Обстановщица• 12 июня 2023
Шкіряний рюкзак можливо врятувати?
Може в кого є досвід, як спасти рюкзак? Вилився термос з кавою в рюкзак. Всі документи, речі, телефони та значка з грошима) все плавали у цій каві, поки аж по спині не потекло((( Рюкзак зіпсовано, але планую випрати вдома. Хімчистка мені недоступна. Порадьте шось, будь ласка ((
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Якщо він саме шкіряний, то що йому буде?
Вы саме про підкладку цікавитесь?
Ну я думаю треба прати в теплій воді, а не гарячій.
І не терти, а просто промити.
Якого кольору рюкзак?
Вы саме про підкладку цікавитесь?
І не терти, а просто промити.
Якого кольору рюкзак?
Fresh_coconut• 12 июня 2023
Вывернуть на изнанку и постирать при температуре 40градусов, я бы так сделала.
Обстановщица
• 12 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вы саме про підкладку цікавитесь?
І не терти, а просто промити.
Якого кольору рюкзак?
Вы саме про підкладку цікавитесь?
І не терти, а просто промити.
Якого кольору рюкзак?
Ні, підкладка, то вже таке діло. Сама шкіра пішла величезною темною кавовою плямою((
Зараз спробую фото додати.
Бюст Березуцкого• 12 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Зараз спробую фото додати.
Це уже рюкзак висох і пляма лишилась?
Їжак в панчохах• 12 июня 2023
Я так стирала сумку шопер с мягкой кожи. Только не помню чем. Наверное, или хоз мылом или жидким средством. В стиралке на деликатном режиме для шёлка/шерсти и тд и тп.
Потом внутрь полотенце, чтобы форму держала и на балкон. Всё ок.
Обстановщица
• 12 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Це уже рюкзак висох і пляма лишилась?
Ні, я зараз в місті. Це пляма від кави. Може мені його замочити в місці з кавою вдома?
Обстановщица
• 12 июня 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Спасибо. Буду пробовать тоже так.
Їжак в панчохах• 12 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Как по мне лучше сразу или замочить или застирать. Но как вы с ним ехать назад будете?
Обстановщица
• 12 июня 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Одразу вже ніяк. Повертаюся додому і буду прати. Я так розумію, що головне правильно висушити, щоб не було вже від самої води розводів. Буде особистий досвід принаймні)