Sara-a• 13 июня 2023

❗️Волонтёры больше не выдерживают издевательств государства.

❗️ "Вікторія Мірошниченко
Ось як виглядає реальна #ЗРАДА!
Нешановні народні депутати Верховна Рада України , що ви там наприймали????
Волонтери з дев´ятирічним стажем, навіть ті які є в вами придуманому реєстрі закривають рахунки та припиняють свою волонтерську діяльність!
В нас виявляється настільки забезпечене військо, що а ні дрони, а ні автівки передати тупо нереально! Треба пройти і нам, і військовим усі кола пекла, щоб передати навіть турнікети! І це в той час, коли під сотню запитів на день з фронту тільки до мене!
"Нам немає чим вивозити поранених! Рятуйте!"
"В нас на нулі бійці без аптечок! Рятуйте!"
"Ми втратили дрон і зовсім сліпі! Рятуйте!"
"Нас кинули на ноль і нам немає чим окопатися навіть! А ні лопат, а ні мішків, а ні скоб для бліндажів, а ні плівки. Рятуйте!"
"Наші позиції обстріляли, хлопці вийшли в дранті, штанів немає на перевдягтися! Рятуйте!"
І таке з усіх бригад, з усієї лінії фронту!
А тепер я хочу, щоб самі нардепи описали процедуру отримання волонтерської допомоги військовими! Ну щоб вони покроково пояснили той звіздець, який насочиняли! Бо в мене не вийде то зробити без матюків та коротенько!
Ну і вишенька на торті це обкладання податками волонтерів! Клас?)
Ну звісно! В країні жирує ціле кодло крадунів, які розкрадають і гуманітарку з своїх кабінетів привладних, і шалені відкати отримують, і сплять на матрасах з пачок валюти, а обкласти податками треба тих, які БЕЗКОШТОВНО пашуть збираючи по людях копійки, щоб допомогти фронту!
Я маю купу телефонів нардепів і тепер коли до мене будуть звертатися військові, я буду їм давати саме ВАШІ телефони! І саме ВИ будете слухати як зараз на фронті, які втрати, яке пекло і думати як закрити ці списки потреб! І хай оті тисячі родин, які до нас звертаються за допомогою своїм рідним, які ціною власного життя захищають нашу країну, тепер виносять мозок ВАМ криками про допомогу!
А з мене досить цих емоційних знущать. Так що вибачте, рідні наші Захисники. Допомагати вам вже немає можливості, бо і так усі волонтери падають з ніг і потребують допомоги фахових психологів.
А тепер спостерігайте як швидко мій акаунт влетить в бан! Але вже реально пофіг. Я сьогодні занадто багато нервів та сліз витратила, щоб перейматися через бан акаунта. Я хоч відпочину. Бійців шкода правда."
Платья Всем• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Наличкой собираете?
за свои!
Не собираем.
Платья Всем• 14 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Іронічно, але перелік в постанові 112 був прийнятий у 2016.
П.с. не голосувала взагалі)
головне на Зе наїхати. А сівочолий - то любоф.
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
за свои!
Не собираем.
Не у всех есть такие друзья и знакомые, потому люди и обращаться к волонтёрам!!!
WhiteWidow• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Мені Ющенко подобався)
oksigen_ks• 14 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Я цю Сару пам´ятаю по деяким темам, вона там коменти писала зі змістом ’все пропало’ , розганяла отакий кіпіш куди підтягувалися її тіпа однодумці ясно що за породи та звідки ,такі як тут в цій темі, і головне кричати голосно та з наїздом,я навіть скріни робила її коментів, але удалила нафіг нада. Матрьоха або ждун 100%. Ви всі так ведетесь на цей балаган, вона роботу зробила, вкинула г..... Інше зроблять боти з різних ак, які продовжують вас заводити та внушать херню всяку. Зараз вони і коммент цей знесуть, але впевнена що Сара то отаке чудо матрьоха.
Бот со свеженьким акком громче всех кричит про ботов - классЕка))
-Инга-• 14 июня 2023
все нормально мы передаем, что за фигня, и где собственно суть проблемы, я только чьи-то эмоции прочитала
MashaizDusha• 14 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Не знайшла у неї цей пост, могли би написати коли волонтер опубліковала? Теж хочу почитати
я знайшла щойно https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...
запит першоджерела - це найбазовіша перевірка інформації
MashaizDusha• 14 июня 2023
Ответ для-Инга-
там теж під її постом всі питають а в чому суть проблеми? Я бачу по постам пані що вона дуже вигоріла. Не дивно.
Але в неї найновіший пост годину тому що їй ось привезли дрони й на них треба зібрати кошти. Продовжує працювати волонтером https://www.facebook.com/profile.php?id=1000358484...
Я знаю що в моєму рідному місті постійно збирають, а тоді звітують. Востаннє вчора обїявили збір. Тож якось воно рухається. Але не значить, що немає проблем.
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляfishcka
зробити те що не вийшло на початку широкомасштабного вторгнення через спротив українців - здати Україну
+10000000000000
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляCvetochek...
эх, даже Янык со своим золотым унитазом просто мелкий шалунишка) если бы народ знал какая прибыльная и выгодная война для наживы верхушек .. за всю историю независимости столько не крали, потому что не поступало столько денег как сейчас в виде помощи. Наворуются и уедут жить в тёплые края)
даже Комаровский, кстати, неважно выглядит, видно, что война нервы помотала, так вот даже он говорит, что устал от вранья и воровства.
А сколько замаляивается под предлогом войны.
Жаль военных. Не представляю как они терпят
Людоньки, то хто тепер барига? Це ж раніше бенею і його позашлюбним голобородьком був баригою призначений один, все було просто, а тепер як?
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
03.06.23... суки!!! Это не овощерезки в январе!
тягли щосили, авось вже й не треба буде, а вперті українці знову всі карти сплутали. А так було все душевно, по-домашньому: Цемаха і беркутівців віддали, вагнерівців злили, дороги скатертю аж до Києва вистелили, все розмінували... а бодай йому га, тим українцям
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Невже таки майже за 1.5 року війни депутатики вирішили, що дрони на фронті мають користь? Якийсь зашквар а не правління.
А ще згадайте спецоперацію по осліпленню нашої ППО перед вторгненням. Скільки вереску було про Свинарчуків і ’бариг, що наживаються на війні’, а виявилось, що все - заради вилучення клістронів - ’очей’ ППО. І котрі зі скандалом повернули аж через більш як три місяці від початку повномасштабного вторгнення
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
А мнение наших военных и крик волонтеров тоже запишите в матрех и ждунов???вы действительно не видите пипеца в нутри страны???! Есть чёрное и белое, давайте уже наконец различать цвета
Ви згадайте передвиборчі теми і скільки тут ждуних писало гордо, що вони - 73% і голосували в надії, що ’новоє ліТцо’ помириться з Росією і буде все, як було. Тому все вони прекрасно ’разлічают’, не переживайте...
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Та якщо пошукати інфу (вона є), то прохання волонтерів задовільнили. Так, при розголосі, але задовільнили. Очевидно, автор просто натрапила на досить старий вже пост і кіпішнула
Як чудесно... ’так, при розголосі, але задовільнили’
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
о, порохоботы подъехали))
А сивочолый, всё правильно делает и делал?
о, затягнули зеботи стару пісеньку))) так сивочоголого ж гнали саме за те, від чого тепер обтікаєте в таких масштабах, що і не снились всім попередникам, разом взятим, забули чи що?
Pole• 14 июня 2023
Ответ дляCvetochek...
та дело не в обранцях. вы что не понимаете, что идут миллиарды помощи западной? раньше по сути не было сколько возможности воровать, потому и кажется, что Петро и все кто были до него, мало воровали, а Зеленуха много. Не было таких сумм для воровства. А сейчас есть.
Такого виправдання для зелених ворюг я ще не чула.
ol_kin• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Сколько стоит дрон? И сколько получает каждая тварь зп в ВР??? это сколько Дронов в месяц для наших военных???
Они сука жируют, а кто то собирает хоть на 1 дрон, и это помощ!!!!
А поранені? Ви знаете, що поранений військовий, якого комісували отримує 800 грн на місяць? ЯК, ЯК МОЖНА ПЛАТИТИ ЛЮДИНІ ЯКА ВІДДАЛА ЗДОРОВ´Я НА ВІЙНІ 800 ГРН? Суки, самі собі купу надбавок, компенсацій, премії, а героям, 800 грн. Чесно, я би тупо кожному і судді і депутату і деяким міністрам просто на Майдані привселюдно пустила би кулю в лоб, усім по черзі! Як земля таку мразоту носить.
Решка7777• 14 июня 2023
Ответ дляol_kin
какой ужас((
Решка7777• 14 июня 2023
Ответ дляVlada-Maria
а я недавно видела живого ...человек говорит единым каналом на все и Зе прямо таки-идол(
это страшно когда с тобой разговаривает канал в виде 50-летней женщины
’ и он очень красивый’
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляol_kin
Ой,тут такое не любят...это горькая правда и для некоторых советчиц это норма и это ж война
Еленнн• 14 июня 2023
Ответ дляCvetochek...
а саме смішне те (ми ж юмористи всі зараз, да?),так от ,більша масса сидить і лікті кусає, що вони ж могли ж точно так піднятися зеленим соціальним ліфтом і бути на коні. а тут якісь волонтери, котрим потрібно більше всіх.....
Teonaa• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Вот этого они и бояться! Это ответ на вопрос почему так все на уровне власти!
Так военные ради такого и просто - в командировку в столицу могут подъехать. Тут бойся не бойся, доигрались уже, скоты
nata575757• 14 июня 2023
Ответ дляOliasas
Згодна!
Підтримую!
Платья Всем• 14 июня 2023
Ответ дляol_kin
а единоразовая выплата раненному какая?
Платья Всем• 14 июня 2023
Зарплата продолжает начислять. Не вводите в заблуждение.

Який розмір грошової виплати військовослужбовця, від чого вона залежить:
Військовослужбовець, який лікується у шпиталі, отримує, як і раніше до поранення, свою зарплатню та премії на картку. Відповідно, військовий продовжує отримувати:
- грошове забезпечення, яке наразі становить щонайменше 13 тис. грн,
додаткову винагороду відповідно до постанови №168 – з розрахунку 100 тис. грн на місяць,
- одноразову грошову допомогу.
okabel• 15 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем

- одноразову грошову допомогу.
Розберіться також, почитайте уважно законодавчу базу. Військовослужбовець, тобто якщо він на службі в ЗСУ, а не комісований. Щоб отримувати 100 тис, обов´язково стаціонарне лікування, а після поранення і операцій їх вже на 10й день виганяють з госпіталя, тільки щоб не платити. Додаткова одноразова винагорода тим, що стали інвалідами, при втраті працездатності і якщо є висновок МСЕК.
Дуже гарно написано текст журналістами, який Ви скопіювали сюди, але є багато нюансів в реальному житті військових.
okabel• 15 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
а единоразовая выплата раненному какая?
Яка різниця, якщо людина інвалід на все життя і можливо ніколи не зможе працювати...Платять цю суму не всім, а хто втратив працездатність. Задумайтесь.
Платья Всем• 15 июня 2023
Ответ дляokabel
По инвалидности платят больше. Никак не 800 грн. Вы совсем не разбираетесь в том, о чем пишите.
У моего ребенка, порок сердца с рождения, получаю 2100 грн. в месяц. А Вы про какие то 800 грн пишете.
Загуглите и не ведитесь про 800 грн за инвалидность в результате боевых действий.
То может 800 грн как за больничный, при том без инвалидности, но з/п все равно сохраняется и выплачивается.
okabel• 15 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Це ЗСУ. У Вас там хтось є зараз? На передовій?
okabel• 15 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Як на мене держава гідно не забезпечує наших героїв. І те, що Ви написали не правда, бо є багато нюансів. Ваші 2100грн, хоч і не впевнена і в них, не спасуть ситуацію, якщо це основний годувальник сім´ї.