Почемучка• 12 июня 2023
Як можна їздити на відпочинок на останні кошти?
Це ситуація в рідні. Жінка на пенсії, весь рік економить, щоб поїхати за кордон на відпочинок. При тому не просто виїхати за кордон, а в хороше місце. І минулій рік не став виключенням. Після поїздки - зуби на полицю, як то кажуть. Пропонуємо поїхати з нами на річку за місто - все не те, все «бомжатня», вислухали вже, як там можна купатись та сидіти на тих пляжах.
Ось нещодавно з нею спілкувалась. Лишилось 100 грн на неділю. Це при тому, що людина не молода і потрібні кошти на лікування, окрім продуктів та іншого.
Але, як отче наш, у вересні планує їхати в Чорногорію або Іспанію.
Я все розумію, хочеться відпочити, але ж ми, дорослі, відрізняємось від дітей тим, що керуємось ще чимось, окрім «хочу».
Чесно брешу• 12 июня 2023
Я перед війною з´їздила на тиждень на море в кредит, і дуже рада
Тепер невідомо, коли можна буде там відпочивати знову
Смячиком• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
В неї вже «настало». Є великі проблеми з печінкою, які з її боку окрім Галстени не лікуються нічим.
Опа, за дві хвилини вже й ’настало’
Ноунэйм• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
А як потім не буде коштів на ліки? Я ж не зможу просто спостерігати. Прийдеться від своєї сімʼї відірвати і допомагати
Ви страшна людина.
Слухи-руки не распускаю• 12 июня 2023
Я такая же. Главное - эмоции, впечатления. Никакая речка за городом не сравнится с восторгом узнавания новых стран. Когда не было денег совсем мы с дочкой автобусными турами в кредит по Европе колесили и были счастливы))). Усталость и негаразды давно забылись а рождественскую Вену мы помним до сих пор)
Поросенка• 12 июня 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ааа, свекруха ваша наверное, да?) Боитесь, что придется тратиться, а не хочется. Так бы и говорили. А то все эти речи про заботу и ’хвылювання’...
Ага. А на самом деле мысли автора ’Могла б детям дать, а она на себя все тратит’.
ПП-шница• 12 июня 2023
Ви як доросла людина маєте розуміти, що кожен вирішує для себе. В неї пріоритет гарний відпочинок в Чорногорії, для вас - економ варіант на річці. Кожному своє
Слухи-руки не распускаю• 12 июня 2023
У меня подружка была такая как вы - всю жизнь в Кирилловку с мультиваркой ездила. Пока я ее не уговорила один раз выехать в Прагу. И человек вдруг осознал насколько мир больше, чем она думала.Насколько он прекрасен и интересен. С тех пор они семьей побывали почти в 30 странах))) оценили радость путешествий.
ПП-шница• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Заздрю чому? Ви серйозно?
Це близька людина. Хвилююсь.
Не хвилюйтеся, в неї все гаразд, та її щорічні подорожі про це свідчать
Почемучка
• 12 июня 2023
Ответ длялюбименькая
Когда люди перестанут, обсуждать жизнь других? Вот реально она взрослый человек, это её жизнь. Значит её все устраивает.
Я помню раньше, походишь на пляж, на речку. Потом съездить на море и уже в ту речку сунуться не охота. Вот и она разницу видет.
Я теж різницю бачу. І їздила раніше.
Але окрім морів та подорожей є поточні витрати, які, на жаль, ніхто не покриє.
Аби мені було все одно на родичку - я б не думала про це. Але розумію, що буде, якщо знадобиться певна сума коштів і вона не зможе їх заплатити за ті ж ліки. Я не зможу стояти осторонь.
І оці всі ці високопарі розмови: «яка тобі різниця», «то не твої гроші», «нехай гуляє. Свої витрачає» - нічого не будуть значити, коли буде серйозна загроза здоровʼю і я буду змушена допомогти
Бджолина королева• 12 июня 2023
Ну как бы ее жизнь, ее дело. Я речку люблю, мне норм было бы, долгие поездки утомляют, от них разбитая совсем
ПП-шница• 12 июня 2023
Ответ дляКукусики
Тут на форумі в багатьох так. Поїздочки як сенс життя. Гроші по чужих клопівниках розвозити. Що робити, їх вибір.
В чому ваш сенс життя? На що витрачаєте гроші, щоб отримати задоволення?
Спасу мир• 12 июня 2023
Ответ дляПП-шница
тут сидить і яд випускає
Ну ниче се• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Я теж різницю бачу. І їздила раніше.
а если б она не ездила и ее денег не хватило, чтоб тогда вы делали?
Доктор Хаос• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Я теж різницю бачу. І їздила раніше.
А если не будет ’серйозна загроза здоровʼю’?
Почему вы думаете о плохом?
Вот представьте - она никуда не ездит, копит деньги и чахнет без эмоций и удовольствия и тихо умирает.
Так лучше?
Почему вы думаете о плохом?
Так лучше?
Потребую апгрейду• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Заздрю чому? Ви серйозно?
Це близька людина. Хвилююсь.
ну так у неї в планах -- ви та інші родичі- будете скидаться на лікування,коли припече. ви ж близькі?,ну от.
Почемучка
• 12 июня 2023
Ответ дляtolyu
У вас банально не вистачає коштів, тому і заздрите.
А вистачає коштів - це по Вашому коли 100 грн лишилось на неділю?
То для Вас, очевидно, привід для заздрощів
Доктор Хаос• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Она у вас просила деньги?
Нет. Значит ей хватает.
Она знает на что она копит и ради чего.
Нет. Значит ей хватает.
Она знает на что она копит и ради чего.
любименькая• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Я теж різницю бачу. І їздила раніше.
Вы ж свои мозги в голову не вложите ей.
Помогайте, если не можете оставаться в стороне, но не в ущерб себе, а от своих возможностей
Поросенка• 12 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Або жити, поки живеться.
ПП-шница• 12 июня 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А для меня дикость речка за городом, действительно какой-то совок и бомжатня. У человека эмоции, впечатления, воспоминания. А не речка за городом бюджетненько. Никогда мне не понять таких как вы
В мене свекруха така. Відпочивати бюджетненько, в ідеалі по профсоюзній путівці десь в пансіонаті на річці, недалеко від міста. Купальник один, який 10 років тому придбала, шльопанці з базару - тю, а куди там наряжатися
Вона так звикла, її це влаштовує, тому не бачу сенсу намагатися переконати її. Років 15 тому один раз запропонувала зробити закордонний паспорт та хоч в Турцію на all. Так на мене як на дурну подивилися
Швабристка• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
А вона у Вас попросила? Чи що за паніка зараз?
Маргарита и Мастер• 12 июня 2023
Це емоції , враження на все життя , лише їх ніхто не вкраде і не відбере , і потім ними і живеш.Я до певного часу жила як ви ,поки одна подія не перевернула моє життя і ми почали десь чуть відпускати ситуацію і виїжджати за кордон на гарний відпочинок в гарні країни , ці емоції і спогади гріють душу, ці подорожі це як ковток нового життя , і близько не йде в порівнянні на відпочинок десь за містом.На річку за місто це гарний план для проведення вихідних, але це не є відпочинок, це взагалі різні речі.Поки не спробуєш не зрозумієш.І так , перші рази по юності економили і знімали подешевше апаратаменти поки не зняли прям перша лінія в першій - рукою подати до моря в Хорватії, коли шум хвиль моря будив нас зранку , 2хв і ти в морі а не валиш тих 15-20хвилин по жарі.Кожен раз щось перекусити чи відпочити вдома з пляжу і вертатись уже не хочеться , а так близько це просто красота і відпочинок душі і тіла, в саму першу чергу це море емоцій для дитини , а дитинство буває тільки раз і хто зна що очікує в дорослому житті.Тому ми краще зекономимо в чомусь іншому , але відпочинок принаймі раз в рік має бути для душі , інакше тепер уже враження що даремно прожив то літо,як не жив, і відчуття що життя швидко минає а ти не встигаєш ним насититись, але то треба спробувати хоч раз ,щоб зрозуміти. А по їх витратах майбутніх чи теперішніх ви не переживайте , всі дорослі люди, схочете допомогтт скільки вважаєте за потрібне - ваша справа особиста , як ні - то вже їх відповідальність.На крайній випадок є кредитки і все таке , але то тільки їх справа.Раджу вам колись чуть відпустити ситуацію і спробувати в тому житті відпочити гарно і щось побачити , можна самому підшукати апарти на свій гаманець.Знаєте , постійно собі в чомусь відмовляти навіть тому що розум каже збирай , відкладай ,то не першої необхідності потреби ,теж на здоров´я добре не впливає,бо це постійне подавляння своїх мрій , а ти працюєш ,працюєш , працюєш і вже чисто як раб, а коли ж тоді жити?
Папина дочка• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Заздрю чому? Ви серйозно?
Це близька людина. Хвилююсь.
Хвилюєтесь через що?
Ось я ніколи не була за кордоном, хоса мені під полтинник. То ремонт важливіше, то городи допомогти батькам, а там річка є, то грошей немає, і т.д.
І діти теж не були. То у бабусь, в кращому випадку табір на річці недорогий або безкоштовний.
А ось нещодавно чоловік відправив на тиждень за кордон. Примусово - просто взяв квитки, замовив житло і сказав, що гроші не повернуть.
Так, це забагато з нашого бюджету. І тепер потрібно поекономити. Але всі задоволені. Я врешті просто відпочила. Не на річці, не на городі, а просто відпочила. Дуже вдячна чоловікові.
Я тривожна, для мене важлива фін.подушка, але я б нізащо не проміняла відпочинок у місці де хочеш, на той ’економ’, який взагалі ніяк не порадує.
Авторка, якщо ви не живете як дитина по рівню задоволення, то це не те щоб плюс. Відповідальність це дуже добре, але жити весь час в обмеженнях щоб що?
А взагалі ми ж усі різні, ось у вас є людина, яка сама обирає жити так. У чому проблема?
Поросенка• 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
В кінці кінців у цієї бабулі є квартира. Хтось догледить за квартирку. Не невістка, то хтось інший
Папина дочка• 12 июня 2023
Ответ дляПочемучка
В мене є відповідальність за рідних. За дітей.
Так, я не можу взяти і поїхати, куди душа бажає
А зря
Це вже з досвіду.
А дітей з собою взяти
Це вже з досвіду.
А дітей з собою взяти
Комиссия50%• 12 июня 2023
А какое дело вам? Я вот тоже хочу разбить в оплату частями, чтоб не выкидывать всю сумму сразу!
Отдых на речке тоже считаю так, вылазкой, но никак не отдыхом! В песке купаться не буду, у нас нет чистых рек.
Зачем вы лезете в чужой кошелёк? Посмотрите в своей! Она же вас не заставляет жить как она