Snake_dreams• 13 июня 2023

Ну что, готовы к перегаворам?)

Стала ясна цель помощи Запада - контрнаступление, которое подведёт нас к перегаворам: https://www.barrons.com/news/ukraine-counter-offen...

Ну что, жду сейчас нашествия ботов и спичей на тему "эта все вранье, все ждут только нашей пабеды!"

Пс. Но больше всего жду людей с мозгами, интересно ваше мнение о происходящем. Готовы ли вы к такому перфомансу?
Teonaa• 13 июня 2023
Ответ дляtanuwe4ka
Очень надеюсь, что у нас будут свои ракеты или системы. Честно говоря задолбало спрашивать разрешения у всех. Нам надо свое, чтоб не спрашивать. И за каждый наш дом, должен быть их дом. Вот просто не жаль. Да, я еще хуже, чем они. Считаю, что войны не выигрывали слабые. Давайте жалеть их деток и котиков, пока они убивают наших ни за что.
А що за «незаряджені» дрони були по кремлю. Чому незаряджені саме? Що це за рішення таке?
І якщо без вибузівки, то чого вибухнув? Ну був же який-неякий вибух на відео
Nathalie27• 13 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Так підрив атомки що, не несе для них загрози у вигляді сіюсекундної відповіді як раз по москві? Що забороняє нашим помощникам, поки усно - сказати, щоб не рипалися з тою заес взагалі, бо через 20 хв після підриву росії не стане фізично.
Чому Ви так впевнені, що по москві взагалі буде відповідь після підриву ЗАЕС?
tanuwe4ka• 13 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Думаю это какая-то наша агентура с их территории. Возможно проверка какая-то чего-то. Или окно Овертона. Я ж не знаю всех планов и разработок.
Teonaa• 13 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Та де я пишу , що впевнена
Хай не буде її
Але усно вони що, не можуть пригрозить? Це ж всесвітня загроза плюс мінус, от їм і аргумент є, типу чого вони «встрівають», «ніс свій сують»
Це ж не пряме впрягання за нас. Це вони типу про свої шкури печуться
HelloKitty18• 13 июня 2023
Ответ дляSara-a
Это было и так ясно .
Их ещё в марте 2022 надо было проводить .
Убить сотни тысяч людей , а теперь переговоры , жесть просто
Ви так легко вірите всьому, що пишуть на заборі теж багато чого пишуть ....
Teonaa• 13 июня 2023
Ответ дляNifertity
та наші помощніки дуже допомогли після трагедії на Каховській ГЕС? От так і буде в разі підриву заес
Ну от і ще один аргумент
Тоді - типу не очікували що росія здатна, а тепер очікують, от і пригрозити рішили
Teonaa• 13 июня 2023
Ответ дляtanuwe4ka
Овертона - треба загуглить)
Марина310385• 13 июня 2023
Ответ дляСвята
Все войны заканчиваются переговорами. Либо не заканчиваются годами. А вот какие условия выдвигать на переговорах- покажет контрнаступление
100% так і є.
rybka21• 13 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Моя подруга з Америки ще 2 місяці назад казала, що американці говорять про такий сценарій: США дає нам зброю для контрнаступу, і після цього будуть дивитися. Якщо будуть суттєві успіхи, то будуть допомагати далі. Якщо успіхи не суттєві,то сідаємо за стіл переговорів
які саме американці говорять? чи подруга ваша в Білому домі працює
rybka21• 13 июня 2023
Ответ дляLevander
Переговоры будут в любом случае, даже если наши захватят кремль. Увы, так заканчиваются все войны.
Не понимаю вашей провокаторской темы, матрешкам новый заказ дали на бабские форумы?
та подивіться теми автора
noree• 13 июня 2023
Якщо відкинути всі жарти, то розкажу вам історичний факт.
Якось Єгипет напав на Ізраїль (подивиться розміри одного і другого). І Ізраїль шляхом неймовірних зусиль і, на жаль, втрат зміг перенести військові дії на територію Єгипту. Взагалі, головна військова ізраїльська доктрина наголошує - якомога швидше перенести військові дії на територію противника. Так ось, коли вони змогли це зробити, вони ще й змогли оточити значну частину армії Єгипту. Потім вони всадили за стіл переговорів єгиптян і підписали мирну угоду, і зобовʼязали більше не нападати. Країна на яку напали, яка в рази менше противника змогла це зробити. Єгипет більше не нападав.
Ми багато чого проє*али за 30 років. Треба наздоганяти, іншого шансу не буде.
olka802• 13 июня 2023
Звичайно усі чекають переговорів.
Ви маєте зрозуміти,що перемогти у цій війні ми зможемо без переговорів,тільки у випадку коли дійдемо до Москви,розбомбимо Москву,як колись у свій час Берлін.Для цього у нас немає ні зброї,ні засобів.
Зараз ми тільки обороняємося,навіть відсунувши їх за межі України,кордону,вони ,кацапи-не зупиняться,не закінчаться....їх там мільйони,які будуть далі мобілізовані...
Тому у нас тільки шанс закінчити війну переговорами,або дійти до Москви .
Nathalie27• 13 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Та де я пишу , що впевнена
Хай не буде її
Ну пригрозять усно і що? Русня вже побачила, що після підриву ГЕС ніхто і не зачухався - значить можна і далі нищити все живе на Землі.
Fashion_besties• 13 июня 2023
Ответ дляgolublexa3
О переговорах Запад говорит с первых дней войны, ни чего нового, у них своя позиция, у нас своя.
У нас нет своих финансов, значит не может быть своей позиции. Точка.
Все остальное - спектакль одного унылого актера
Vailly• 13 июня 2023
Ответ дляrybka21
та подивіться теми автора
Точно, матрешка
rybka21• 13 июня 2023
цікаво, шо русня пише, ніби перемовини і заморозка ’конфлікту’ потрібні Україні, щоб накопичити сили та напасти знов
Teonaa• 13 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Та я ще раз кажу - перший раз типу не очікували
А другий раз очікують, того і пригрозити залпом са всех арудій.
Плюс ГЕС для штатів то таке. Для турції навіть більше наслідків через Чорне море он.
А заес - це наслідки абсолютно для усіх
Венздей Адамс• 13 июня 2023
Ответ дляnoree
Это всё познавательно. Мы отдали свои ядерные ракеты взамен, что рашка нас защитит в случае нападения. Вы верите, что если рашня подпишет мирное соглашение, то 100% его будет придерживаться? Очень сомневаюсь
Венздей Адамс• 13 июня 2023
Ответ дляTeonaa
А заес - це наслідки абсолютно для усіх
Для кого, для всех? США взрыв на атомной станции в Энергодаре не несёт никакой прямой угрозы, да и угрозы в принципе, как и для Западной Европы.
rybka21• 13 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
то шо треба робить, по-вашому?
coch100• 13 июня 2023
Ответ дляTeonaa
А заес - це наслідки абсолютно для усіх
Вообще не пойму зачем взрывать заэс, если есть яо, которое более управляемое и нанесёт урон только там где надо.
noree• 13 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Ізраїль теж не дуже вірив. Але підписав.
На сьогоднішній день 20 країн членів НАТО підтримують наше членство.
Ми з кожним днем стаємо більш озброєними.
Ви думаєте, раша напала би, якщо б знала, що буде такий опір? Ні. Вони були впевнені в своїй перемозі за три дні. Занадто близько ми її запустили на свою територію.
Все в наших руках. Якщо ми будемо сильними, це сцикло сюди більше не суне.
Teonaa• 13 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
То що, це така нікчемна катастрофа?
Я собі уявляла що це кабзда повна. Воно ж в атмосферу йде. Потім розноситься з вітром, дощем.
S-lana• 13 июня 2023
Разбираем пост автора.

1.Источник - самый обычный новостной.
2.Речь - Макрона. Вы ему еще доверяете?

3.Понятно, что чем успешнее будет наше контрнаступление - тем больше своей земли сможем освободить и в случае переговоров ( а все войны заканчиваются переговорами ) у нас будет больше преимуществ.

Теперь - о контрнаступлении.Мое мнение - нужно было меньше кричать о нем со всем утюгов.Это я о наших новостных сайтах.
Ну и то, что разгромить рашку мы не сможем хотя бы в виду того, что численность их в разы превосходит нашу. Но самое сложное - мы не сбиваем их самолеты, которые вылетают с ракетами на место пусков .После того, как они отодвинули свои аэродромы от нас - да, это сложно. Но неужели невыполнимо ?
P. Halliwell• 13 июня 2023
Это было ожидаемо
Венздей Адамс• 13 июня 2023
Ответ дляrybka21
то шо треба робить, по-вашому?
Честно, я не знаю. Я в розпачі, если честно.
rybka21• 13 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
не треба чинити опір рашні? не треба виганяти її з нашої землі?
Венздей Адамс• 13 июня 2023
Ответ дляTeonaa
То що, це така нікчемна катастрофа?
От Чернобыля сильно США пострадали или Лазурный берег и побережье Португалии?
Венздей Адамс• 13 июня 2023
Ответ дляrybka21
Я такого не говорила
rybka21• 13 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Я такого не говорила
то я питаю. не треба?