бибизяна• 12 июня 2023

Порадьте готель на ЗУ

Ніколи не була на Західній , хочу поїхати хоч на тиждень з малою , бо в Києві вже здають нерви. Але я там взагалі не орієнтуюсь, завжди відпочивали на морях… Хотіла в Східницю, там знайомі але дивлюсь затопило.. Потрібен басейн і проживання до 2000 грн - основні критерії , ну і щоб не зовсім глуш… можливо Шаян?
Эскиз бесконечности• 12 июня 2023
Дивіться Шаян, Поляну, Міжгірʼя
Мона_Лиса• 12 июня 2023
Емілі резорд
Посудомойка• 12 июня 2023
Villa Paraiso Karpaty
Мона_Лиса• 12 июня 2023
Ой сорі, про 2 тис не дочитала, навіть не знаю
Захар Береут
Дама-мадама• 12 июня 2023
Ответ дляМона_Лиса
Емілі резорд
За 2 тисячі хіба каву випити
ДелиВерка• 12 июня 2023
Автор, вбила ваши параметры на Букинге - 101 вариант до 2000 грн и с бассейном.

Попробуйте посмотреть, что вам больше понравится. Буковель, например. Если вы не были никогда, можно туда. Там есть развлечения.
Кашпо• 12 июня 2023
Шаян: Мараморош с бассейном, рядом Эдельвейс неплохой, но бассейна нет.
Гореотума• 13 июня 2023
Трускавець 356👍
Дворазове харчування шведський стіл, екскурсії на будь-який смак, свій бювет, вечірні розваги, ’мафія’, аніматори для дітей. Є дитячий тур, медичний, екскурсійний. Басейн, правда, маленький, але моя донька в ньому плавать навчилася))
Дітям до 14 років - знижка 25℅. Ця мережа моя любов. Була 4 рази і обов´язково повернусь ще.