Море_море_я_скучаю• 13 июня 2023

Квартира купити чи чекати

Є можливість купити квартиру в Києві, метро дорогожичі, але без ремонту взагалі.... ремонт ламати і будувати., і то треба ще позичати гроші на неї ....з можливістю потім її здавати. Чи просто сидіти і чекати варіанти але їх немає.... щоб робили ви чекали чи купляти?
Результат:
вже голосів: 89
45 (50.56%) Чекати
44 (49.44%) Купляти
Яжемать Мне можно• 13 июня 2023
да война и все мы понимаем последствия
НО! цены растут как грибы, просто нереально, космические с каждым днем становятся и спрос на покупку так же

Налитое яблочко• 13 июня 2023
Купить по приемлимой цене в срстоянии заехал и живи, ремонт ооч дорого
from Ukraine• 13 июня 2023
Ви збираєтесь позичити гроші, щоб купити квартиру без ремонту. Потім віддавати борг. Потім заробляти на ремонт. Потім робити ремонт. І тільки потім здавати.
Так?
So_so• 13 июня 2023
Купите в пригороде квартиру в новом доме со счётчиком на тепло. Посмотрите Вышгород, например.
автор Море_море_я_скучаю • 13 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Так?
Щось в цьому роді якось так
Ms. Dolly• 13 июня 2023
Покупать. Но не то что надо еще и ломать для ремонта
from Ukraine• 13 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Щось в цьому роді якось так
В які терміни все це може відбутись? Повернення боргу, виконання ремонту.

автор Море_море_я_скучаю • 13 июня 2023
,,Умом понимаю ,, але + що поруч метро 7 хв. - що пів квартири по собівартості буде ремонт з часом , але грошей не хватає .....
Джинци на Флісі• 13 июня 2023
Якщо є зайві гроші, можно прямо під час війни все купувати. Люди, ви реально думаєте, війна скоро закінчиться? Ввімкніть щось інше, окрім телемарафону. В нинішній ситуації краще мати хоч якісь гроші, ніж квартиру у країні в стані війни. Та ще і без ремонту та з боргом.
автор Море_море_я_скучаю • 13 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Віддати борг +- рік , а ремонт може затягнутись нажаль на роки....проживаю в приватному будинку і ще не доробила за 10 років....але в перспективі буде потім дитині як виросте квартира
#Пойду_кгадалке• 13 июня 2023
Ракеты летают, а тут народ развалины восстанавливать собирается. Да еще и в долги долгов.
KaVika29• 13 июня 2023
Кошмар ) люди поделились оптимизмом ) я в Киеве при наличии своего жилья жить не могу , думаю куда уехать . А люди собираются покупать там в долг 🙉
В моїй хаті моя правда• 13 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
если бы в долг не покупала.. ребенку не понятно надо будет эта квартира или нет..а долги отдавать сейчас такой себе риск, сегодня работаешь завтра нет ..
Я супер-пупер• 13 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А Вы точно знаете, что может произойти за ±год?
Пузата Хата• 13 июня 2023
Автор, прочитала все ваши ответы… с вашими данными глупо сейчас брать квартиру, очень глупо. Хотя в голосовалке я ответила: «брать», отминусуйте мой голос
Налитое яблочко• 13 июня 2023
Пригород рассмотрите с удобной развязкой и инфраструктурой, в долги сейчас лезть неразумно
Карамбулкул• 13 июня 2023
Взагалі б нічого не купувала в ближній час
Тільки гроші в валюті
Грамотний хвіст• 13 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
мені здається не найкраща ідея.
Зараз ремонт реально буде як пів квартири у кращому випадку.
То більш вигідно купити дороожче, але з ремонтом.
Особливо якщо це під інвестицію.
Затишне кубло• 13 июня 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Люди вірять в те що у вуха вливають, і досі вірять
Про Київ, окрема тема

Автор, якщо під здачу, то чому інші міста не розглядаєте?
Житла повно на продаж, і в хорошому стані, і ціни на порядок нижче Києва.
Напр, Львів, але дивитись не позиції ріелторів, а лиш напряму з власниками квартир говорити, при умові оплати одразу налом, ціни дуже хороші,
Торік , як народ виїхав, то продавати не збирались, або зачиняли, або квартирантів пускали, тепер картина явно змінилась - ставлять на продаж, вертатись вже не збираються.
З весни було 3 квартири, лиш то що пропонували мені, тобто покупців підшукати.
1 купили київляни, 4кім, все зроблено, ремонт, інд опалення, тихий хороший район, продали за 60тис
2кім, прям зараз , торгуються
Залиш 2кім в панельці, без ремонту, але жити +)- можна, хочуть 20 на руки, покупці кадуть задорого...

А новобудов ! Як грибів після дощу)) всюди висять реклами про продаж

Не кую, не мелю• 13 июня 2023
Якщо, є кошти, купіть в іншому районі, якусь гостину, що б можно було одразу здавати, будете збирати кошти, потім продасте, докладуєте і купуєте те, що потрібно дитині. Однокімнатні у спальних районах, завжди розпродавалися досить швидко і користувалися попитом
Твоя космішна• 13 июня 2023
а її можна здавати? якщо купувати,то під здачу. і гроші від неї збирати на ремонт. якщо настільки убита ,що не здасте- то не варто поки
Твоя космішна• 13 июня 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
від здачі гостинки (а цке на сьогодні 4-5 тис максимум) нічого не назбираєш щоб докласти. єто розовіе мечті
Твоя космішна• 13 июня 2023
метро Дорогожичі - це класний варіант. Зелена гілка, метро, зелений район. не спальний мішок. єдине,що будинки старі. але краще вже брати Лук*янівку. ринок, теж парки є,купа супермаркетів,магазинів,життя вирує, крупки транспортна розв*язка в усі кінці Києва. в нашому будинку,наприклад, вже 3 родини купили квартири,і ще купа знімають.де висіла реклама ОРЕНДА - на сусідніх будинках,на балконах,вже нема. бачу,що вже хтось заселився.
Затишне кубло• 13 июня 2023
На даний момент, купувати любу нерухомість - то аналогічно, як грати на біржах, чи крипту купляти, - через рік може подорожчати, або подешевіти, 50/50, або ,,, обнулитись.
В те що нерухомість буде дорожати, вірити можна звісно, але,,, тут тверезо треба розуміти, а не літати в рожевих фантазіях

Лиш , окремі генії, можуть на біржах грати на позичені кошти,, зазвичай в такі ігри вкладують до 10% капіталу, у випадку програшу, обідно звісно, але не критично.
автор Море_море_я_скучаю • 13 июня 2023
Є ще можливість купити новострой з ремонтом , але в інтернеті відгуки будинок не здан в експлуатацію люди то проживають але потім бігати і судитися роками не хочу..... але так з ремонтом і новострой , але і метраж менше на 4 метри....
Мию чакри щоденно• 13 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Щось в цьому роді якось так
А логіка в чому?
Мию чакри щоденно• 13 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Війна в країні, ви справді думаєте, що це вкладення пригодиться дитині? Краще ці гроші потратити на щось корисне
from Ukraine• 13 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тобто, здавати не будете. Для дитини непогана перспектива. Більше дітей точно не буде? Віддати борг за рік - це не довго.
from Ukraine• 13 июня 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
мені здається не найкраща ідея.
Особливо якщо це під інвестицію.
Завжди ремонт був не півквартири, а ще одна квартира. На жаль.
Грамотний хвіст• 13 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
це дивлячись, яка вартість квартири.
але яка б не була вартість ремонту, дорожче на цю суму квартиру не продати.
Якщо квартири під ремонт конштують в певному місці 50-60 тис, ви зробили ремонт за 30 тис і захотіли продати, то за 90 тис ви ж не продасте все рівно.

Звідси логічний висновок: краще купити за 70-75, але вже з ремонтом.