Читаю по вечерам• 13 июня 2023
Чи буде вмішуватися в ситуацію якась з країн заходу, коли втрати України зростуть?
Не секрет, що втрати українських воєнних сягають десятків тисяч (це офіційна інформація, і то кількамісячної давності, а є такі блогери, які припускають, що може бути і сто з чималим гаком).
Ну і поранених теж ніхто не відміняв.
Однак не так важливо скільки саме та й навряд чи хтось знає дуже точну цю цифру.
Важливо, що ця цифра поповнюється щодня і в разі великої тривалості конфлікту (кілька років) може стати досить суттєвою.
Як Ви думаєте, чи в разі такого розвитку подій вмішається якась зарубіжна країна? Або ж просто такі цифри будуть перекриватися за рахунок мобілізації?
Можливо, є якісь офіційні заяви?
Ну і поранених теж ніхто не відміняв.
Можливо, є якісь офіційні заяви?
Ответ дляPiracanta
Возможно. Но про потери в сотни тысяч тоже враньё. Потому, что такие потери для нас критичны и воевать мы уже не сможем. Не потому, что нашему руководству жаль людей, а потому что восполнить эти потери просто некем. Поэтому, никто и не бежит с шашкой наголо отбивать территории, как во вторую мировую войну.
Серьезно? Под атб не отлавливт мкжчин для восполнерия прикол? Вы точно с Украины пишите? Или из Европы?
lisenok_8282• 13 июня 2023
Ответ дляPiracanta
вчора ховали хлопців, трьох, екіпаж вертольота. розбились під Бахмутом, бо заснули. а знаєте, чому заснули? бо літають без сну і відпочинку, бо нема кому літати, бо людей просто нема, їх не вистачає навіть якщо нас всіх туди загнати. але в новинах цього ніколи не покажуть і не скажуть.
lisenok_8282• 13 июня 2023
Ответ для6755346
точно! Черкаси. вже ловлять навіть на виході поліклініки.
Нісенітниця• 13 июня 2023
Ответ дляKateSavch
Вибачте, але чи не повинна була влада за 1,5 роки вже налагодити постачання армії?? Донати були життєво важливі на початку війни, бо ясно що тоді держава не впоралась би забезпечити різко виросшу армію. А зараз що?
А как его наладить, постачання это?
Производить оружие мы массово не можем, любая точка в Украине в зоне обстрелов. Покупать активно не можем, потому что денег нет.
Есть, конечно, воровство и коррупция, не без того. Но в целом, мы в минусе и пока справляемся с помощью партнерской помощи
lisenok_8282• 13 июня 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Я думаю вмешаются, когда мы перестанем справляться .
це як? українці будуть справлятися до останнього подиху.
Ответ дляmarina26
Геноцид изнутри, у меня нет слов....
Я також так думаю, ким треба бути щоб красти на оборонних контрактах в країні, в які йде така війна як у нас..а випадок в Гостомелі де розкрадали кошти на відновленні пошкодженного житла..і за це лише звільнили... тим не менше ми мусимо донатити, просто більш прискіпливо дивитися кому донатимо..
Leeloo_aloha• 13 июня 2023
Ответ дляКиев_Елена
Да, это так( и я представляю как бы отреагировала украинская общественность на новость о том, что украинских военных будут посылать в те горячие точки. Никому бы это не понравилось) Так почему автор думает что военные с других стран побегут воевать в нашу мясорубку?
А чому ні? Як найманці побіжать. Якщо буде така місія і фінансування. Питання чому ніхто не хоче миру? Чому навпаки заключають контракти, запускають заводи, щоб ще більше зброї і довше війна?
Наші професійні військові їздили у різні військові точки заробляти гроші, як учасники миротворчих місій.
Наприклад, за 2003-2008 Ірак (6000! українських військових відбули службу).
І взагалі оон та нато проводили багато миротворчих місій, куди залучалися і українці.
В Україні ще не було жодної, хоча з 2014 у нас постійний конфлікт.
lisenok_8282• 13 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
ви не розумієте, чому так? тому що всі бояться рашку. просто ніхто це не говорить вголос.
lisenok_8282• 13 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Хватит мне Европу вашу пихать. Из пригорода Николаева я. Никуда не уезжала. Поймать под АТБ можно хоть миллион. Только какие из них вояки?
вояки може й ніякі, але кого це зупиняє? людей пакують і на фронт
Leeloo_aloha• 13 июня 2023
Ответ дляJave
Слухала Марію Бервінську, так от її слова війна це проста математика, мобілізаційний ресурс росії в 5-6 раз більше ніж України, щоб ми виграли цю війну, треба щоб на одного загиблого українського військового приходилось 7-8, а краще 10 загиблих рос військових.. зараз, судячи з інформації офіційної, на 1 нашого це 2-3 загиблих рос військових ..тому єдинний шанс для нас це дууже багато дронів, які БЕРЕЖУТЬ життя наших військових
Її фонд ’ Люті пташки’ пост збирають на дрони, тей же Мадяр і багато частин збирають на дрони .тому всім треба донатити волонтерам на дрони
А державі не треба почати клепати ті дрони тисячами ? Це ж навіть не ракета. Досить проста контрукція. У нас багато інженерів, в тому числі авіації, є авіаконструкторські бюро та заводи, є шахти де під землею можна розгорнути виробництво.
Що за дит садок з донатами, волонтерами і податками на ці донати?
Чи керівнитство нашої держави не зацікавлене в перемозі?
Rosa Blanca• 13 июня 2023
Ответ дляJave
Забули мирних порахувати. Тут наші втрати ніяк не допоможуть перемогти. Потрібно ще співвіднести рукотворні стихійні лиха - проста ж математика
Rosa Blanca• 13 июня 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Для співчуття і констатації цього факту?
Соната любви• 13 июня 2023
Ответ дляPiracanta
если бы вы смотрели видео военных, когда они рассказывали с криком о помощи, как их без поддержки арты, авиации, должного вооружения посылают.
Rosa Blanca• 13 июня 2023
1861 рік, факт, що історія вже подібна була. Ніхто не буде ворушитись, ментальність не змінилась.
Соната любви• 13 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
на донатах, волонтерах тоже можно заработать.
особенно, когда народ готов снять последние трусы, при этом абсолютно не требуя от власти отчета.
никто же не призывает депутатов, власть , олигархов донатить.
на каждом шагу обращения именно к народу, донатьте, чтобы власть могла в это время спокойно себе и дальше воровать.
Ответ дляlisenok_8282
та в нас кожен другий ’арестович’. Малярша кожного дня ’контрнаступає’, Данілов розповідає, шо завтра всі рашисти здадуться і шо вони вже нічого не можуть, а Подоляк радіє, шо у рашки ракети ’закінчуються’ Вже цей телемарафон-шапіто втомив, чесне слово....
Кстати, о Маляр. Правду пишут, что эта бывшая любовница Коломойского? И поэтому ее на этот пост поставили? Кто знает?
Ответ дляКиев_Елена
Если смотреть со стороны- всё очень логично на самом деле. 30 лет разворовывать страну/убивать военный потенциал и при этом иметь очень лакомое расположение в Европе, выход к морям и т.д. и надеяться что никто не позарится - наивно даже для 21 века.
Если говорить словами Библии - коррупция и все что творидось на этой земле в течении 30 лет это грех который разгневил Бога, война - расплата за этот грех. Как-то так
Какой фееричный бред. Когда же ваш бог накажет рашу и там наступит расплата? Чето он никак не разгневается
Девушка с коготками• 13 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так чому умовний Господь дозволяє таке творити?
не условный , а реальный. Позволяет потому , что на это есть свои причины , но придет время и все зло будет уничтожено и время это очень близко
healer09648293• 13 июня 2023
Мобілізацією будуть перекривати доки не вичавлять все що зможуть.
А якщо програємо то Польща обіцяла вписатись
Ирина-bbd0• 13 июня 2023
Ответ дляЕлена 2016
спасибо всем странам, кто нам помогает. Хочу спросит у автора темы, а вас волновала война в Сирии? и взрывы в Ашкелоне (Израиль)? в конце мая в Ашкелоне было 240 ракет в сутки, давайте будем честны перед собой, мы спали, ели, путешествовали и нам было плевать...
Не нужно сюда сирию приплетать и израиль.
Кое-кто считался у нас смотрящим по безопасности в европе.кое-то взрастил своими руками ботоксную мразь и орков.кое-кто жрал деньги от россиян и копеечные ресурсы.как откаты за беспредел российский.кое-то выстроил липовую систему безопасности.в которой можно уничтожать любую европейскую страну под общую озабоченность.
Так что не нужно тут не спасибкать ни в пояс кланяться великим управленцам!
И да.я не отменяю и не снимаб ответственность за нашу собственную халатность.коррупцию и прочее.но вспомните сколько у нас рашистского дерьма внедрено в Украину.как и во весь бывший совок. Хотели б лучшего.да кто ж нам даст(с)
Елена 2016• 13 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
да что вы... так речь о нас с вами милая Ирина, о простых людях, которые возя ребенка в Диснейленд (это я о себе, не о вас) сокрушились что воняет нищими... и да я не брала на работу чеченцев, так мне рассказывали о них небылицы, а еще черножопые не мы ли их так называли??? Не снимайте с себя и меня ответственность, мы все просрали и проспали зло.
Ирина-bbd0• 13 июня 2023
Ответ дляKsu160576
не зовсім, та дівчина гвалтівнику підмахує і підморгує по ходу, і коли її попереджали, вона реготала і на шашлики збиралась... тому має, що заслужила, тепер сама
Совсем уже ополоумели ?