Сіґеле-міґеле• 11 июня 2023

Хочу поділитися уловом своїм

Це лише частина - на 3,3 тис взяла мішок речей і ще й 2 садових баскета. Багато трварів для дому було цікавих.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
І Вам, носіть страшні тряпки. Ну може Ви олігархиня, тоді можна щось симпатичне знайти, якщо бюджет необмежений, я не можу і не хочу все на тряпки спускати.
Удалено администрацией...

автор Сіґеле-міґеле • 12 июня 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А нащо дитині більше ніж на одно літо речі? Діти ростуть, а одяг повинен бути в розмір, а не завеликий чи замалий. Краще купити нового звичайного масмаркету повний комплект на початку сезону та потім не ламати голову що з чим вдягати та що де ще по яких секондах шукати
А я не лише дитині брала, ну і хочеться, щоб футболки на літо вистачило дитині, а не 3 рази поновлювати.
звездная галактика• 12 июня 2023
Ответ дляВумна вутка
Я беженец, но я б обиделась, простите🤭мы не люди что ли, чтоб нам хлам всякий утилизировать😆
феерично. так пойдите заработайте на новое и брендовое
автор Сіґеле-міґеле • 12 июня 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Ще й пляма якась зверху 🙈
То тінь, сукня, чи ночнушка прикольна, я б вдома в такійходила, якби підійшла.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ для звездная галактика
А ви теж з тих, хто спихає людям хлам допотопний? Навіть допомагаючи, треба мати повагу до того, кому допомагаєш.
звездная галактика• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
предпочитаю вообще не помогать. после заявлений таких, как вы. проще выбросить
автор Сіґеле-міґеле • 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Блін, реально, пані в танку)) Як то кажуть, щось казати ´безполєзно´) У всіх, хто каже правду про ту красу, або вузьке мислення, або очі закриті.
За 320 грн чим погані речі? Опишіть, ви ж експертка? Бо не куплені за 1,5 тис в вайкікі. В Ашані шорти дитячі по 450 гіршої якості.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ для звездная галактика
Так. Таке краще викинути і не розхламляти сторічні шафи, прикриваючи благодійністю.
olgabaluta• 12 июня 2023
Ответ для звездная галактика
а сколько можно купить модных дорогих оригинальных вещей на 3 тыс? одни кеды?
Дорогих - не сколько. Но на 3 тыс в масс-маркете можно купить 2-3 нормальные вещи.

звездная галактика• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
абсолютно согласна. а все нуждающиеся идут и зарабатывают сами
ОливьЕЖечка• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
У вас велика вага?
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Зараз Вам напишуть, що мас маркет- все страшне і не якісне, на один раз. А от в секондіі!
Миловидна леді• 12 июня 2023
Мішок барахла...
Носіть із задоволенням!
автор Сіґеле-міґеле • 12 июня 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
У вас велика вага?
Середня, 72/172, 10 -лишніх.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ для звездная галактика
В нуждающихся на даний момент просто може бути проблема. Це не означає, що вони не підуть заробляти. А допомогти треба вже. Коли віддаю речі- не даю брудне, скатане, в дірках, ´прощай молодість´ і т.д.Кожна людина заслуговує на елементарну повагу. От і все.
Залізний кіготь• 12 июня 2023
Ответ дляЛетюча помилка
На 2-3 года? Киньте ссылку, где есть на подростка за 300 грн
Некст 334 грн 2 поло
https://www.next.ua/uk/style/st179394/250111#25011...
звездная галактика• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
при чем здесь брудне и прочее? или вам такое отдают? выше шла речь о беженцах, гордо стоящих в позе. нуждающихся. но абы что не возьмущих
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ для звездная галактика
І я про те ж. Для чого людині давати АБИЩО, бо воно в шафі валялось 20 років?
звездная галактика• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
вот и чудненько. значить, просто выбрасываем

Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ для звездная галактика
Саме так.
olgabaluta• 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Мне всегда смешно это читать )). Я себе купила несколько вещей Зара - абсолютно нормальное качество! А, учитывая цену (40-70 евро) - вообще прекрасного! И это - свежая коллекция, без скидок.
автор Сіґеле-міґеле • 12 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Мені зара не подобається, а те, що подобається, чекаю знижок.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так це ж страшна сучасна мода! І масмаркет! Чи ні?
olgabaluta• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ваше право, есть много классных недорогих брендов одежды!
автор Сіґеле-міґеле • 12 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Я фанат сos і енд азе сторіс. Мені 130-170 євро дорого, чекаю знижок.
автор Сіґеле-міґеле • 12 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Ну і в масмаркеті є гарні речі, не односезонки.
Просто звязда• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дуже дивно. Дозволю собі процитувати.
´Ого, як Вас торкнуло. Експертка однако. Сучасна мода специфічна - чим страшніше, тим модніше, ну і все повернулося 15-20 річної давнини.´
Де, невже страшніші за сучасні тренди?
Так, а озирніться навкруги - інкубатор 95%´.
Люблю_смаколики• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Автор, тут на форумі ви нічого не доведете, не намагайтесь.
Якщо ви задоволені ’уловом’ - все чудово. Якщо ці речі з бірками, то вони не перестають бути новими, навіть якщо не з останніх колекцій. Для дитячих речей-розхідників актуальність колекцій взагалі ні до чого.
Просто сума 3 тис. виглядає вагомою, можна справді щось нове але меньшу кількість купити.
Я от у ваговому секонді вдягаюся, при цьому в останні дні завозу. Так от в моєму місті є секонд, де періодично на вагу попадають великі партії однакових футболок - якась невідома німецька ТМ, з наклейкою з амазону, виготовлені в Гондурасі. Котон не дуже якісний і трапляється брак, але в якості домашніх футболок-розхідників купила з 10 шт. кожному члену сім´ї, одна по 17-25 грн. вийшла. Нові, хоча не зовсім якісний ноунейм. В деяких, які без принтів, можна і на вулицю вийти.
А до війни купляла дешеві речі на розпродажі в вайкікі і теж вважала, що секонд вже не вигідно.
І так, кожному своє - я швидко ’вбиваю’ речі, особливо футболки, тому мені краще більше дешевих. Тим більше що в побуті ще ветош потрібна і я часто її спеціально в секонді купляю для ганчірок. А так - купив-зносив-на ганчірку.
Коржик• 12 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
На 3 с половиной штуки можно было взять новые актуальные джинсы,футболку и платьюшко,и носить в удовольствие,а не всякий хлам столетней давности
Вот тоже так считаю. Я захожу иногда в с/х но беру теперь исключительно новые вещи из актуальных коллекций. А такого барахлишка и дома в шкафах полно. Вы носишь потом мешками
Оскорбляю всячески• 12 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Распродажа Bershka Pull & Bear позволяет купить новые вещи за эту цену. Мы дороже 50 зл вещи не берём. И у дочки уже шкаф актуальной современной качественной одежды. А до войны Я всё это заказывала из Испании обычно. И было ещё дешевле. Перед войной мне приехала посылка из бершки 12 кг вещей на 1.200 гривен