Блондинка в Законе• 13 июня 2023
Школа. Батьківський комітет.
Комітет пише списки покупок у звіті покупок без жодного чеку.
А як у вас?
НеКонец-Света• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
Я тоже переселенцам, и тоже осталась в чем была. И тоже пользовалась гум помощью первое время и т.д.. но мой ребенок-это мой ребёнок. Если работать, а не сидеть в носу колебаться и отговорки придумывать, что я переселенка, но 500 грн в пол года найти можно. Как удобно прикрываться этим. И при чем здесь рк и чеки? Рк-это люди, которые в ущерб себе делают то,от чего другие о отмораживаются.
Дело не в найти 500 грн, а то что это по большому счету не нужное что то,если говорить о подарках детям. Пока были онлайн не было не сборов не понятно чего , ни покупок. Собрались классная с детьми и пошли в детское кафе, что там нужно о договариваться? Родителей и не было.
НеКонец-Света• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
Вы хотите сказать, что уборщица за свою зп должна мыть парты, окна, подоконники, стирать шторы, вытирать пыль в шкафах и на них, мыть умывальник и т.д ?? Вы уж простите, но это точно наглость. Вызовите домой Калининград и попросите убрать вам всю квартиру за цену ’помыть пол’ ))
Знаете, но у уборщицы есть обязаности. И Вы очень будете удивлены, если узнаете что туда входит, но это не тряпкой раз в день помазать.
Ответ дляHelenny
Ну і правильно зробили, щоб срач в групі не розводити. Бо почнеться, що один зробив би те, а інший інше. По факту ніхто нічого не робить.
Ми в групі хіба що вирішуємо, по скільки скидатися. Без фанатизму.
Дівчата з БК ідуть та купують на власний розсуд. Я краще здам ті 100 гривень, не збіднію, чим буду час витрачати.
+
котопёс• 13 июня 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Як це не збираєтеся звітувати?
А ви яким чином до чужого бк? Чи за звичкою своє обурення тільки показувати?
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ок, вы можете мне дать ссылку на обязанности уборщицы? Я почитаю
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
То що це за класний керівник, який нічого для свого класу не повинен, окрім провести урок? Для чого тоді по вашій логіці взагалі класних керівників придумали?
Для того, щоб начали дітей. Він нічого не повинен крім цього ні вам ні вашій дитині і це факт. Все інше залежить тільки від рівня людяності людини. Але для таких батьків, які вважають, що їм усі щось винні я бы точно не робили нічого, крім своїх обов´язків.
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Не купляти книги за свої кошти. А зібрати гроші і закупити на клас
Вона не зобов´язана несту матеріальну відповідальність за ВАШУ дитину.
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
У нас різними речами, які потрібні в клас займається вчитель. Організовує поїздки, екскурсії теж вчитель. Прибирають і так постійно, це зобов’язаність працівників, контролює адміністрація, знаю, директор часто ходить по класам перевіряє чи чисто. Просто школу нормальну треба обирати, що у вас не виникало таких питань
Моя дитина навчалась і в приватній, і зараз в дуже хорошій державній школі. Тому питань з цим в нас не виникає, так само,як і питань з чеками до бк, тому що усі адекватні.
Я не здивуюсь, якщо для такого вчителя,який так багато робить для ваших дітей ви ще й на подарунок будете жаліти гроші. Тому що те, що вона робить тільки від того,що вона скоріш за все, любить дітей і свою роботу.
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
то ця матуся бігала для своєї дитини?
Авжеж, щоб в її дитини було свято з друзями. Чого хотіли усі діти класу.
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Взяла дитину за руку і пішла з сім´єю до ресторану .
И?? Все дети хотели с друзьями. Они ждали этого праздника в стиле венсдей. Кто хотел и так пошёл семьей. Вы хотите сказать, что ребёнку с родителями интересней, чем с друзьями? Кто хотел, потом пошёл, мы так и сделали со своей дочкой. Но эмоции у неё остались именно от праздника, а не от обжирания в ресторане.
Свій варік• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
В цілому ці комітети це незаконно
Ну, ок. Дітям треба мати по пластиковому боксу визначеного розміру. І що буде, якщо сказати всім батькам купити і принести однакові до понеділка? Вірно. Півкласу буде без боксів. Частина з боксами не того розміру. Частина з картонною коробкою. 😉
На зборах вирішили купляти друк зошити. Треба кожному купити зошити +50-60грн зверху за НП. А якщо взяти гуртом і трішки дешевше і доставка безкоштовно.
Якесь свято. Всі виразили бажання привітати вчительку. Але якщо кожному окремо купляти подарунок це реально буде конкурс жополизства і великі затрати. А так скинулись по 30 грн (ціна шоколадки) і типу символічно привітали квітами.
БК це не тільки побори. Бувають дуже адекватні БК.
НеКонец-Света• 13 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
В договоре который она подписывала есть ее обязанности. Так же как и закупка моющих, полотенец , туалет бум и тд. Это все на школе, а не на родителях. Каждый год школу принимает комиссия и полный список этого всего должен быть, но проще вытянуть с родителей, чем с министерства или местной рады, не знаю кто их там финансирует.
Но на это все деньги в бюджете заложены, а вот за экономию этих денег начальство школы получает не хилые премии. По сути когда это все оплачивают родители. У сына в школе дополнительно никто не убирает и пыль вытирает уборщица. Но директор сильно был огорчён , когда дети учились онлайн и поборов на эти фонды не было.
Не за Будка• 13 июня 2023
наша мамця скидає всі чеки, хоча ми особливо не питаємо, тому що розходи мінімальні. Іноді я допомагаю їй щось купити (я на машині якийсь ватман привезти мені простіше), тоді я кидаю чек у групу
БершкомангоЗар• 13 июня 2023
ідіть самі в БК, ходіть купляйте, приносьте в школу, звітуйте, організовуйте, думайте що купити як вгодити і зекономити - взагалі хай би заборонили це все але ж це вигідно і школі і вчителям і державі
Ответ дляКоролеВешна
Я не вважаю що мені всі вині, але класні керівники повинні організовувати дітей та робити щось для блага свого класу. Вчити це всіх вчителів, а не тільки класних керівників. Знову те саме питання. Для чого по вашій логіці класні керівники, якщо вони мають робити тільки те, що і інші вчителі ?
Ответ дляКоролеВешна
В нас теж не виникає проблем з подарунками, і тим паче з чеками
КоролеВешна• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Щоб вирішувати організаційні питання класу, але не нести матеріальну відповідальність.
Ось, наприклад, в приватній школі наш вчитель просила батьків замовити робочі зошити, підручники та однакові щоденники дітям. Ми їздили на машинах і купляли все, щоб вчительку не навантажувач цим, не вистачало, щоб вона ще таскала на весь клас підручники Їй вистачає роботи і без цього. Гроші на всі екскурсії вона теж просила збирати батьківський комітет. Закупити зошити однакові,які були в школі для контрольних. Вона організовувала свята дітям різні, наприклад, на новий рік. Мама одна (це і був батьківствкій комітет в нас) купляла їм подарунки. Діти таке люблять. Коли ми захотіли вчительку від душі привітати від класу,ця ж мама замовляли подарунок. Але таких вчителів потрібно ще пошукати. Будь-яке питання вирішувала вона сама і дуже швидко, чого б воно не стосуватися. Так само ми не хотіли, щоб наші діти мили руки перед їдальнею милом загального користування, мама БК купляла мило, бумажні рушники. В першому класі ми замовляли в клас кулер, щоб діти не носили бутилочки, вона це замовляла, замовляла воду, коли вчитель казала,що закінчується, робила наліпки на шафах дітей і т.п. Я вважаю, що вчитель не повинна цього робити, їй і так вистачає роботи. І це все в приватній школі.
Зараз в державній вчитель попросила когось зібрати кошти на підручники з англійської та всі увімкнути мороз. Довелось вчительці самій збирати і потім ще просити, щоб без решти приносили. Як вважаєте, це її робота?