Блондинка в Законе• 13 июня 2023

Школа. Батьківський комітет.

Комітет пише списки покупок у звіті покупок без жодного чеку.
А як у вас?
Голена блондинка• 13 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Скоріш за все, покупні підручники ініціатива батьків. В бібліотеці є, але не ті автори, яких хочеться. Тому батьки приймають рішення закупити підручники і цим займається не вчитель, а бк. Бо вчителю фіолетово, за яким підручником вчити дітей.
це вам так здається. Я б рада вчитися без покупок, але вчитель вимагає. Бути проти - пробувала, але всіх все влаштовує, тільки б не сваритися з вчителем. А по факту оті всі зошити заповнюються батьками разом з Гуглом вдома

КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Автор. Ну по чому тут як у інших. Ви знаєте самі, що це погано. Вимагайте чеки, це ваш обов´язок. Або йдіть самі у БК
Я за друге. Або ідіть у БК. Зазвичай нить, тія хто для класу нікого нічого не зробить. Тому це найкращий варіант
Чудо в декрете• 13 июня 2023
Ответ дляБабулька
Дзвінок в МОН вирішує цю проблему, якщо шкільна адміністрація нічого не робить.
Але це не робота вчителя-предметника. Саме про це йшлась мова.
Ну там дійшло вже до того, що то обов´язок виключно батьків. Звісно, що не вчителя але й не батьків. На то є інші люди
13чудоСВЕТА• 13 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
в основному - так.
Ну то має бути окремий чат, для тих, хто хоче приймати в цьому участь. Я проти. І завжди маю відбиватись від БК. По факту, якщо скидались вчителю по 200 грн на ДН, то я 2 місяці гроші не здаю, бо я за фонд класу плачу 100 грн, і здаю на дитину а не на подарунки. І мені пофіг що на мене вовком дивляться зажди. У мене на то все свій погляд, і я проти подарунків
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
В цілому ці комітети це незаконно
Незаконно. А хто дітям купить мило в клас, рушники домовитися з прибиральницею, щоб прибирали постійно, організує (як у нас) випускний в 4 класі за 150!!! Грн з людини ресторані з програмою ше й їжею в цю вартість. Я ніколи не була в Бк і не хотіла. Але колись допомагала щось купити. І це жесть. Витрачаєш свій час, гроші на бензин свої, а потім якась мама каже,що цукерка не така,як вона хотіла. І я заріклась. Більше не маю з цим нічого спільного і дуже вдячна тим, хто цим займається.
Русланка з гілки• 13 июня 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
все эти зошиты требуют купить учителя. потому что дети по ним будут год учиться и без них нельзя.
в сентябре сказали, что учебников не будет и нужно электронные.
ребёнку был куплен планшет. но через месяц учителька по мове решила, что нужно учебники распечатать. т.е. купи планшет - потрать деньги, распечатай учебники - потрать деньги. я печатать отказалась. есть планшет. училка стала детям запрещать пользоваться планшетом на уроке. пришлось идти к директору. тупые вредители и кишкомоты.
У нас не требуют. У нас предлагают купить, распечатать, отксерить , переписывать задание или работать с электронным вариантом, отстранил и в фоторедакторе (мы на дистанционке). Легче всего купить. Но некоторые любят извращения.
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Вчителька цим не займається?
За свою з/п? Навіщо їй це? В її обов´язки це точно не входить
ПлакалаВАвто• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
по санитарным нормам мыло обязана обеспечивать школа. иначе туалет и всю школу нужно закрывать за нарушение санитарных норм. нет? уборщиц тоже обеспечивает школа.
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
в мене така ж позиція
фонд класу відразу ж на зборах визначили для мінімальних базових потреб - додаткове прибирання класу, питна вода, салфетки (за це були всі батьки), і кожного місяця голова БК викладала в батьківський чат звіт. скікі зібрали, що придбали, скікі лишилось.
усякі подарунки - додатково, за бажанням. в мене було бажання тільки привітати вчительку з професійним святом. усякі нови роки, восьмиє марта і таке інше - вважаю недоречними поздоровлення і подарунки. то родинні свята, а 8 березня чоловіки мають вітати своїх жінок

КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Мыло в класс, а не туалет. У нас в классе умывальник. Моя дочка не моет руки в туалете школьным мылом непонятно какого вида. Вы эти куски видели вообще?
AmazingLady• 13 июня 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Нет. Никто не будет эту школу закрывать открывать
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
ресторан то діти в 4 класі забажали?
ПлакалаВАвто• 13 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
ресторан то діти в 4 класі забажали?
ага. плакали как просили ресторан. весь класс. ага.
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
ресторан то діти в 4 класі забажали?
Нет. Хотели в классе, но накануне вечером из-за рьстрелов школа закрылась на онлайн. Пришлось резко все переиграть. В 9 часов вечера мама из рк бегала и искала где это организовать,чтоб детей не лишать праздника.
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
а без існування БК вона б не бігала?
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
а без існування БК вона б не бігала?
Без иснування рк все всегда и везде морозятся
Вилосипедниця• 13 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
і ви здаєте?!
Одного разу не здала на подарунки вчителям, батьківський комітет це розповів вчителям та іншим батькам. Це закінчилося тим, що моїй дитині не дали новорічні конфети,які управління освіти дарувало усім учням молодшої школи.
Ну і на відношенні до дитини це відобразилося дуже швидко.
Після цього здаю мовчки.
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
тобто, ця матуся бігала зробити дітям свято лише тому, що була в БК?
Мафиозная• 13 июня 2023
Как же я хочу, чтоб эти комитеты наконец вымерли!!

Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Після цього здаю мовчки.
я вам не вірю
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Ну чому інша не побігла? Авжеж бо вона займалась організацією. Всі інші просто прочитали повідомлення вчительки і промовчали.
Леди Репях• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Це теж входить до її роботи. Якщо взялась за роботу, то треба її виконувати. Для чого тоді взагалі працювати з дітьми, якщо нити, що багато роботи?
Обязанность учителя - учебный процесс.
А не закупать книги. Где Вы такое взяли вообще?)
Душа компанії• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
В нас взагалі ніхто в групу батьків не скидає фото подарунків, батьківський комітет сам вирішив що дарувати і подарував, ні з ким ніхто не радиться
так само
Там все розмивчато• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А тут мені доводять, що це обов’язов батьків
Та тут багато чого пишуть .
Фея_3уровень• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
То не входить в її обов´язки
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Що входить? Купляти книги? Жесть. Я в шоці з таких людей. Які і 3 копійки не заплатить, але вважають, шо їм всі все зобов´язані. Вона нічого не повинна робити, окрім провести уроки. Шукати свої підручники повинні вы самі. Вона зобов´язана сказати тільки які.
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляМафиозная
то не створюйте їх
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
я питаю, якби не було в вас БК, а просто так без нього бітьки вирішили зробити свято, то ніхто не бігав би?
Леди Репях• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
Точно. Скоро уже заставят учителей классы убирать. Жесть.
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Тут питання ’вам ехать или шашечки?’ Якщо підручників в школі немає, і їх треба довго чекати ( нажаль, таке існує), то вчитель може запропонувати батькам їх придбати. Справа батьків - погоджуватись чи ні.