Ясамаякрасивая)• 13 июня 2023

Підкажіть населений пункт, базу чи селище на річці Псел

Дівчатка, ви все знаєте. Підкажіть, де шукати. Маю відпустку у липні на три тижні, хочу повезти малого до річки, бажано не дуже дорого. Читаю, на річці Псел дуже гарно. Хто був чи може здає житло у цьому районі.
Царівна Жабка• 13 июня 2023
Вільшанка, Сумський район
Колгоспниця• 13 июня 2023
Під Кременчуком с.Омельник, с.Дмитрівка. базу не знаю, в нас дача
пАлАвинкА• 13 июня 2023
Суми на Пслі
Молчалка• 13 июня 2023
Велика Багачка в Полтавській області. Там є санаторій, не пам´ятаю назву, мабуть Псьол і люди знають житло. Зовсім поруч Миргород.
Mede• 13 июня 2023
Зелений Гай, Сонячна галявина. Обидві бази на Пслі, недалеко від Сум
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня 2023
Ответ дляMede
Зеленый гай номера от 4000
ДА да да• 13 июня 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Вільшанка, Сумський район
???
не знаю бази у Вільшанці. є, тільки трішки не там.
та й дуже близько до території, яка обстрілюється кожний день, там і звуки вибухів може бути чутно. такий собі відпочинок.
річка Псел також в цих місцях не дуже повноводна.
ДА да да• 13 июня 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Суми на Пслі
ну Суми все ж спокійне місто порівняно з Києвом, але не настільки, щоб бути курортним містечком. просто покупатися в річці можна, але повітря не для оздоровлення. все ж така собі промисловість дається взнаки.
Mede• 13 июня 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Зеленый гай номера от 4000
Комусь це дорого, а комусь і не дуже
Nushka12• 13 июня 2023
Ответ дляДА да да
Дуже цікаво, яка прмисловість залишилась в Сумах? Що вприває на повітря? Хоча згодна, Псел не дуже гарний в Сумах. Далі по течіїї він кращій
ДА да да• 13 июня 2023
Ответ дляNushka12
сум´яни в курсі. а не сум´янам воно не треба.
а про Псел ’далі по течії’ я не зрозуміла ви маєте на увазі вище за течією, чи нижче. тому що вище річка не дуже - вузька, заросла, міліє і заростає. а нижче я не купаюся - після того, як в Псел впадає Сумка, там купатися огидно.