Гомосноб• 12 июня 2023

"Нам буде скоро 18"

Пише мама в одній з тем про сина-випускника школи. "У нас по НМТ 160 балів".
Інша мама пише: "А нам тільки через рік вступати".
Тобто розмова йдеться про підлітків, 15-18 років.
Мені це дуже ріже слух, але, в кінці-кінців, у кожного свої таракани. Як там же написала одна з мам: "Ну і що, це просто звичка". Для мене це одна зі сторон надмірного злиття з дитиною.
Коли ви перестали говорити про свою дитину і її дії "ми"?
Результат:
вже голосів: 260
81 (31.15%) Ніколи не говорила
66 (25.38%) Скільки хочу, стільки говорю
36 (13.85%) Коли дитина вже не немовля
35 (13.46%) Тиц
27 (10.38%) До шкільного віку
15 (5.77%) Нам ще треба вступити до вишу
Куплю орехи• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Економічна нагрузка - я або батько оплатили. При чому тут дитина? Я допомогла знайти матеріали, інформацію, репетитора за відгуками.
Вчиться дитина. Він окрема сущність, так, ще залежна від батьків, але він більшу частину робить сам і вчиться за це відповідати.
Вы отвечаете пока за него и только вы .
Вот когда сам , тогда и отдельная личность . А так увы .. желания и действительность разные вещи .

Боневтікла• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
’Він окрема сущность’ Шо, шо?
Что я только что прочитала? Уж лучше говорить - мы.
Мамина квіточка• 12 июня 2023
Коли двоє дітей важко казати: нам 14 і 15 років :))))

Але я не думаю, що якщо хтось щось говорить, це не дає права ставити якийсь діагноз.
автор Гомосноб • 12 июня 2023
Ответ дляШвабристка
Адміни як завжди внучно підібрали нік автора, ми з випускником зацінили
Мені самій сподобався )))
автор Гомосноб • 12 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Вы отвечаете пока за него и только вы .
І я маю говорити: ’Ми здавали НМТ і трохи розчаровані результатами математики?’.
МашМааш• 12 июня 2023
Сначала ответила, что когда не младенец, так как помнила, что такой период был, но давно точно нет (а дочке сейчас 2 года).
А потом поняла, что говорила ´мы´ только во время беременности, причем в конце уже нет - слишком самостоятельно дочка там шевелилась)
А так нравилось заходить куда то и объявлять : мы пришли) очень ждала ребенка)

Сейчас говорю мы только когда реально мы что то делаем (обещаем вместе, играем, гуляем и тд)
Я инженер, меряю от 1• 12 июня 2023
Ответ дляМиллениалка
Ніколи так не говорила. Мені теж ріже слух оце ми покакали, у нас температура
у вас нема дітей?

Куплю орехи• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Ребёнок сдавал нмт и мы разочарованы результатами математики .
Миллениалка• 12 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
у вас нема дітей?
Є, двоє. Одному 22, другому 6
автор Гомосноб • 12 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Я не впевнена, що він розчарований )))). Розчарована я, але цього не озвучувала.
Коник-стрибунець• 12 июня 2023
Якщо ідеться про вступ, то там ого-го яке ’нам’, хоч і вступає дитина
Решта зайве, звісно, але діти зараз, на жаль, не мають змоги повноцінно формуватися відповідно до віку
100pudov• 12 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Матері (здебільшого) в своїй дитині не бачать окрему особистість. Зовсім її не знають. А бачать як проект її матки-циці. Це ноги материнської токсичності. Ось тут нещодавно писала одна про сина з подругою: хлопцю 18, там дітсад, який там секс.
то троляка писала
Семицветка• 12 июня 2023
Говорю и буду говорить я - квочка.
Куплю орехи• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Скорее проблема прохода на бюджет )) ну значит маленький разумом раз не понимает
автор Гомосноб • 12 июня 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Чому не можуть? Вони формуються, коли батьки поступово дають їм можливості. Я не говорю про прифронтові міста під обстрілами, то ненормальна ситуація. Але чим відрізняється зараз від раніше для розвитку дитини?
Коник-стрибунець• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Бо все почалося дуже давно, якщо врахувати два роки ковідного сидіння
автор Гомосноб • 12 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Він вступив, куди мріяв і готувався, за кордоном. НМТ йому був потрібний як факт здачі.
Руда ліса• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Точно, я дійсно маю зараз вільний час і натхнення.
’Натхення’ пообсырать и пообсуждать других .
Вот мы сейчас поступаем..конечно мы, потому что во всё вместе вникаем, обсуждаем, планируем.
Это забота о своей семье.
Вот с мужем мы сейчас финансовые документы заполняем, а то он невнимательный ...не сильно ’слились’, ваш благородный слух не режет?
Просто тупейшая тема(
Куплю орехи• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Разочарование нмт так и не понятно тогда :)))

Кашка-маняшка• 12 июня 2023
Не говорила ніколи,донці 9 років
Форс мажор• 12 июня 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Никогда не говорила, 2 детей. Мне это режет слух ужасно
аналогічно
задумчивая мордочка• 12 июня 2023
Ответ дляМексиканочка
Иногда так говорю, если принимала участие, помогала ребенку, любого возраста. И это короче, чем Мой сын, моя дочь. Только и всего, типа сленга родительского. И не надо надумывать какое-то слитие с ребенком или отсутствие сепарации. Мой сын, например, вообще с 16 лет живет отдельно.
Я тоже иногда так говорю именно в ситуациях где много участвую. То же вступление - родители может занимаются всякими делами - помогают выбрать, подготовка, вот и получается ’мы’, не вижу в этом ничего страшного
Зоя Жорівна• 12 июня 2023
Хороший ник у автора
Бесбардак• 12 июня 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Иногда себя одергиваю, самой неприятно
Дочке 10
Я стала одергивать, когда на советчицу попала, до этого мыкала, не помню сколько .
автор Гомосноб • 12 июня 2023
Ответ дляРуда ліса
Это забота о своей семье.
Просто тупейшая тема(
Ріже. Мій син сам заповнював і сам перевіряв. Я цьому його навчала раніше. Бо через 3 місяці він поїде, і поруч мене не буде. Ті косяки, які він робив і довелося йому виправляти - це теж досвід. Звісно, критичні документи я перевіряла за ним. Некритичні - нехай практикується.
Забота - не зробити за дитину, забота - то навчити його робити це самостійно.
Коник-стрибунець• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Чекайте, то ви нам розповідаєте, як тут у нас все норм, при тому, що ваша дитина за кордоном 😁
Так, коли дорогою з універа дитина зустрічає іскандер, це, звісно, дуже сприяє сепарації і розвитку
Бесбардак• 12 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Моя подруга так со своим сыном разговаривает))) ´сына, почему ты маме не позвонил, мама же волнуется´
А меня здесь ничего не раздражает, я даже задумалась, наверное тоже могла бы так сказать, правда у меня дочки)
Бесбардак• 12 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Душнила
задумчивая мордочка• 12 июня 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Не говорила ніколи,донці 9 років
А например звонит вам мама и спрашивает как у вас дела, как отвечаете?
’У меня и моей дочери дела отлично?’ Или ’я и моя дочь сегодня сходили в зоопарк’?

У меня автоматом ’мы’ вырывается, ведь и правда ж мы вместе)
Бесбардак• 12 июня 2023
Ответ дляМексиканочка
Как у мамы могут быть проблемы с сепарацией, если она сына отсепарировала в 16 лет. Когда проблемы, держат когтями до последнего.
Дайте психологам самоутвердиться, сказали проблемы с сепарацией, значит проблемы