Потужна махіна• 13 июня 2023

Кто может, посмотрите, пожалуйста, на таро или рунах

Будет ли общение с загаданным человеком в ближайшие 4 недели?
Дама_с_коготками• 14 июня 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Чому заднім? Переднім. І що? Ну от що з того, що я казала? Русня не полізла? Війни немає? Поясніть. Ну от вам сказали. Ваші дії? Можете не відповідати. Тому що ваше оце : де ви були 24 лютого- це вже як анекдот з бородою. Як немає чого казати, кажуть цю фразу.
Де ваші скріни?

ТебеОноНадось• 14 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Де ваші скріни?
Може вам ще паспортні дані. Ви хто така мені, шановна?:))) Я перед вами буду виправдовуватись , чи що. Ідіть уже з Богом:))
Дама_с_коготками• 14 июня 2023
Ответ дляТебеОноНадось
ООО, вот єто и требовалось доказать, ванга задним числом, а как красиво все начиналось. Что вам дает вранье?
ТебеОноНадось• 14 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Вам потрібно не до мене чіплятись, а в своїй сім’ї вирішити проблеми, а то вам не солодко, ой не солодко, тому ви така й зла. Так що не відривайтесь на других.
Жінка з перцем• 14 июня 2023
Ответ дляМальдивирую
ой, девочки и мне посмотрите. совсем я извела себя(( будет ли у меня что-то с человеком. или все?
Нет
Жінка з перцем• 14 июня 2023
Ответ дляДавидушка_1
Допоможіть і мені будь ласка. Дуже важливе для мене зараз питання. Загубила важливий документ, чи знайду? Варто вже говорити керівництву? Чи буде дуже серйозне покарання за втрату?
Не найдёте. Сказать надо.
Жінка з перцем• 14 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
посмотрите пожалуйста, надо ли продолжать общение с задуманной личностью? спасибо!
Нет
Дама_с_коготками• 14 июня 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Ви така ванга, якз мене балерина, не угадали, не ваше то вангування. Викривати вас у брехні, то хіба злість,?
ТебеОноНадось• 14 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
ну а щоб ви сказали ?:) Що так, я угадала?:) Ні, ви в цьому не признаєтесь навіть собі. Так що йдіть, розбирайтесь зі своєю злою свекрухою, та не розпиляйтесь тут. Всього доброго вам

Дама_с_коготками• 14 июня 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Не позортеся зі своїми пророками Все брехня, жодного попадання. От такі брехлі тут сидять, а інші на них ведуться, ця тема як доказ, що ви нічого не вмієте, абсолютно. Кожен ваш пост, як доказ брехні
Дама_с_коготками• 14 июня 2023
Ответ дляМальдивирую
Ви дійсно вірите в це?
ТебеОноНадось• 14 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
. невже заділо вас? здається, ви ніяк не хочете відчепиться від мене. Ну от скажіть, ну признайтесь , хоча б під подушкою в себе, що не брехня:) Все , потролила вас, - хватить. Ідіть з богом:) А то срачку на вечір наведу на вас
Дама_с_коготками• 14 июня 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Ні, не заділо. Просто смішно від таких ванг, пальцем у небо і що попало, співпадіння нуль, але з себе корчить відьму. Ну не ваше це, не позорте себе, моя вам порада.
ТебеОноНадось• 14 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
ну всьо:)) чекайте вечора:))
Дама_с_коготками• 14 июня 2023
Ответ дляТебеОноНадось
ну всьо:)) чекайте вечора:))
Зі злою свекрухою на тому світі
ТебеОноНадось• 14 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Зі злою свекрухою на тому світі