А вот недавно• 12 июня 2023
Ви б купили дитині iphone?
Якщо не бачите необхідності в телефоні за таку ціну. Але дитина дуже хоче і зібрала частину суми
Результат:
вже голосів:
44 (65.67%)
Так
10 (14.93%)
Не купила б
7 (10.45%)
Результат
6 (8.96%)
Нехай збирає всю суму
А вот недавно
• 12 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А у вас какой? Точно нет.
Самсунг ,я впринципі не страждаю телефонами, вони в мене падають, розбиваються і довго не живуть
Пэрисхилтонша• 12 июня 2023
Якщо питання фінансів «не критичне», то купила. Для дітей ці всі моменти «а в мене айфон» багато значать.
Маю натхнення• 12 июня 2023
Якій дитині?
6 річному істерику чи 11 річній відмінниці і розумниці?
Аноним_Русалка• 12 июня 2023
Ответ дляА вот недавно
Вот и ответ.!!! Купит можно и 2 а толку с него кроме цены?
А вот недавно
• 12 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
Якій дитині?
14 років
Маю натхнення• 12 июня 2023
Ответ дляА вот недавно
14 років
Точно би купила, якщо нормальна не проблемна дитина, типу хамло непослушно псіховане ліниве
Фрикаделька• 12 июня 2023
Купили за закінчення року на відмінно
Новий 11ий
Вона нічого не збирала
Дитині 13 скоро
До того 3 роки ходила з моїм старим 7-не жалілась
Новий 11ий
Вона нічого не збирала
Дитині 13 скоро
Обнимашкина• 12 июня 2023
Купила бы,если бы ребенок хотел именно айфон ,еще и деньги на это собирал,это как бы мечта,лично мне непонятная ,у меня айфон и сяоми,дети чаще просят сяоми ,на крайний случай возьмут айпад мужа.
Фрикаделька• 12 июня 2023
Ответ дляА вот недавно
Купуйте, тим паче, що збирала.
Скільки того життя.
Обнимашкина• 12 июня 2023
Ответ дляА вот недавно
Не тільки у Вас,у мене 13 про теж довго не жив
Дайте подумать• 12 июня 2023
Ответ дляФрикаделька
Купили за закінчення року на відмінно
Новий 11ий
Вона нічого не збирала
Дитині 13 скоро
Новий 11ий
Вона нічого не збирала
Дитині 13 скоро
От так і звикають люди пахати і заслуговувати на той нещасний 11 айфон, а потім і комплекси…
Невже не можна просто подарувати, якщо є можливість
нехай собі раділа б дитина…
Нє ходи три роки зі старим і не жалійся)) а 11 не старий??? Він теж давно устарів , вже 14 давно є , мамО
нехай собі раділа б дитина… Нє ходи три роки зі старим і не жалійся)) а 11 не старий??? Він теж давно устарів , вже 14 давно є , мамО
Дайте подумать• 12 июня 2023
Половина советчіц на їду тут кричать, що 30К витрачають і мало, а телефон дитині це, щось занадто
Таракашечка• 12 июня 2023
Всегда дарили какой хотел. Он был такой счастливый. Сейчас уже вырос. Нет интереса к телефонам
Фрикаделька• 12 июня 2023
Ответ дляДайте подумать
нехай собі раділа б дитина…
Комплекси, видається, у вас.
А в сучасних дітей трохи інші пріоритети і понти в них не входять, як і вічні самокопання в пошуках образ на батьків.
karinaanik• 12 июня 2023
У моего с 9 лет айфон, правда достался по наследству. Айпад тоже перешел от нас.
Я Головна• 12 июня 2023
Ответ дляДайте подумать
нехай собі раділа б дитина…
Пфф, у меня 11 про макс купил себе мажорный парниша лет 30, а вы старый…
Фрикаделька• 12 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Це називається «хороший понт - дороже денег».
Дайте подумать• 12 июня 2023
Ответ дляФрикаделька
Комплекси, видається, у вас.
У сучасних це у яких? Понти не входять?
Сучасні за книжками сидять за 11айфон?
То хто ж тоді збирає на телефон в голосуванні, хто ті діти?
Сучасні за книжками сидять за 11айфон?
Фрикаделька• 12 июня 2023
Ответ дляДайте подумать
У сучасних це у яких? Понти не входять?
Сучасні за книжками сидять за 11айфон?
Дітей у вас явно нема, інакше б ви точно були в курсі, що «за книжками» давно вже ніхто не вчиться.
В тих самих айфонах і вчаться.
Дайте подумать• 12 июня 2023
Ответ дляФрикаделька
В тих самих айфонах і вчаться.
Так пишете ж же , що айфони сучасним дітям не потрібні , що пріоритети інші , як же вони в них вчаться, якщо їх немає і купувати їх їм не хотять..,
Чи у вас айфон- це телефон сяомі, різниці ви не бачите?
Фрикаделька• 13 июня 2023
Ответ дляДайте подумать
Ви або читати не вмієте, або розуміти.
Непотрібні понти у вигляді 14 айфонів.
Для них телефон - це якісний розхідник і все, тому оновлювана актуальна модель 11 айфону більш ніж влаштовує.
Останній недолугий жарт навіть коментувати не берусь-гумор у вас з розряду «колобок повісився».
Непотрібні понти у вигляді 14 айфонів.