Sara-a• 13 июня 2023

❗️Волонтёры больше не выдерживают издевательств государства.

❗️ "Вікторія Мірошниченко
Ось як виглядає реальна #ЗРАДА!
Нешановні народні депутати Верховна Рада України , що ви там наприймали????
Волонтери з дев´ятирічним стажем, навіть ті які є в вами придуманому реєстрі закривають рахунки та припиняють свою волонтерську діяльність!
В нас виявляється настільки забезпечене військо, що а ні дрони, а ні автівки передати тупо нереально! Треба пройти і нам, і військовим усі кола пекла, щоб передати навіть турнікети! І це в той час, коли під сотню запитів на день з фронту тільки до мене!
"Нам немає чим вивозити поранених! Рятуйте!"
"В нас на нулі бійці без аптечок! Рятуйте!"
"Ми втратили дрон і зовсім сліпі! Рятуйте!"
"Нас кинули на ноль і нам немає чим окопатися навіть! А ні лопат, а ні мішків, а ні скоб для бліндажів, а ні плівки. Рятуйте!"
"Наші позиції обстріляли, хлопці вийшли в дранті, штанів немає на перевдягтися! Рятуйте!"
І таке з усіх бригад, з усієї лінії фронту!
А тепер я хочу, щоб самі нардепи описали процедуру отримання волонтерської допомоги військовими! Ну щоб вони покроково пояснили той звіздець, який насочиняли! Бо в мене не вийде то зробити без матюків та коротенько!
Ну і вишенька на торті це обкладання податками волонтерів! Клас?)
Ну звісно! В країні жирує ціле кодло крадунів, які розкрадають і гуманітарку з своїх кабінетів привладних, і шалені відкати отримують, і сплять на матрасах з пачок валюти, а обкласти податками треба тих, які БЕЗКОШТОВНО пашуть збираючи по людях копійки, щоб допомогти фронту!
Я маю купу телефонів нардепів і тепер коли до мене будуть звертатися військові, я буду їм давати саме ВАШІ телефони! І саме ВИ будете слухати як зараз на фронті, які втрати, яке пекло і думати як закрити ці списки потреб! І хай оті тисячі родин, які до нас звертаються за допомогою своїм рідним, які ціною власного життя захищають нашу країну, тепер виносять мозок ВАМ криками про допомогу!
А з мене досить цих емоційних знущать. Так що вибачте, рідні наші Захисники. Допомагати вам вже немає можливості, бо і так усі волонтери падають з ніг і потребують допомоги фахових психологів.
А тепер спостерігайте як швидко мій акаунт влетить в бан! Але вже реально пофіг. Я сьогодні занадто багато нервів та сліз витратила, щоб перейматися через бан акаунта. Я хоч відпочину. Бійців шкода правда."
Lena-Lena12• 13 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Не зрозуміла нічого. Є якісь конкретні факти, а не просто емоційна писанина? Від волонтерів, яким постійно допомагаю такого не чула. Всі звіти по авто є, все доставляється. Знаю, є проблеми з тим, щоб швидко завезти дрони в Україну, на рівні законодавства в цьому питанні багато проґавин, які впливають на швидкість та дозвіл. Можу припустити, що в інших питаннях теж можуть бути перешкоди. Але не на стільки все «срака», як пише автор.
Волонтери багато знають. Відомі волонтери також багато знають, але з гідністю мовчать… бо є таке неписане правило, що під час війни владу не критикують (щоб вороги не раділи). Але ж… ці тупі вівці при мандатах чинять зашквар за зашкваром… просто слів нема:-(
кенгуруша• 13 июня 2023
Ответ дляSara-a
Выше ссылка
Не вижу что-то (
Только ссылку на какую-то статью нашла
Margonails• 13 июня 2023
Ответ длякенгуруша
А что Ванек? Я только там доначу. Поэтому другие фамилии не знаю даже.
А, нет еще про Притулу знаю)
О, Притула, самый честный волонтёр! Все уже забыли как его срали из за его мамаши до войны?? А сейчас молятся! Пиар чужими руками!!!! Хоть бы копейку от себя дал! Тоже герой....
Allka- skakalka• 13 июня 2023
Возмущению нет предела .
Видела видео где мужчина волонтёр ,матюкался так что вообще ! Крик души ,что всё держится на волонтерах ,тоже запросы от военных , уже невозможно закрыть ,где правительство ? Почему такое наплевательское отношение к военным?!
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляLena-Lena12
Вот именно, волонтеры очень много знают, так как на прямую общаються с военными, их семьями....а в ТГ и в интернете у нас все идеально...
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Возмущению нет предела .
Не получилось сдать в самом начале страну, встали люди!!! И на людях сейчас все держится! Нужно топить тех на ком все держится....
Александра333-0d63• 13 июня 2023
Ваш пост треба не в бан, а закріпити, щоб ніхто з нас не забував що коїться в країні окрім війни.
Oliasas• 13 июня 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Згодна!
Vitamina1407• 13 июня 2023
То а де закон, де про нього написано? В інеті тільки статті без посилання на закон
автор Sara-a • 13 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
На первой странице ссылка
diamond_shop• 13 июня 2023
Ответ длякенгуруша
Ну я тоже не в курсе. Если знаете, дайте ссылку на закон.
Или это как и закон об отмене льгот фопам, который то приняли то не приняли?
не прийняли, хоча збиралися, тільки-но вчора чи позавчора читала
Решка7777• 13 июня 2023
Ответ дляSara-a
Делается все , чтоб не было помощи армии
Спасибо ВА больше , происходт новый сезон ’ слуга народа’..еня тоже просто в тупик происходящее
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляdiamond_shop
Не приняли вчера, то примут завтра! Вопрос как вообще у них на такое рука подымается????
Vitamina1407• 13 июня 2023
Ответ дляSara-a
На первой странице ссылка
Ні, то стаття яку може писати будь хто, а закон де?
Margonails• 13 июня 2023
Почему когда нашу власть вопреки всему происходящему облизуют где только можно, комментариев на 9 страниц, а когда реальный п пец происходит так мало мнений??? Хаваем дальше господа!
your style• 13 июня 2023
Ответ дляYarosh10
Удалено администрацией...
Чому половина? Більше набагато
Решка7777• 13 июня 2023
Ответ дляSara-a
Да-да, вы боты сейчас расскажете как всё чудесно .
Это пишет не один волонтёр и не два и да , она очень много армии помогает .
А вы Бога побойтесь , работать за копейки и писать такую дичь .
не рассскжем : сайт минфина сегодня -темы в топе(
Гетманцев анонсировал возобновление налоговых проверок и отмену льгот для бизнеса

В Украине должникам будут блокировать депозиты и запретят продавать авто

Это так почти официальный(
Oliasas• 13 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Одразу всі сайти?
Їх там багато.
WhiteWidow• 13 июня 2023
Там проблема саме у переліку товарів, що не підлягають оподаткуванню. Список досить застарілий. Наприклад, в ньому є тепловізори, але немає дронів, антидронових рушниць...
Це постанова #112, вона легко гуглиться.
Тобто, проблема саме у переліку того,що можна не оподатковувати. Бо він старий, перелік.
Strelka_007• 13 июня 2023
Так, а можна в двох словах що прийняли депутати, чим спровокований цей емоційний лонгрід?
Milanaher• 13 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Ну как бы в стране война больше года, а чинуш не нашлось времени пересмотреть перечень товаров? Это точно не случайность.
Решка7777• 13 июня 2023
Ответ дляMargonails
Удалено администрацией...
Strelka_007• 13 июня 2023
Ответ дляLena-Lena12
Там монобільшість зелених і всілякої бридоти, що з ними в унісон голосує. Варто називати речі своїми іменами, 73% мають запитати своїх обранців.
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Это ведь не овощерезки....
Teonaa• 13 июня 2023
Скоро військові їм пояснять. Все. Сучари
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Вот этого они и бояться! Это ответ на вопрос почему так все на уровне власти!
Решка7777• 13 июня 2023
Ответ дляMilanaher
зато у них находится время :
на ретриты
Milanaher• 13 июня 2023
Ответ дляРешка7777
зато у них находится время :
на ретриты
https://youtu.be/2mfaovtHEn4
Это просто страшно. Эти мрази жируют на море крови людей.
WhiteWidow• 13 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Згідна. Але треба вносити саме додаткові товари до списку. Але не те,що лобіюється - взагалі звільнити від податків всі збори фізосіб, які йдуть (або нібито йдуть) на потреби військових і передаються під акти.
Ну це створить ще одну діру просто.
2 червня мали розглянути питання щодо включення до списку дронів (питання піднімалося саме через них), але я не слідкувала, не знаю, включили чи ні.
Cvetochek...• 13 июня 2023
эх, даже Янык со своим золотым унитазом просто мелкий шалунишка) если бы народ знал какая прибыльная и выгодная война для наживы верхушек .. за всю историю независимости столько не крали, потому что не поступало столько денег как сейчас в виде помощи. Наворуются и уедут жить в тёплые края)
даже Комаровский, кстати, неважно выглядит, видно, что война нервы помотала, так вот даже он говорит, что устал от вранья и воровства.
А сколько замаляивается под предлогом войны.
Жаль военных. Не представляю как они терпят