато трварів для дому було цікавих.
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Я смотрю вы прям гуру моды. Всё в один ряд. Нет я не ношу одежду из полиэстера. И из вискозы тоже. Только хлопок
Не гуру, але люблю пошаритися і в ТЦ, і в онлайн магазинах - це мій відпочинок, а іноді антистрес. А шовк, льон ще дуже приємні, теж не носите? А що вам віскоза зробила?
Дама с заначкой• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Звичайно краще. Бершка ‐ ганчірки, як і Ньюйоркер, сьогодні зайшла - такий жах там. Соррі, ну ви не бачите різниці між поліестером рипучим і бавовною, льоном, віскозою.
А что мешает вам смотреть в той же бершке , резерверд синсей заре и ТП только втскизу лен или хлопок?
Я понятия не имею какой там полиестр ТК никогда на него не смотрю.
Дама с заначкой• 12 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Позавчера была. Завтра пойду опять. Понравилось в манго 2 платья. Одно около 1500 грн, второе около 2тыс. Не определилась какое брать.
И я на этой неделе собираюсь в манго. Очень надо платье . Вам какие понравились?
Дама с заначкой• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Она купила обычные вещи массмаркет только в секонде и при этом бесится что другие не впечатлились.
И при этом плюется на тех кто этот же массмаркет покупает новый. Где логика?
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляДама с заначкой
Я так розумію Ви за кордоном, в нас біда з оффлайн магазинами - 10-20% лише асортимент від сайту. Деяких немає взагалі.
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляДама с заначкой
Я теж купила новий масмаркет тільки зі знижкою 90%, так зрозуміло
Усатая полосатая• 12 июня 2023
Ответ дляДама с заначкой
Да не в логике здесь дело. Просто если вы не впечатлились, так и напишите, что не впечатляет, зачем хай разводить: тряпки, убогое, безвкусный автор, мусор, вы только на секонд способны, 18 век, сестра у вас такая же отсталая в моде и т.д.
Дама с заначкой• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Тогда чем вам не нравятся люди которые покупают тот же массмаркет?
И почему вы их называете ’инкубаторскими’ если у вас тот же массмаркет?
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
😄😄
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляДама с заначкой
Я запитувала те саме))
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляДама с заначкой
Поясню. Модні джинсові спідниці - на 80% будь -який простір заповнений дамами в цих спідницях, чи личать, чи ні - натягли на себе, аглі сандалі модні - всі в них ходять, чи доречно, чи ні - тренд, всьо ношу, всі в костюмах теплих ходять - і в магазин, і в ресторан, немає індивідуальності, стилю свого.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Вгомоніться і перечитайте всі її коменти. Позитивні.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Жгітє ісчо як то кажуть😃😃😃кому-кому, а вам поради зі стилю давати😄
Я не можу😁сандалі не вгодили, а як каблук з ери динозаврів- запитувала що з ним не так))
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Спочатку свої перечитайте і своїх колег гі..нометалок. Я щоку не підставляю, ну і смішні мені такі жіночки, як ви.
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Каблук з тієї ж ери, що і Ви. Не всі ходять в трендах, тема не для жертв реклами і трендів-брендів, а для тих, кому дійсно потрібно одягтися дешево і якісно, в кого нестандартні параметри, розміри. Люди сім´ями приїздять, щоб не переплачувати, а одягтися якісно, недорого. Це так принципово ходити в футболці ньюбеланс, пума, чи норс фейс 2021 - 22 року, якщо вона якісна, нова, покриває потреби воасника і коштувала 100-200 грн замість 1,5 - 2 тис?
Усатая полосатая• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Ви з зони, що ´опускати ´ тут когось зібралися? Жаргончик👍Вже опускали вас, що такий досвід? Ану, чекаю👌
Усатая полосатая• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Усатая полосатая• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Удалено администрацией...
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
О! Ви і автор ідеальна пара. Ну іі?? Пані зечка Усатая полосатая, що там далі в програмі ´опускання´? )
Усатая полосатая• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Уже. Какое дальше?
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Да уж, я думала, прям щось цікаве почую, а то просто дурку відкрили і заспокійливе не дали😏
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Уже. Какое дальше?
Слабо. Йди тренуйся ´на кошках´.
Усатая полосатая• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Усатая полосатая• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Слабо. Йди тренуйся ´на кошках´.
Кошки милые и безмолвные, зачем их 💩?
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Слабо. Йди тренуйся ´на кошках´.
Слабіше вас не буває. Наплужили, як виплужити?
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Удалено администрацией...
Сіґеле-міґеле
• 12 июня 2023
Така мила тема була і корисна, і тут отара гі... метчиць прискакала, будь-яку тему обгадять. Думала, що сплать усі, асвоно он як вийшло.