Чупокабра• 13 июня 2023
Ціна на мед в Полтаві
Дівчатка,підкажіть ,будь ласка,яка зараз ціна на свіжий мед.Дякую.
Ряженка• 13 июня 2023
Сьогодні замовила акацію. 750 гривень -3 л. Черкаси. В тому році така ж ціна була.
Хотіла гречаний купити,але щось ціни на нього...
ГендиреХтор• 13 июня 2023
Ответ дляРяженка
Так свіжого гречаного ще немає, гречка у липні цвіте.
Chaterbox• 13 июня 2023
Я у себе бачу різні ціни є і 130 за літр, 200 акацієвий, рапс. Якщо 3л 500. Черніг. Обл
Послухаю у кого як
Ряженка• 13 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
Я торішній дивилась продають. І все одно космос ціна
ГендиреХтор• 13 июня 2023
Ответ дляРяженка
Аааа, зрозуміла, аж страшно подумати по чому буде тоді свіжий, як викачають.
Ушла и Пришла• 13 июня 2023
Ответ дляОколовита
Не по теме но в Днепре от 300. Я в шоке. В том году брала по 150 грн
Я сама была в ужасе от цен(
Куплю орехи• 13 июня 2023
Кум мед свіжий Кролевець Сумська обл(перед збором акації викачували) сади+рапс по 110 за літр продавав (я в Києві допамагаю йому трохи в групі продавати) - бажаючих було небагато, всі на акацію чекають.
Чекаю завтра• 13 июня 2023
Мед будет очень дорогой,весна холодная,цветов мало,в Херсонской обо вообще поля чёрные,даже подсолнечника нету
Виправлялочка• 13 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
Акацію вчора привезли нам по 250 грн за літр.
А что уже качают мед из акации, уже есть свежий?
ГендиреХтор• 13 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Наш пасечник выкачал на выходных.