Sara-a• 13 июня 2023

❗️Волонтёры больше не выдерживают издевательств государства.

❗️ "Вікторія Мірошниченко
Ось як виглядає реальна #ЗРАДА!
Нешановні народні депутати Верховна Рада України , що ви там наприймали????
Волонтери з дев´ятирічним стажем, навіть ті які є в вами придуманому реєстрі закривають рахунки та припиняють свою волонтерську діяльність!
В нас виявляється настільки забезпечене військо, що а ні дрони, а ні автівки передати тупо нереально! Треба пройти і нам, і військовим усі кола пекла, щоб передати навіть турнікети! І це в той час, коли під сотню запитів на день з фронту тільки до мене!
"Нам немає чим вивозити поранених! Рятуйте!"
"В нас на нулі бійці без аптечок! Рятуйте!"
"Ми втратили дрон і зовсім сліпі! Рятуйте!"
"Нас кинули на ноль і нам немає чим окопатися навіть! А ні лопат, а ні мішків, а ні скоб для бліндажів, а ні плівки. Рятуйте!"
"Наші позиції обстріляли, хлопці вийшли в дранті, штанів немає на перевдягтися! Рятуйте!"
І таке з усіх бригад, з усієї лінії фронту!
А тепер я хочу, щоб самі нардепи описали процедуру отримання волонтерської допомоги військовими! Ну щоб вони покроково пояснили той звіздець, який насочиняли! Бо в мене не вийде то зробити без матюків та коротенько!
Ну і вишенька на торті це обкладання податками волонтерів! Клас?)
Ну звісно! В країні жирує ціле кодло крадунів, які розкрадають і гуманітарку з своїх кабінетів привладних, і шалені відкати отримують, і сплять на матрасах з пачок валюти, а обкласти податками треба тих, які БЕЗКОШТОВНО пашуть збираючи по людях копійки, щоб допомогти фронту!
Я маю купу телефонів нардепів і тепер коли до мене будуть звертатися військові, я буду їм давати саме ВАШІ телефони! І саме ВИ будете слухати як зараз на фронті, які втрати, яке пекло і думати як закрити ці списки потреб! І хай оті тисячі родин, які до нас звертаються за допомогою своїм рідним, які ціною власного життя захищають нашу країну, тепер виносять мозок ВАМ криками про допомогу!
А з мене досить цих емоційних знущать. Так що вибачте, рідні наші Захисники. Допомагати вам вже немає можливості, бо і так усі волонтери падають з ніг і потребують допомоги фахових психологів.
А тепер спостерігайте як швидко мій акаунт влетить в бан! Але вже реально пофіг. Я сьогодні занадто багато нервів та сліз витратила, щоб перейматися через бан акаунта. Я хоч відпочину. Бійців шкода правда."
adelanteris• 16 июня 2023
Узаконненный тройной грабеж в виде налогообложений: 1) с зарплат/с доходов/прибыли, 2) с волонтерских фондов, 3) с покупок вещей для нуждающихся.

Кто-нибудь должен купить этой власти губоказаточную машину, желательно с летальным исходом после примененния. Паразитство не лечится.