Тушьмушьнюшь• 13 июня 2023

Що робити коли свекровь лізе у сім´ю?

Мати мого чоловіка займається астрологією, гаданням та киданням кісток іншими всіма такими діями..Вона постійно лізе у нашу сім´ю, зараз я вагітна, та вона вже гадає та дивиться хто буде, та коли народиться. Я казала чоловіку що мені це не подобається, але даже після цього вона продовжує це..Вона постійно просить щоб ми присилали їй свої фотографії, бо вона за нами скучила( знаходиться зараз у Португалії, а ми в Україні), але після кожного разу, щось йде не так..Коли я кажу що ми не сваримося як раніше, на вечір ми вже знов сваримося із-за дрібниць, але так сильно, що потім в мене дуже великий осадок остається..
Останньою краплею було те, що ми хотіли весілля на початку липня, вже планували усе, ми купили мені платья, але вона вчора подзвонила та каже що "благопріятна" дата буде лише у вересні. Я кажу що ми вже планували на липень, що вже є плаття, що я не влізу в нього у вересні, але чоловік тепер згоден з нею що треба у вересні, тому що хоче щоб у нас уже було добре, а моєї думки він зовсім як зачарований не чує..
Вона також з самого дитинства настоювала його проти рідного батька, тому зараз він з ним не спілкується, не хоче навіть його знати, а він насправді дуже хороша людина..
Підкажіть будьласка, що мені робити у цій ситуації, бо вона дуже сильно лізе у наші стосунки, у нашу сім´ю, та усюди пхається зі своєю астрологією та кістками
Марафетчица• 13 июня 2023
Не брать трубку.

Как нефиг делать• 13 июня 2023
Объясните мужу что все эти гадания и т.д. бред сивой кобылы.
автор Тушьмушьнюшь • 13 июня 2023
Ответ дляМарафетчица
Не брать трубку.
Я вже не спілкуюся з нею досить довго, але вона постійно звонить моєму чоловікові, та він постійно їй відповідає, на роботі, вдома..
Оченьценная• 13 июня 2023
Тю, вона ж в Португалії :)))
Грушки-яблочки• 13 июня 2023
По перше оприділіться щ мовою
Бжоли-бандерівці• 13 июня 2023
Ничего не сделаете, сочувствую.
Грушки-яблочки• 13 июня 2023
Перенести дату весілля бо мама сказала
Копен дупен того вашого мамочкіного, вашим він ніколи не стане
Липка-прилипка• 13 июня 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
По перше оприділіться щ мовою
що таке «оприділіться»?
Марафетчица• 13 июня 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Они сами разберутся между собой.

Шаманю второпях• 13 июня 2023
Показуйте ненав’язливо чоловікові приклади того, шо та астрологія до одного місця, знімайте пелену йому з придуманого пафосу і важливості слів свекрухи. При чому вже, на самому початку
Соседушка• 13 июня 2023
Так проблема не в свекрусі, а в чоловікові.
Мій ігнорить повністю будь-які випадки, коли мама дійсно «лізе не у свою справу».
Соседушка• 13 июня 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
По перше оприділіться щ мовою
І ви теж.
Не зви чайна• 13 июня 2023
Обов´язково треба троє дітей від нього народити. І свекруху до себе забрати. Не гоже з мамою сваритись
Забобонний фрукт• 13 июня 2023
То что Вы забеременели, еще не делает пока его Вашим чоловіком. И видимо вы все трое об этом знаете
пані Солоха• 13 июня 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Он не поймет, вырос в такой атмосфере плюс наверняка не самый умный человек. Да и автор же в это все верит, раз привязывает их скандалы к тому, что кто-то там мог ’ поделать’
Я супер-пупер• 13 июня 2023
Дайте мужу почитать эту тему. Пусть послушает советы опытных дам)))))
Обнимашкина• 13 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
Точно.
Наприклад.
’Эх, мама подзвонила і ми знову посварилися’, або ’Мама сказала, що сьогодні невдалий день для чогось, а я це зробила і вийшло дуже вдало’ або навпаки - невдало при сприятливому дні.
’Ось фото надіслали і захворіла. Співпадіння? Щось часто ті співпадіння’.

А за весілля - просто сказати чоловікові
Сукня вже куплена. У вересні живіт буде не під цю сукню. А якщо міняти - я хочу таку... З тебе $$$ стільки то на нову сукню.
Обнимашкина• 13 июня 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
По перше оприділіться щ мовою
Сказала людина, яка не визначилась з нею сама))))
Бубль Гум)• 13 июня 2023
Что делать? Не выходить замуж за идиота, у которого отсутствует критическое мышление и собственное мнение, отличное от мамы

В рот не ложи• 13 июня 2023
Насправді, проблема ваша не в свекрусі. Якбі ви в ті астрологічні брєдні не вірили - вони б вас не чіпали. Тим більше, як ви за тисячі кілометрів від неї живете. А ось те, що ви ще одружитись не встигли, а з майбутнім чоловіком постійно сваритесь та згоди не доходите - ось проблема. Не шукайте зовнішніх причин, працюйте над вашими відносинами.
Хтомолодець? Я!• 13 июня 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
По перше оприділіться щ мовою
Ви якось теж не визначилися
В рот не ложи• 13 июня 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Так вона сама в це все вірить
ЗновЗдоров• 13 июня 2023
так проблема нн в свекрови а в не очень умном будущем муже
лн точно вам нужен?
Пукимончиг• 13 июня 2023
кто оплачивает свадьбу?Того и слушайте. Не лезьте в отношения мамы и сына.Задуматься- любит ли вас ваш жених.
Мрію про пончик• 13 июня 2023
Ответ дляБубль Гум)
Мрію про пончик• 13 июня 2023
Ответ дляВ рот не ложи
+1 автор ищет ’виноватых’, но проблема не в маме парня, а в нем и их отношениях.
TANYA 0 0 0 0• 13 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
І маму слухати і мовчати і робити все як скаже, вона ж хоче якнайкраще для дітей
TANYA 0 0 0 0• 13 июня 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Те що вони в шлюбі вже робить його її чоловіком.
буреЛОМКА• 13 июня 2023
Ой, добре подумайте чи виходити заміж
Народите то буде чоловік виховувати по свекрушиному. І як пеленати і як кормити і як купати. Він не ваш чоловік , він під впливом мами і буде гризня за дитину. Ви влипли по повній.
Ви зараз хочете відвоювати чоловіка, а прийдеться боротись за дитину, коротше, все життя нерви, поки бабка не здохне.
Будете заміжня то легко буде дитину у вас відібрати.
А взагалі маменькин синок то дно
Пукимончиг• 13 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
И в ней самой.